cicek ned 17.5.2020 21:18
Knappa89 kaže...

Evo upravo završio sa wl. 

Krenuo u petak/dio subote sa 10-2, pa došao na 10-5, nakon toga 12-9 itd... 

Svaku wl se mora desit crna rupa sa 6,7,8 poraza i 1,2 pobjede.

Na kraju sam hvatao gold2 u zadnjoj utakmici gdi sam rastavio toksičnog protivnika na proste faktore, ali ni sam ne zna kak me uspio odvest u produžetke gdi sam na kraju uspio pobjedit 3:2.. Samo sam čekao da dvije wl zaredom završim sa 16 pobjeda..

Gameplay, fluidnost i ostalo je bilo puno bolje nego prošlu wl gdi mi je 70% utakmica tolko štekalo da je bilo totalno neigrivo, ali fifa ko fifa uvijek uvali neko sranje.. sad su to bili golmani koji su branili nemoguće, utakmice gdi dominiraš, stvaraš šanse, protivnik dođe dva puta do gola, pa pobjedi itd.. 

I dalje sve puno toksičnih protivnika koji dabaju i shushaju za bezveze, drop back, skrivanje lopte i ostala retardirana sranja. 

Jednu tekmu sam izgubio gdi je lik čitavih 90 minuta igrao sa 2 igrača napred, a svi ostali iza. Dobio dva gola tako da je igra prekasno uhvatila moju komandu dodavanja, dogodila se ona animacija gdi igrač ne doda loptu nego ju samo gurne par metara od sebe, ovaj pokupio i zabio dva gola.  I to je bilo to od njega. Dalje samo drop back u svojih 16 i sad ti tu napravi nešto. Totalno gadljivo. 

Šteta da mi gold2 nije došlo došlo prije tjedan dana dok je bio la liga tots, jer bundesliga mi je totalno nespojiva u ekipu pa mi vjerojatno nitijedan pick ne bude puno značio.. No vidjet ćemo.. Ukoliko dođe neka brutalna kartica možda nešto i promjenim iako nemam puno prostora pošto su mi sve kartice u timu untradeable :D 

 Ta rupa se i meni događala. Onda sam potrosio 2wl da skuzim koji sastav mi najvise odgovara... Mjenjao sam taktike i po potrebi tokom tekme dodavao instrukcije. Zbog toga sam uspio te rupe smanjiti na max 2 tekme. A da me sad pitas kako koja instrukcija radi rekao bi ti da nemam pojma jer pravila nema. Kad sam pogodio neku kombinaciju koja mi najvise odgovara i pokazala je rezultate prvenstveno protiv 4231 taktike tad sam je poslikao i pokusao s njom od pocetka. Pomoglo mi je i to sto sam slozio la liga momcad pa sam imao vecu toleranciju na gluposti posto nisu bili "op" igraci, a i na kraju krajeva zbog igraca iz reala. Jako mi je zao sto nisu benzemu napravili malo slabijeg pa da se imao sanse nametnuti u red pickovima, kao sto se svima nametao santi. :D

IDMM ned 17.5.2020 21:25
cicek kaže...
IDMM kaže...
cicek kaže...
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

 Slikao sam ti svaki poraz koji je bio u ovoj wl i i objavio ovdje. Tak da bas me zanima dal bi ti rekao da je tvoja krivica da odiras takvu tekmu. Ili pa da igras protiv svog markeca koji je s cdm-om samo igrao obranu a ostali magicno na AI radili savrsene tackleove bez icije komande. Odmah sam se vratio na fifu 17 ako se ne varam, tad je op bilo samo s cdm-om lopatat u nekih 10m2, al cek tad jos nije bilo tactical defendinga. Jel? :)

 

Reci cu ti jednu stvar. Onako kako je on igrao obranu ne moze biti gold1, drmao bi elite2,1. Pa zapravo da nema asistove primio bi puno vise golova kad bi mu izletio zadnji vezni, a igraci ostali tak kak jesu, jer tactical defending jako malo radi sam, barem u pravilu. :)

