Marko :D čet 4.6.2015 16:23
cod4gamer kaže...
Marko :D kaže...

Ja ne mogu do top 10. Kako to vama uspijeva? 

 trebas razmisljat haha :D

Razmišljam ja i dođem sa scoreom do 30, zatim dođe do mene prvi na Top 10 sa svojom ekipicom (okruže me) i pojedu me... 

dado16 čet 4.6.2015 16:25

brzi si, kruzi uokolo, kad si blizu onih zelenih drzi se njih jer veliki kad prede ode u pm, tak ja barem dok malo se ne udebljam, a onda stalno space i vatas druge, pricekas da se spoji, i opet space itd

Marko :D čet 4.6.2015 16:27
dado16 kaže...
brzi si, kruzi uokolo, kad si blizu onih zelenih drzi se njih jer veliki kad prede ode u pm, tak ja barem dok malo se ne udebljam, a onda stalno space i vatas druge, pricekas da se spoji, i opet space itd

Haha, evo idem isprobati tvoj savjet pa javim jesam li uspio.

Btw i ja se zovem Croatia. :D

 

Nisam jedini koji se zovem Croatia ahahahaha!

golatificon čet 4.6.2015 17:08
cod4gamer kaže...
golatificon kaže...

ajmo Rvackaaa!, eto i ja prvi put prvi

najjače, nakon sto sam postao prvi svi me feedali jer su valjda mislili team ovo ono, a zapravo me tako odrzavali na 1. mjestu,

 igras li jos?

 nope, umori ovo, a i tesko ustimat servere ako ne koristis chrome

 

i fora je da kad narastes dovoljno mozes pritiskat W na one zelene viruse, tako da se virus pomakne, i onda ciljas kad neki veliki naidje blizu tog virusa....

golatificon čet 4.6.2015 19:08

srz za double post, btw vrlo lagano se moze igrat sa prijateljima, preko ip adrese, i na chromu i na firefoxu bez ikakve ekstenzije

 

1. agar.io, -> play

2. desni klik -> ispitaj element(zadnje moguce)

3. klik na konzolu i tamo vam pise "Connecting to 185...." to vam je ip servera na kojem ste

4. napisi u konzoli connect ("ip broj")

 

https://www.youtube.com/watch?v=RyRHPoVD4RI

 

samo sto nekad server bude pun pa treba provjerit jesu li ista imena u top 10

 

ako netko hoce, ja cu igrat na: ws://109.237.25.168:443

 

 

cod4gamer pet 5.6.2015 17:23

pa ja nmgu vjerovat....sve normalno sljaka dok sam mali al cim se povecam odma lag pocne, dosao sad u top 4 i lagg mi sve unisti  -.-

e ljudi amo mi ovdje koji igramo koristit stalno ista imena tako da znamo tko je sa buga pa si mozemo medjusobno pomagat

ContoNick pon 8.6.2015 17:51
Top Bugovac kaže...

Ja inače stavim dolar u ime zbog tog dolar klana

pa misle da sam jedan od njih pa me hrane hahahahh

Da ti dolari (neki poljaki) ima ih pomažu si ko gamad :D sad koji dan sam ih istrijebio :P neki tip se udružio i pomogao mi :)

 

Redovito sam visoko rangiran, ali uvijek se spoji ekipa 2 3, na teamspeak i idu te rušit (cuz eto dosadno im je :D) .... ne možeš si pomoć ono (danas bio prvi i ovog koji je broj 2, mogao sam pojest bez problema ono imao oko 1k mase ja sam bio oko 7k) ... Strašno

 

EDIT: upravo u teamu ocistio server :)