PC igre

Najbolje multiplayer igre

Zoki ned 16.8.2009 01:52

A igral sam ga 3 godine i to više manje hard-core, i jednostavno mi više nije imalo smisla. Jednostavno troši previše vremena ako želiš bit pri vrhu. nisam imal vremena igrat 6 i 7 mjesec zbog rokova na faksu i naravno bil sam u zaostaku. A i stalno neka sra... sa mjenjanjem pvp-a. Kad se sjetim kakva je to igra bila na početku, nemre se usporedit sa ovim sad.

Ner0 ned 16.8.2009 02:24
Zoki kaže...

A igral sam ga 3 godine i to više manje hard-core, i jednostavno mi više nije imalo smisla. Jednostavno troši previše vremena ako želiš bit pri vrhu. nisam imal vremena igrat 6 i 7 mjesec zbog rokova na faksu i naravno bil sam u zaostaku. A i stalno neka sra... sa mjenjanjem pvp-a. Kad se sjetim kakva je to igra bila na početku, nemre se usporedit sa ovim sad.

slažem se,ja sam se ostavio wow-a nakon 3 i pol godine...i nikako mi se nije svidjalo di igrica vodi izguvbio se smisao wow-a ot pre tbc-a do wotlka sve je dugacije osim interface-a...nelici na dobro a i ocijene na gejpmspotu govore di idu sve expantije

Armor ned 16.8.2009 10:41

Kaj se tiče pucačina online, za mene postoje samo 2 serijala koje priznam kao takve: UT i Quake!

Njihov stil izvođenja i dizajn mapa stvaraju pravi, eksplozivni ugođaj.

Iako ih više ne igram (već dugo), bile su i ostat će jedini izbor ukoliko se zaželim pucnjave.

Jedino možda novi Wolfenstein ukolko ne zakaže, a već sam se uvjeril da je i to debelo (da barem single bude dobar).

 

Multiplayer igre koje ja igram su racing simulacije, rado bi još igral sportske simulacije i strategije.

Moj popis tih igara je ovakav:

 

1. RD: GRID

2. GTR 2

3. rFactor

4. Toca Race Driver 3

5. F1 Challenge 99-02

 

Kad bi imal s kim, igral bi ROTWK prek Hamachia...

MorciTheCroat ned 16.8.2009 10:57
Armor kaže...

Kaj se tiče pucačina online, za mene postoje samo 2 serijala koje priznam kao takve: UT i Quake!

Njihov stil izvođenja i dizajn mapa stvaraju pravi, eksplozivni ugođaj.

Iako ih više ne igram (već dugo), bile su i ostat će jedini izbor ukoliko se zaželim pucnjave.

Jedino možda novi Wolfenstein ukolko ne zakaže, a već sam se uvjeril da je i to debelo (da barem single bude dobar).

 

Multiplayer igre koje ja igram su racing simulacije, rado bi još igral sportske simulacije i strategije.

Moj popis tih igara je ovakav:

 

1. RD: GRID

2. GTR 2

3. rFactor

4. Toca Race Driver 3

5. F1 Challenge 99-02

 

Kad bi imal s kim, igral bi ROTWK prek Hamachia...

Online pucacina skoro ne vrijedi nis bez teamplay-a, znaci timske igre.

Dok jedanput probas igrat u klanu, sve ostalo ti dode bezze jer spika prek teamspeak-a i adrenalin uhhh...

A deathmatch i ostalo su OK, ali imas osjecaj da fali nes, osim ako volis podizat svoj ego pa onda rasturas

i gledas scoreboard i vices  look at me :-).

Tomo Yoda pon 17.8.2009 11:34
MorciTheCroat kaže...

Online pucacina skoro ne vrijedi nis bez teamplay-a, znaci timske igre.

Dok jedanput probas igrat u klanu, sve ostalo ti dode bezze jer spika prek teamspeak-a i adrenalin uhhh...

 

Potpisujem!

A_Stranger pet 30.7.2010 12:55

Mount&Blade: Warband

 

 

Razne pucacine su mi uvijek bile bezveze, to je za hiperaktivne klince. Ali za ljubitelje srednjeg vijeka, maca, luka i strijele, te konjice, Warband nema konkurencije. A za razliku od tipicnih pucacina igra se ne sastoji od "naciljaj tocno u glavu i pucaj" nego treba vise vjestine.

MandaTDI pet 30.7.2010 17:56

Dekaron je meni naj!

Probala WoW,Archlord,Diablo....nisu ni do koljena Dekaronu(Moje skromno misljenje)

Svi koji su odustali od WoW-a,neka probaju Dekaron,pa da vidimo,jos nisam naisla na nekoga tko se nije zarazio!Cool

 

I naravno,niti ne sumljam da ce NAJ biti FF IV!