LordNIbbler pet 28.6.2019 13:52

Jel ima tko u clanu slot za campanju, pozeljno uz ok sanse da ce se tenkic osvojit, ono realno ne da je galama i dreka bez  sanse bezveze baceno vrijeme , mam sve tenkove otkljucane, al nazalost nisam nesto pretjerano igro CW od stb 1, E5 , obj140  mete.

Ili opcenito koji su klanovi sad ok, posto sam vecinom casual grinder u zadnje vrijeme, al volio bi probat igrat campanju.

Pm i to ako nezelite javno

 

 

Horatio_Hornblower sub 29.6.2019 11:44

Ma dajte ova igra se pretvorila u zesci sprd. Nered je zivi nikakve logike se nema ht su postali obsolete jer oko tebe jure formule iznerviram se kad sve vidim...  Neki tenkovi su tako op a neki nebi kruh u ducanu isao s njima kupit...  Wg je samo daj para daj para pa cemo sad izbacit njemacki tenk kojeg su zarobili rusi pa su rusi prodali korpu americi pa su amerikanci nakrkeljeli svog orla pa nazovi to jgpzobject54 i daj maloumnoj djeci da kupuju... 

 

Ćoby ned 30.6.2019 18:40
Horatio_Hornblower kaže...

Koliko ste dosad utukli love u igru? 

Ja cu bit realan i jedino sto sam utukao je vrijeme i nekih 200kn... 

 Vrijeme i nekih 500kn...3 premium tenka, 4 mjeseca premium accounta i 3,5k golda

 

I slažem se s tobom, ne znam koji me vrag nagonio da ponovno krenem igrat. Sve što si naveo, od tenkova na kotačima, stunova, logike, botova...

 

Edit: što se tiče gore navedenog koda...

 

"Cannot redeem WG code due to technical issues."

1BIT ned 30.6.2019 18:57

CODE:
DASISTTANKFEST2019

SADRŽAJ:
Potvrda Datum: 30.6.2019. 18:49:45 Osobne pričuve: Dodatnog iskustva posade po bitci (x2)
Potvrda Datum: 30.6.2019. 18:49:45 Osobne pričuve: Dodatnog iskustva po bitci (x2)
Potvrda Datum: 30.6.2019. 18:49:45 Dodan stil "Izrađeno u Njemačkoj"

hummer0 ned 30.6.2019 19:29
1BIT kaže...

CODE:
DASISTTANKFEST2019

SADRŽAJ:
Potvrda Datum: 30.6.2019. 18:49:45 Osobne pričuve: Dodatnog iskustva posade po bitci (x2)
Potvrda Datum: 30.6.2019. 18:49:45 Osobne pričuve: Dodatnog iskustva po bitci (x2)
Potvrda Datum: 30.6.2019. 18:49:45 Dodan stil "Izrađeno u Njemačkoj"

 Cannot redeem WG code due to technical issues.

hummer0 ned 30.6.2019 19:33
Ćoby kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Koliko ste dosad utukli love u igru? 

Ja cu bit realan i jedino sto sam utukao je vrijeme i nekih 200kn... 

 Vrijeme i nekih 500kn...3 premium tenka, 4 mjeseca premium accounta i 3,5k golda

 

I slažem se s tobom, ne znam koji me vrag nagonio da ponovno krenem igrat. Sve što si naveo, od tenkova na kotačima, stunova, logike, botova...

 

Edit: što se tiče gore navedenog koda...

 

"Cannot redeem WG code due to technical issues."

 Ma zato što je igra uz sva žiciranja dobra.

Imam 5 igara koje bi trebao odigrati na PC-u još 5-6 na PS4  RDR2 itd. , ali ja igram WOT.

Jebe mi se živo. Wot rule.

Evo danas mi istekao 20 dnevni BAN na chat opet im mogu jebat mater u igri.

Život je lijep.

1BIT ned 30.6.2019 19:52
hummer0 kaže...

 Cannot redeem WG code due to technical issues.

 Da tak je i meni izbacilo, ali mi je uredno u igri iskočilo da sam dobio sve navedeno u kodu
Tak da provjeri jel stiglo u garažu, bez obzira šta ispiše na stranici...

hummer0 ned 30.6.2019 20:41
1BIT kaže...
hummer0 kaže...

 Cannot redeem WG code due to technical issues.

 Da tak je i meni izbacilo, ali mi je uredno u igri iskočilo da sam dobio sve navedeno u kodu
Tak da provjeri jel stiglo u garažu, bez obzira šta ispiše na stranici...

 Je radi.

 

MoF0 pon 1.7.2019 11:25

Ma dobro, nije bitno koliko se potroši, to je zabava koja se plača kao i štošta drugo. Evo imam frenda koji svaki mjesec daje preko 300kn za MaxTv ili neki sličan servis, što je meni nebulozno.

Gajotres pon 1.7.2019 12:09

Ja sam potoršio oko 2k, barem se nadam da je samo toliko. Od zatvorene bete igram ali u davna vremena se moglo puno golda dobiti na sumnjive naćine tako da sam od tad imao hrpu premiuma i premium tenkova. Najviše sam potrošio prošlu zimu da dobijem defendera i is-3 ali sam za bonus dobio godlda za skoro godinu dana premiuma. 

Horatio_Hornblower pon 1.7.2019 16:34

Evo i jedno pitanje ja igram wot sto sa zajednickog acc sto sa svojim od 2010 tako nesto pa da vidim sto kolege smatraju o sljedecem

Dali po vama treba napraviti neki balans ili je ovako sve dobro? 

Ako treba sto bi mjenjali? 

Ja bi napravio redizaj nekih mapa te balans tenkova... Ovo cisto iz razloga jer su neke karte u banani i neki tenkovi su ultra jadni dok neki su zvijezde smrti... 

I napravio bi grand battles za sve... Bas mi je to bila baza u tier 8... 

SeaCucumber2 pon 1.7.2019 18:03

ja igram malo vise od 2 god, sad koliko sam dao ne znam, ali recimo god premium (kupovina svaki mj) i prosle god 2 paketa boznica i oe god 2

dobio prosle god patriota bez kamuflaze :D kako se vec zove, ove god defendera i artiljeriju t5

 

ali koliko cujem nije ni u drugim igrama bolje tipa lol i sl

treba samo uvesti sustav ranka, dakle od bronce do platine ili sto vec, i da se tako dizes. ali opet nije ni to garancija da te nece doapasti neki bot u pravom slislu te rijeci

Frenzy pon 1.7.2019 18:21

kad mi treba za misiju da uništim module i posadu onda naravno trebam deset partija. Sad kad netreba, sve na jednom tenku u isto vrijeme.... Mislim da mi je ovo rekord da osakatim neki tenk (ne računam tenkove koje sam one-shotao, već samo critical)