x18x05x ned 14.6.2020 11:54
BeLLicus kaže...

Jbt koji k sa Messijevim izgledom pustio kosu izgleda kao da ima 25 godina... 

 Valjda pustio kosu za vrijeme korone, svidjelo mu se i sad ki klinac izgleda.

antimadridista ned 14.6.2020 16:30

Sinoć smo i odigrali na valjda 50% mogućnosti al opet je bila lagana pobjeda. Ono što veseli je povratak Suareza, ali ne onakvog kao prije ozljede nego mi izgleda u boljoj formi fizički nego ikad prije. Imao je sinoć par sprinteva za koje sam apsolutno siguran da nije imao takvu brzinu prije ove operacije. I izgubio je dosta na težini. Messi je isto u top formi.

 

Sevilla u gostima idući vikend je pravi test. Mada bi trebalo biti nešto lakše nego inače jer su prazne tribine.

Del_Boy97 ned 14.6.2020 22:21
antimadridista kaže...

Sinoć smo i odigrali na valjda 50% mogućnosti al opet je bila lagana pobjeda. Ono što veseli je povratak Suareza, ali ne onakvog kao prije ozljede nego mi izgleda u boljoj formi fizički nego ikad prije. Imao je sinoć par sprinteva za koje sam apsolutno siguran da nije imao takvu brzinu prije ove operacije. I izgubio je dosta na težini. Messi je isto u top formi.

 

Sevilla u gostima idući vikend je pravi test. Mada bi trebalo biti nešto lakše nego inače jer su prazne tribine.

definitivno, već se pokazuje u bundesligi kako je domaćinstvo praktički nepostojeće. Došao sam do nekih podataka da je od 50 utakmica odigranih bez publike bilo samo 11 pobjeda domaćina

Boixus Nois PS ned 14.6.2020 22:53

Naravno, tim jos bolje za nas.

 

Setien je malo nesto mjenjao, ima nekih novih taktickih stvari (novih ali prije koristenih).

Bolje to izgleda nego prije, sigurno je uspio dosta toga uigrati i zakljuciti sto ne valja u 3 mjeseca bez nogometa.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9sFuQtf9kA0&t

 

Ovaj Griezmann je na dobrom putu da zamjeni Coutinha.

Ocigledno da nikad nije trebao biti doveden.

 

Nije problem pogrijesiti sa transferom nego je problem kada kupis igraca i onda ga ne mozes prodati zbog njegove place i godina.

 

 

barcafan12 sri 17.6.2020 15:21

Utakmica za zaboraviti, al ajmo reć da je pomalo i očekivano s obzirom na situaciju i sve... Messi i Ter Stegen jedini na natjecateljskom nivou, ostali moraju uhvatiti formu, Suarez je izgledao odlično u prošloj utakmici, Fatiju treba pružiti što više prilika ima to nešto u sebi...

 

Mislim da sam još prije par mjeseci rekao nakon utakmice Chelsea Bayern al onaj mali Alphonso Davies je zvijer od igrača, trebali bi se njemu okrenuti... Alba je polako u godinama a Firpo mi ne ulijeva neko povjerenje pogotogo u defanzivi, jučer je par puta skoro kriv zs gol bio.. 

antimadridista sri 17.6.2020 19:33

Ono što mi se najviše sviđa kod Fatija je to što ne gubi previše lopti i kad god ima loptu u posjedu uvijek donese dobru odluku. Inače igrači u njegovim godinama uglavnom imaju problema s time. On savršeno pogađa taj balans da donosi razliku individualno, a opet nije veliki potrošač lopti. Zreo igrač za svoje godine.

BeLLicus sri 17.6.2020 23:32

Ovo igranje pred praznim tribinama je teško smeće i za gledanje i za slušanje i za sve. Jedva čekam da ova sezona prođe i da se sve vrati u normalu na jesen. Utakmice su negledljive, depresivno i tužno sve izgleda... 

ATJLučko pet 19.6.2020 14:53
playjob kaže...
Neymar mora Barceloni platit 6.7 milijuna eura jer ih je tužio odnosno potraživao 22 mil. eura te je tužba izgleda pala u vodu.

Neki link na informaciju ako može ?! 

antimadridista sub 20.6.2020 00:04

Tesko da će Barca ove sezone uzeti ligu. Ipak ovaj raspored svaka 3 dana će više odgovarati Realu koji realno ima širu klupu. Jednostavno mi je nevjerojatno da klub veličine Barce nema niti jedno krilo na terenu u ključnim utakmicama sezone. Pa kakvo je to planiranje...

bananaman1 sub 20.6.2020 07:17

Nisam mogao gledati do kraja, ali vidim da je Messi odigrao nerješeno protiv Sevilje. Pa 3 utakmice u par dana, umorilo ga je. Težak teret za jednog čovjeka pa bio on i Bog nogometa.

Boixus Nois PS sub 20.6.2020 20:09

I Messi ga zna komplicirat do bola. Jucer je ocito bilo da forsira suradnju sa Suarezom.

 

A najvise me nervira da nemamo nijednog karakternog igraca koji ce sam probati opucati ili predriblati nekog, nego sve na Messija koji je odigrao losu utakmicu.

 

MATS,Rakitic,Alba i Semedo najbolji. Napada katastrofa. 

x18x05x sub 20.6.2020 20:16

Ja sam pogledao prvu utakmicu i pola druge. Isto ili gore sranje od igre nego prije Corone.

Nebum pogledao niti jednu utakmicu do kraja sezone, jednostavno nije to to bez navijača.

antimadridista pon 22.6.2020 01:19

Nije nam nitko kriv što čak ni sa Messijem ne možemo uzeti ligu pored ovakvog prosječnog Reala. Po igri nismo zaslužili naslov. I u oba Clasica nas je Real nadigrao. Nadati se da će oni negdje kiksati ali kako igra Barca ove sezone, kiksat ćemo i mi još.