Predstavljanje

Vama najbolji likovi iz igara

Horagio pon 28.4.2008 12:39
MRK 22 kaže...

Onaj lik iz igre "ICY TOWER" totalno prelud

 ima ih malo više,...(lol) , al vjerojatno misliš na onoga koji ima kapu

http://www.freewebs.com/horagio/
J-man uto 29.4.2008 20:33

Najjači negativac Sarevok i u BG2 je legenda!

 

A bog bogova šta se tiče likova je Nameless One!

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
Schumix sri 30.4.2008 07:47

Pa onaj M. Schumacher iz F1 GP serijala, poznatog svim (starijim) ljubiteljima trkacih simulacija.Osmijeh

 

A da, pa on je stvarni lik...

 

A sad ozbiljno, onaj drot iz GTA SA sto mu je Samuel L. Jackson posudio glas, mislim sgt. Johnson ili tako nekako.

LupusInFabula sri 30.4.2008 08:40

Ova tema je suvišna. Svima na svijetu je jasno da je najbolji lik iz igara Duke Nukem. Molim moderatore da zatvore temu a sve korisnike foruma koji nisu spomenuli Duke-a trajno odstrane s foruma zbog sveopće igračke nekulture i nepozvanja povjesnih činjenica kao i narušavanja ratinga ovog foruma - što će ljudi reći tko to sve sudjeluje u radu foruma...

 

Namigiva


It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
Assassin sri 30.4.2008 16:08
LupusInFabula kaže...

Ova tema je suvišna. Svima na svijetu je jasno da je najbolji lik iz igara Duke Nukem. Molim moderatore da zatvore temu a sve korisnike foruma koji nisu spomenuli Duke-a trajno odstrane s foruma zbog sveopće igračke nekulture i nepozvanja povjesnih činjenica kao i narušavanja ratinga ovog foruma - što će ljudi reći tko to sve sudjeluje u radu foruma...

 

Namigiva


 Tako je!!!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
p0temk1n čet 1.5.2008 00:06
AA-d00d kaže...

definitvno Raven iz kotora, razbije tog darth vadera!!!

 Misliš kad darth Revan razbije darth Malaka Smijeh

moj izbor - Morte i Nameless One, duo svih vremena
boxer čet 22.5.2008 01:08
Zeus kaže...

Solid Snake Legenda


 slazem se!! Nema veceg frajera od SNAKE-A i tacka!!!

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali