Razvoj web-stranica

Najbolji i najpovoljniji hosting

osvit ned 15.9.2013 22:27

 

 Koristio sam 000webhost.com i imao dosta problema s njima, spor je server, užas pa kad su ovi WP napadi bude dugo blokiran, pa error establishing database connection svako malo ajme i kuku...pa sam prešao na byethost.com i brži je. Support odgovara odmah na ticket, ali isto imam probema s tim error establishing database connection s njihovim serverima...početnik sam, radim 2 websitea u wordpressu, ali uskoro ću tražit neko kvalitentije rješenje.

Dakle, za učenje i eksperimentiranje može se uzet byethost.com, ali za ozbiljan website bolje neki plaćeni i naš, da imaju odličnu podršku i brzo otklone probleme što je najbitnije. Već sam par puta reinstalirao jer nisam radio backup, ali još se igram sa temama pa nisam imao puno sadržaja. Inače, tko ima dosta sadržaja obavezno često backup na ovim free hosting jer bez problema nešto zablokira i onda ti kažu reinstaliraj wordpress kao rješenje ili backup restore.

Martin1974 sub 12.10.2013 17:00
mpavkovic kaže...

Preporuka za jedan domaći web hosting - xhosting.hr ! Imao sam jedan problem nije mi radio na WPu bilo je do mene u kodu i podrška mi je riješila problem u rekordnom roku i cijena je super povoljna. Korisničko podrška A++

 

 

3 mjeseca sam kod xhostinga i nikakvih problema,sve preporuke također.

MujagaWudakhi sri 8.1.2014 00:21

pozz ljudi imam upit vezano za jednog svog poznanika...

ja se puno ne kuzim u to sve takodjer ali znam osnove...

 

naime on ima preko godaddya domenu a neki poznanik mu je sredjivao hosting, taj lik vise to ne radi i ne moze do njega nikako...

 

pitanje je slijedece.... moze li on promijeniti hosting za tu domenu koju ce produljiti kod godaddy, bez nekih podataka od tog lika koji mu je prije web host rijesavao?

 

kako mi je slijedeci upit vezan uz jeftin hosting, to cu sada pronjsukati po forumu i na ovoj temi...

 

thx unaprijed

Horz sri 8.1.2014 17:57

Nakon godina eksperimentiranja i učenja, moja zadnja glasi:

VPS  unmanaged

Na njega:

- Debian 6 (32 bita)
- Virtualmin + Webmin
- Nginx kao front proxy server
- Apache kao backend

Tako se za sitne novce dobije zvijeka koja se ne može uspoređivati
sa nikakvim shared paketima.

Keyb89 ned 12.1.2014 02:19

Pozdrav svima

 

Trenutno koristim studio4web i prezadovoljan sam - nedavno su povećali dostupni prostor, korisnička podrška im je odlična, a cijena im je pristupačna. Problema sa brzinom i rušenjem nisam imao, tako da su svakako moja preporuka. Doduše nisam isprobavao veliki broj ostalih hostinga tako da možda i nisam neka referenca za preporuke, ali sam zadovoljan sa trenutnim. :)

bunkermax čet 29.5.2014 13:21

 

Pozdrav ekipi na ovoj temi.

 

Trebam preporuke za neki domaći hr hosting.

Cijena je bitna , ali nije presudna jer mi je bitno i

brzina i kvaliteta podrške te otklanjanje problema.

Na webu bi bio wordpess , opcionalno forum i chat,

treba mi i webmail i sl...

 

-posalo sam i informativne upite ( avalon, xhosting,

posluh , studio4web , plushosting, infonet )

ali vidim da baš ne odgovaraju brzo pa neznam kako

bi to funkcioniralo u slučaju ozbiljnijih poteškoća...

 

Sve preporuke su dobrodošle.

 

{#}

TheThing ned 8.6.2014 09:32

To nitko nezna, a najbolji su mi ovi koji rade u tome hostingu, a najčešće su vlasnici i onda reklamiraju sami sebe govoreći "Zadovoljan sam uslugom" ^^ Mislim se ako si toliko jadan da moras ovdje tako pisati onda što će ljudi tek misliti ako uzmu neki hosting paket kod tebe :) Baš sam kod nas prije par dana tražio hosting jednak hostgatoru i zamislite sto? Nema ga. Svi su preskupi ili nude 25% do 50% manje od hostgatora. Znam da necete vjerovati, ali nisam vlasnik hostgatora niti stavljam affilate link :) http://hostgator.com

LordShgi pon 9.6.2014 11:51

Ako želiš bezkompromisnu kvalitetu koristi plus.hr je hosting za tebe. Odlična i instantna podrška, malo su skuplji ali se isplati. Ako si više za jeftiniju opciju idi na www.hrvatski-hosting.com, jeftini a kvalitetni.

Ivan48 sri 4.3.2015 12:00

Ja sam ovdje naručio ts server i cod 4 server i vidi se da su jako dobri ping je odličan ništ ne puca kao npr. kod server-hr...

Ako netko treba nek si naruči ja sam zadovoljni korisnik e-hosty.info

Uskoro si i domenu uzimam pa ču vidjet kakvi su sa tim makar vidi se da je i odlična podrška odg na sva pitanja.

https://e-hosty.info/voice-servers/teamspeak.html

ako neko hoće ts jako su jeftini, a ima tu još i domena, web hostinga ... pogledajte i sami.

Kacunar sri 19.8.2015 14:24

pozdrav! imate neke preporuke za hosting, a da nije strani? pokrenuo bih jednu stranicu svog obrta i ne treba mi puno prostora za nju...

budžet također nije velik, oko 150kn godišnje.

 

zasad mi se najbolji čini ovaj: 1GB web pro hosting

ako neko ima neka iskustva sa studio4web ili ako imate neki drugi za preporučit, bio bih vam zahvalan :)