zokiN pet 13.3.2009 19:48
Hex kaže...

Techno,

Rave,

House,

Electro House,

Ying Yang twins...

 ima tu pametnih vidim....ja takoder trance,house dance moze i  zesce dj rush,prodigy...da ne nabrajam..
LuKa_ISUS sub 14.3.2009 13:32

korn, limp bizkit, linkin park, sweatshop union, billy talent, ris against, rage against machines, crazy town, slipknot, B U L L E T    F O R    M Y     V A L E N T I N E, blindside, cypress hill, gunse, hladno pivo, iron maiden, j.c subniminal, deftones, nirvana, purple popcorn, NOFX, the game, 3 days grace, +44 i još punno toga ali mi se neda nabrajati...xDD

Altair sub 14.3.2009 21:32
username kaže...

večina tvojih tema su spam teme nažalost. slušam sve osim opere, jazza i cajki

 Kako to misliš? Istina, prve teme koje sam otvarao su bile glupe, jer sam još bio novi. Kad imam neki problem, postavim temu, pokušavam nači na tražilici, ali nisam strpljiv, pa obično previdim da postoji takva tema. U predstavljanju i takvim forumima postavljam ovakve teme, o onome što me zanima.
ivo89 pet 27.3.2009 09:29

uglavnom metal (Metallica, SlipKnoT, Beatallica, limp bizkit, Pantera, linkin park, ...) i rock (RAMONES, AC/DC, GunsNRoses, ...)

ali tu i tamo poslusam i country (Johnny Cash), malo rapa, Oasis, t.A.T.u., m.A.M.u. i Rihannu

thuglife uto 31.3.2009 22:19
epic kaže...

ahh, t.i., lil wayne, the game, ludacris, jay-z, young buck, young jeezy, xzibit, snoop, fabolous, 2pac, b.i.g., akon, body head bangerz, bun b, chamillionaire, ice cube, lil jon, juvenile, kanye, nas, ne-yo, nelly, plies, slim thug, busta, eminem, dr.dre, fat joe, ja rule, mims, p.diddy, petey pablo, ya boy, ung dro, yung l.a. ..... uglavnom hip-hop/rap xD

  Kralju moj svaka čast

Ma najjači su reperi
Eminem
Pac
Big
T.I.
The game
Bushido
jin
Jay-z
Kanye west ......... 
makaweli uto 31.3.2009 22:34
epic kaže...

ahh, t.i., lil wayne, the game, ludacris, jay-z, young buck, young jeezy, xzibit, snoop, fabolous, 2pac, b.i.g., akon, body head bangerz, bun b, chamillionaire, ice cube, lil jon, juvenile, kanye, nas, ne-yo, nelly, plies, slim thug, busta, eminem, dr.dre, fat joe, ja rule, mims, p.diddy, petey pablo, ya boy, ung dro, yung l.a. ..... uglavnom hip-hop/rap xD

 Sve s ove liste izuzev Kanyea :)
+underground scena: Kaizer Sose,Flii Stylz,Snoowgoons :)