pirat01 ned 24.10.2010 18:01

Podigao sam sistem (xp) i sad sta god skidam pise mi uncorfimed download, i ne skida mi se tamo u downloads folder?

I drugo pitanje da mi date link odakle mogu skinuti msn, znaci ne onaj 2011 vec onaj prije njega 2009

Marko :D sri 13.7.2011 13:34
pirat01 kaže...

Podigao sam sistem (xp) i sad sta god skidam pise mi uncorfimed download, i ne skida mi se tamo u downloads folder?

I drugo pitanje da mi date link odakle mogu skinuti msn, znaci ne onaj 2011 vec onaj prije njega 2009

Ako hoces d ti sprema u Downloads,otiđi u Opcije -> Napredno -> Lokacija za preuzimanje (to odaberi kako hoćes) to je to...

mojsije1234 pet 15.7.2011 20:49

jel mi moze neko reci kak osrediti ovaj virus kad god nes napsiem u gooogle chrome nemrem stisnut enetr i nakon nekog vremena ( neprestanog pritiskanja entera) mi pise resulturl nesto.... jel to virus???

skido sam neke windows 7 teme pa sam mozda od njih pobro ... cio sam na netu i kazu da je ovo opasan malicus virus....

HELP!

Marko :D sub 16.7.2011 09:52

Ni ja nekužim,zašto tako puno zauzima.Možda on zbraja datoteku na računalu u kojoj je pohranjenj Google Chrome - pa kako se tamo nakupljaju kolačići,možda to sve ubraja.Recimo kao primjer Opera 11.50 mi zauzima 17,5 MB

karakteran sub 16.7.2011 09:57

rješenje je u čišćenju prethodnih verzija chrome. meni je isti u program files, kome nije nek ide u svoju lokaciju i baci u smeće folder s manjim brojevima, ostaviti samo verziju s najvećim brojem. čak se i ona može smanjiti za 77 MB ali nema potrebe.

Collard ned 17.7.2011 14:43

Deinstaliram i ponovno reinstaliram chrome (zadnju verziju) i sad kad idem pogledat zauzima 156mb. Inače, mislim da je veliki bug to što se ne može odabrati lokacija za instalaciju chrome-a, po defaultu je to Program Files, Application Data itd. i onda se tamo skuplja sva hrpa smeća...ali ipak mi brže radi od firefoxa i ima bolji dizajn pa ga neću napustiti...

karakteran pon 18.7.2011 08:09
Collard kaže...

Deinstaliram i ponovno reinstaliram chrome (zadnju verziju) i sad kad idem pogledat zauzima 156mb. Inače, mislim da je veliki bug to što se ne može odabrati lokacija za instalaciju chrome-a, po defaultu je to Program Files, Application Data itd. i onda se tamo skuplja sva hrpa smeća...ali ipak mi brže radi od firefoxa i ima bolji dizajn pa ga neću napustiti...

ni ja nisam mogao odabrat lokaciju za chrome. tri puta instalirao/deinstalirao i sva tri puta otišao u program files.

na koje smeće misliš? meni ništa ne skuplja. možda si mislio na prethodne verzije? njih lako očistiš samo baciš u smeće folder s manjim brojem i chrome je uvijek na 160 MB.

micho0305 čet 11.8.2011 07:07

meni nije jasno čemu chrome vrti toliko procesa , imam par osnovnih plugina (picassa,shecocolic,addblock screencapture, normalne sitne stvari) a uzima 300MB RAMa? Nije da mi sporo radi, sve normalno, al me kopka kako reducirat ovaj napad na RAM?

hrvatskafarkasevec ned 18.9.2011 16:06
Ziga kaže...
Lynnfield kaže...
Ziga kaže...

Dali netko zna kako u Chromeu omogućiti da me pita za spremanje usera/passworda za stranice gdje sam prvi put?

 

u postavkama je sve ok ali nikada me to ne pita... čudno

Nisam siguran hoce li ti ovo pomoc, procitaj

 

http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?answer=95606

uključeno je, pita me za par stranica, ali npr BOL forum ama baš nikad

mene je pitao na BOL-u odma 
da nisi slucajno stisnuo da te ne pita vise na ovoj stranici ?

neznam sta bi drugo bilo 

brane47 ned 23.10.2011 13:50

Ovako, moze par pitanja vezana za chrome..

1) Zasto imam samo ponudjeno da prebacim passwords and bookmarks iz IE ili FF, a nema Opere?

    Postoji li neki nacin na koji bih mogao, jer mi se neda jednu po jednu, a nekih se bas i nesjecam..

2) Vidim da niti na je jednom dijelu nije transparentan, kao ostali browseri, a u temama koje sam gledao nema niti jedne takve..

    Fail..vidim defaultna tema je, ali ostale ne..ok..nasao sam tutorial..

3)   Postoji li neka ekstenzija da sa dugim klikom na link, otvara u novom tabu, to mi uzasno fali s Opere..