PC igre

Najbolje multiplayer igre

Dodinho pet 30.7.2010 18:09

Moji trenutni favoriti:

 

Left 4 Dead 2 = Odlična kooperativna igra za 4-8 igrača, još je veći užitak kad se skupi ekipa

 

Battlefield:Bad Company 2 = Nema se puno reči, Bug ima svoj server, na njemu je super ekipa, zabava je zagarantirana!

 

Team Fortress 2 = Odličan Valveov fps shooter, igram ga zbog frendova i za opuštanje od gore navaedenih.

 

Counter Strike: Source = Isto što sam naveo za TF2 vrijedi i za CS:S :)

markoal pet 30.7.2010 18:28

Evo moja misljenja, govorim za Online igru a ne LAN:

Call of Duty 2 - Veoma kvalitetna MP igra, koju su dosta unistili hackovi, al i dan danas se moze uz nju zabaviti ima tako dobrih modova, cudo
Call of Duty 4 - Skoro kvalitetno kao i 2-ca, lakse je dobit i vratit skill(provjereno), samo je nisu unistili hackovi pa je bolja :)
Zabava u tim igrama dugo traje...
Za te igre nije tesko naci drustvo, na serveru ce uvjek netko pitati za clan, ili preko xifirea za razliku od BC2

Soldier of Fortune 2 - odlicna online pucačina, sad je malo zastarila skoro kao i quake i slicni
GRID - Zakon igra, iskreno MP ima dosta mana, tj. glupih igrača, al zabavlja pogotovo ako igrate s frendovima
Unreal Tournament - Svi su zakon
BF:Bad Company 2 - Zakon igra, zabavlja, ako ima drustva igrat ćete je dugo, dugo, ako nema onda nećete i postaje dosadna
Quake(serijal) - Dobar nisam ga odavno, bas odavno igrao (hm.. 5-6 god.)

Drift City - Driving MMO RPG, odlicna zabavlja ali nakon nekog duzeg igranja dosadi
S4 League - Third Person Shooter, solidna zabava
TrackMania Nations - zakon igra, ima dosta toga sto vas zabavlja

Eto par.

Weky pet 30.7.2010 18:45

CoD 4 - Definitivno sam najviše odigrao, premda ni tu MP nije bez greške, ali je jako zabavan.

Operation Flashpoint - Jako staro, ali meni jako dobar MP, pogotovo ako se igra sa ekipom. Mislim da bi alternativa bila ArmA II koja je puno tehnički modernija od Opf.

CoD 2- Solidno, ali upropašteno klincima i njihovim IQ-em.

gmodmaania sub 31.7.2010 10:52

 garrys mod,garrys mod i samo garrys mod.

 

kao što je living dead rekao.igra je super.radiš šta hoćeš,ideš gdje hoćeš,a multiplayer je zakon,pogotovo ako se nađeš s ekipom na istom serveru,nema tog cod-a koji će te spasiti.

 

ostale igrice su(kada se sruši server u garrys modu malo ih poigram)tf2:vrlo zabavna i orginalna mp igrica koju ćemo igrati još dugih niz godina===>cs:s je sve kao i tf2,samo što je po mojem mišljenju(izašla je prije 6 godina)bila svojevrsni mw2,i još uvijek je.

 

 

sve u svemu garrys mod mi je primarna i najigranija i najzaraznija igrica koju svima preporučam.i na kraju mala isprika za sve dečke po bug forumima koji su zapeli za garrys mod isto,pogotovo living deadu,žao mi je što nisam bio aktivan na forumima sve ovo vrijeme.visio sam na gmodu,youtube tutorialima,machinimi,garrys mod.com i .org i ostalim valveovim  mp-ima.te sam postao mali veteran garrys moda.i želim da se svi koji imaju onaj orginal steam garrys mod jave i da se nađemo u gmodu.pogotovo dečki sa prve garrys mod teme u forumu:oky,living.dead i (:SUPER:).na steamu se zovem tin.gabric .i zato tin OOOUT.

xG4M3 sub 31.7.2010 12:05

Baš najbolja Mp igra, to ne postoji, jel, jer svatko ima svoj ukus za igre.

Al evo, meni neke od boljih koje sam igrao/igram:

CoD2

CoD4 (postalo mi totalno sranje od igre -.-)

CS:S

BF2

BC2

LoL

TF2

L4D (al mi ubrzo dosadio)

SF4 (al trebaju stotine, stotine, stotine i stotine sati vježbe :P)

ArmA (nema joj ravne mp igre)

 

A sad ono što bi htio igrat:

HoN

Dekaron

Starcraft 2 (preskup mi je)

ArmA 2/Arrowhead (Kad kupim bolji komp :D)

GW

S.W.A.T. 4 (neda mi se instalirat :D)

R6: RS :)

Men of War

 

A najveće razočaranje: COD: MW2

 

AlienWare1 sub 31.7.2010 12:14

Battlefield 2

 

Napisat ću razlog zašto, doduše na Engleskom, jer mi je lakše dočarati, svi ste gledali filmove (nije C&P):

 

"Delta squad, we've encountering heavy resistance at the base entrance, we could use you guns, BREAK"

 

"Bravo squad, roger, we're coming in hot...BREAK"

 

"Enemy tank spotted, Hostile APC, free to engage, BREAK"

 

"Roger that, engaging, BREAK"

 

"Delta 2-5, hoo-a, nice one"

 

"Roger Bravo, Delta 2-5 returning to base, OVER AND OUT"

 

"Roger, Bravo squad advancing"

 

Nema boljeg osjećaja nego da ovo doživite u MP partiji, ovakav team play nisam imao ni u BC2. Smijeh