Omi123 pon 3.9.2012 19:37

Pooooooooz :D
Imam jedan problem sa grafickom Gforce :D
Ovako imam instaliran driver i sve :D

Al koju god igricu instaliram udjem u nju krenem igrati pojave se neke sare jel to sad do upodate il neceg drugog ? :D
Unaprijed Hvala <3 

NFSTheRun2013 pon 3.9.2012 20:53
Omi123 kaže...

Pooooooooz :D
Imam jedan problem sa grafickom Gforce :D
Ovako imam instaliran driver i sve :D

Al koju god igricu instaliram udjem u nju krenem igrati pojave se neke sare jel to sad do upodate il neceg drugog ? :D
Unaprijed Hvala <3 

 Probaj instalirati najnovije drivere za grafičku.

Napravi update biosa. Ako ovo ne pomogne onda ti grafička polako odlazi.

dmar240 uto 11.9.2012 15:58

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.4
Locale ID: 1050

Additional information about the problem:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8006142038
BCP3: 00000000B2000000
BCP4: 0000000000000115
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\091112-18328-01.dmp
C:\Users\Danijel Maric\AppData\Local\Temp\WER-39843-0.sysdata.xml 

izbaci mi bluscreen svakig pola sata neznam sta se dogada nosio sam na servis ali kazu da kod njih radi normalno sve i da neznaju sta je pa molio bi ao neko nesta zna ili ako se nekom tako slicno sta dogodilo da mi pomogne da rijesim taj problem Zahvaljujem se

Master11 čet 13.9.2012 22:16

Ovako. kad udem u Win7 i idem nekaj raditi, bilo sta odmah se zamrzne, i idem restartati preko restart buttona i pazite sad ovo, ono nece odmah restartati nego tek nakon 15 sekndi. i dobro idem ja u linux i tamo isto sranje, ne znam kaj dalje raditi, ima li itko kakvu indikaciju, da li to do maticne ili do HDD-a, ima li itko kakvu ideju...

mario.L_hr čet 13.9.2012 22:20
Master11 kaže...

Ovako. kad udem u Win7 i idem nekaj raditi, bilo sta odmah se zamrzne, i idem restartati preko restart buttona i pazite sad ovo, ono nece odmah restartati nego tek nakon 15 sekndi. i dobro idem ja u linux i tamo isto sranje, ne znam kaj dalje raditi, ima li itko kakvu indikaciju, da li to do maticne ili do HDD-a, ima li itko kakvu ideju...

Računalo koje imaš pod Moj PC?

Master11 čet 13.9.2012 22:26

Odvrtio memtest i sve radi dobro, zasto bi RAM-zezao, sad sam na njemu ali sa boot-a parted magic i sada radi dobro, ali kad sam isao restorati particiju na kojoj je win7 zastekalo je jer je tada radilo sa HDD-om...
Imas li jos koju indikaciju ili da probam ovo sto si predlozio...

mario.L_hr čet 13.9.2012 22:35
Master11 kaže...

Odvrtio memtest i sve radi dobro, zasto bi RAM-zezao, sad sam na njemu ali sa boot-a parted magic i sada radi dobro, ali kad sam isao restorati particiju na kojoj je win7 zastekalo je jer je tada radilo sa HDD-om...
Imas li jos koju indikaciju ili da probam ovo sto si predlozio...

Ajde probaj s Live Linuxom, pokreni Disks pa pogledaj SMART data.

mario.L_hr čet 13.9.2012 22:50
Master11 kaže...

Da li moze Live od Ubuntu-a...

Ovo ti je Ubuntu 12.04. Frendu je nedavno laptop izbacio jednu od tih SMART porukica, nakon provjere u servisu slijedila je zamjena diska koji je bio na izdisaju. Nadam se da kod tebe neće biti takav slučaj.

Master11 ned 16.9.2012 14:43

Evo, ovako, zvao sam lika iz servisa i dao mi je upustva kaj napraviti, uglavnom instalirao sam nanovo Win7, i skinuo DLG za moj WD Caviar Black, SMART je prosao ali je na Extended Testu (Bad sectors provejrava) zamrznuo, pa sam u safe mod otisao i tamo je prosao, i onda sam iskljucio računalo, i pazi ovo: nije mi htjelo podignuti uopce, sve se vrtjelo od komponenti ali CPU LED je svjetlio sto znaci error prilikom POST-a kod proca i tako sam 3-4 puta gasio racunalo i uspijelo mi je nekako proci, i onda sam poceo drivere instalirati i zamrznuo se kod druge instalacije drivera... ja ugasim racunalo maknem jednu RAM plocicu i sve je islo glatko, instalirao potrebne drivere od maticne i drivere od graficke instalirao  google chrome i malo surfao i ugasio racunalo i idem opet upaliti nece CPU LED svijetli, nista ne pisti na maticnoj, i vise mi nece raditi, eto dijagnoza je procesor, a serviser mi je rekao da taj procesor bas ne voli tu maticnu, tako da je dvojci ili trojci morao raditi zamjenu iz 2400 u 2500K i da je sve dobro radilo, tako da ne znam sta reci, eto i meni nece, znaci do procesora je...
RAM sa testirao memtest-om i sve u redu...
Sad moram cekati ponedjeljak pa cu mu javiti, pa cemo vidjeti dalje...

Rvms pon 1.10.2012 11:26

Evo ovako imam problem kad upalim računalo pojavi mi se (slika 1) kad stisnem tab ili del pokaže mi se ( slika 2 ) ostalo mogu stiskati što god ali ne mogu ni u sistem ni u bios što da napravim mislim da je matična vrisnula ali sumljam još na ram i procesor   Pomozite

Rvms pon 1.10.2012 12:06
mate960 kaže...

Probaj spojiti PS/2 tipkovnicu pa opali F8 ili nesto tako.

pa spojena je cjelo vrijem i pokušao ništa samo promjeni i piše ovo boot selection popup menu has been selected i to je to