PC igre

Hearthstone: Heroes of Warcraft

AmonZero pon 23.9.2013 16:19

Here's hoping your weekend is filled with Dragons, Demons, Treasure Goblins, Zerg, and more than a few Fireballs. Check back with us throughout the week for support updates about all your Blizzard titles!

For those inquiring about Hearthstone keys: Although our own Beta key contest has ended, please keep watch on the Hearthstone Community page for breaking information as it becomes available. Cheers!

DeathBringer12 uto 24.9.2013 11:59

A meni dosadio :) Nisam ga igrao tjedan dana hehe. Nekako mi se neda jer nisam uložio ni lipe u account, a ljudi več kupuju pakove za 45€ i nema šanse da ih pobjedite jer uvijek imaju najmanje 4 legendarne karte i par zlatnih.

 

Zamislite ovo, imate jednak hp kao on, samo što on nema karata na polju, a ti imaš 3 karte i onda lik odigra ovo čudo i pobjedi vas^^

 

http://i.imgur.com/oV2bk2A.jpg

DeathBringer12 uto 24.9.2013 12:54

U 3 tjedna igre nepostoje "pro" likovi. Ja sam vidio svakakve likove, od warriora koji sebi stavlja armor svaki put + male tauntove dok ne dodu do 7+ kristala onda pocnu koristiti zlatne i legendarne karte i dovrse te jako brzo do priesta koji ima hebacki kombo sastavljen od 2-5 kristala karata.

acca uto 24.9.2013 13:08

postoje masteri s 3 zvjezdica i streameri koji svaki dan po 10 sati igraju(znam lol), heathstone je preuzeo ranking sistem i ladder starcrafta

i btw, priest je daleko najslabija klasa trenutno, veliki bufovi im dolaze i nerfovi rogima

DeathBringer12 uto 24.9.2013 13:25

Zar stvarno misliš da su u igri koja je otvorena 3 tjedna progameri ljudi koji su kupili najvece pakove za 45€? Pričekaj da ovi koji nisu potrošili lipe dobiju te karte i pričekaj reset statsa, ali tek kad se otvori igra. Nema šanse ako ti imas basic karte, a protivnik legendary, i gold karte da ćeš ga pobjediti. Jednostavno je prejak. Za 45€ dobiješ gomilu karata, ostavi sebi najbolje, a ostale unisti i napravi dodatne 2-3 legendary/gold karte.

acca uto 24.9.2013 13:27

melješ gluposti... odustajem jer vidim da nema razuma s tobom. Ako karta blista, ne znaći da je odmah OVERPOWERED!

Opet ti spominjem, igra ima ranking system i na vrhu njega se rijetko koriste BLISTAVE karte

DeathBringer12 uto 24.9.2013 14:38

gluposti?

 

Ovako, ako ti imas 2 basic karte recimo

 

Košta 5 mane

5 napad

4 health

nema nekog skila

 

Košta 4 mane

3 napad

4 health

taunt

 

i on dozove zlatnog tounta sa 10 hpa i skill mu je za svaku kartu koju odigra spawna mu se dodatni minion 2/2  (2 napad,2 health). Kako ćeš se od toga obraniti?

 

Toliko sam bolesnih gameplaya odigrao da je to nevjerojatno. Naravno ne kažem da igra nevalja ili tako nešto samo što se stekne ogromna prednost kad kupiš pack pravim novcem i treba ti vremena da budeš jednak s kartama kao i oni koju su kupili onaj najvece packove od 45€.

acca uto 24.9.2013 16:50

zlatne karte su zapravo normalne karte pofarbane na žuto...  common rare epic i legendary mogu imati tu žutu foliju... tako da svakim komentarom pokuzuješ više neznanja i bubanje gluposti iz guzice

isto tako, da li je karta legendary ili common ne znaći ima li efekta ili ne, neke common imaju, a neke ne. Balans nije baziran na rijetkosti karata

 

i za ovog 10 taunta kojeg si spomenuo, koliko on košta? ha? 10 resursa vjerojatno

Pa veliki broj igra s optimiziranim dobrim deckovima je gotovo prije 10 resursa, pa si ti sada nabacaj u deck 10 legenderya koji koštaju 9-10 mane

DeathBringer12 uto 24.9.2013 19:42

Kao prvo ti još neshvačaš da je igra 3 tjedna stara i odmah tu prozivaš ljude "pro igračima" samo zato jer su kupili dekove s lovom.

Kao drugo kažešOpet ti spominjem, igra ima ranking system i na vrhu njega se rijetko koriste BLISTAVE karte Po čemu to zaključuješ? Zato jer si gledao 2-3 streama na twitchu?

Kao treće da stvarno pratiš igru znao bi da takav tount košta 10 mane i nebi govorio "vjerojatno".

Kao četvrto priest je daleko najslabija klasa trenutno opet zaključio po 2-3 streama? Inače pratim 4 veča foruma i twitch kanale i ovo nikad nisam čuo.

Kao peto ti misliš da sve legendary karte koštaju 10 mane, e pa varaš se!

 

Po tvome pisanju "pro igrači" kao što ih nazivaš kažeš najviše koriste common karte, a rijetko rare i večinom legendary. Pa da te pitam, zašto na svakom twitch kanalu lik koji ima visoku poziciju na ladderu uvijek ima legendary i rare karte (svaki put!). Zato jer su jake!

 

Ti možeš sa common kartama njega udarati kao što sam ga ja udarao i spustit ga do 15, možda i 10 healtha, ali kad ti odigra kartu da vrati sve tvoje karte u deck i počne sa legendary+njihovi izumi to je jakooo teško. Makar ga spustio na 1 health i jednostavno nemožeš ništa protiv njega, prejak je. Zato i postoje razlicite karte koje se razlikuju po jacini.

AmonZero sri 25.9.2013 12:45
toTheCore kaže...

Žicam key vec dva tijedna okolo po netu i nista. Nabijem ja Blizzard i njihov PR team sa ovakvom marketinskom strategijom :) 

Čuj potražnja je ogromna. Ljudi koriste različite exploite i grabe po više njih i onda ih prodaju po 300$.

Blizzard je prstao dijeliti ključeve i rekli su da bi igra "uskoro" trebala u open betu. Nisam niti ja zgrabio niti jedan (PC Gamer exploit, a mašio na Reboot i HCL). Strpit ćemo se i to je to. Ima i drugih igara za odigrat