 Nisam reka da nisi igrao protiv raznoraznih cheatera pa tako i legacy def. ali da je uvik kriv EA to sigurno nije. Svi mi igramo protiv servera,laga, delaya i pc cheatera , a ako mislis da su tebi dolazili cesce nego meni i drugima onda se varas. Vecina ima ovakve slike jer je igra sranje i nekad moras bit 10 ili 20 puta bolji da nekog pobjedis. Razlika izmedu boljih i losijih igraca je upravo u tome sta si ti npr. ima 15-1 u sutevima i izgubio a bolji igrac bi stvorio jos 3-4 sanse i pobjedio. Zato neki dodu do silvera a neki su se ode javili sa 30-0

 Ajde malo maci scroll prije nego se ukljucis u raspravu, barem dok nekog krenes prozivat. Moras citati s razumjevanjem. Pisem tu vec barem 3mj da nitko ne moze dokazati da je pobjedio samo zato jer je bio bolji. Nit sam rekao da se te stvari samo meni dogadaju. Ti meni pokusavas sad reci da sam ja tvrdio da se sranja samo meni dogadaju? Kaj je s glavom decko. Malo si se pogubio. 

A kad nekog vidim da igra s legacy defendingom tad cu rec. Moguce je da pogresim. Ali ovaj tvoj kolega je igrao klasicnu legacy deff sablonu. Znaci 4231 taktika i igranje obrane samo s cdm-om. Tako to rade ovi koji igraju legacy i njima to prolazi. Doslo mi je i likova koji branjenje s cdmom pokusavaju progurati bez legacy deff. Ali obicno prime brze golovr jer im obrana nece sama uzimat lopte. I ti obicno rq nakon 2-3:0. A dok mi netko veli da ne zna sto je legacy odmah mi se pale lampice u glavi i jos sam vise siguran da sam bio u pravu. 

 Ja nisam reka da imam nekakvog kolegu sa legacyem.  A da ti scrollas malo?  Ti imas problem sta se ne mozes dogurat ni do g1 a da ne pricamo vise i pokusavas nac krivca u svemu i svakome a ne u tome da nisi dovoljno dobar. Zato i saljes slike zadnja 3 miseca da se svi uvjerimo kako si u rangu pro igraca ali za razliu od njih tebe EA pokrada.

antisa7 ned 17.5.2020 21:29
IDMM kaže...
cicek kaže...
IDMM kaže...
cicek kaže...
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

 Slikao sam ti svaki poraz koji je bio u ovoj wl i i objavio ovdje. Tak da bas me zanima dal bi ti rekao da je tvoja krivica da odiras takvu tekmu. Ili pa da igras protiv svog markeca koji je s cdm-om samo igrao obranu a ostali magicno na AI radili savrsene tackleove bez icije komande. Odmah sam se vratio na fifu 17 ako se ne varam, tad je op bilo samo s cdm-om lopatat u nekih 10m2, al cek tad jos nije bilo tactical defendinga. Jel? :)

 

Reci cu ti jednu stvar. Onako kako je on igrao obranu ne moze biti gold1, drmao bi elite2,1. Pa zapravo da nema asistove primio bi puno vise golova kad bi mu izletio zadnji vezni, a igraci ostali tak kak jesu, jer tactical defending jako malo radi sam, barem u pravilu. :)

 Nisam reka da nisi igrao protiv raznoraznih cheatera pa tako i legacy def. ali da je uvik kriv EA to sigurno nije. Svi mi igramo protiv servera,laga, delaya i pc cheatera , a ako mislis da su tebi dolazili cesce nego meni i drugima onda se varas. Vecina ima ovakve slike jer je igra sranje i nekad moras bit 10 ili 20 puta bolji da nekog pobjedis. Razlika izmedu boljih i losijih igraca je upravo u tome sta si ti npr. ima 15-1 u sutevima i izgubio a bolji igrac bi stvorio jos 3-4 sanse i pobjedio. Zato neki dodu do silvera a neki su se ode javili sa 30-0

 Ajde malo maci scroll prije nego se ukljucis u raspravu, barem dok nekog krenes prozivat. Moras citati s razumjevanjem. Pisem tu vec barem 3mj da nitko ne moze dokazati da je pobjedio samo zato jer je bio bolji. Nit sam rekao da se te stvari samo meni dogadaju. Ti meni pokusavas sad reci da sam ja tvrdio da se sranja samo meni dogadaju? Kaj je s glavom decko. Malo si se pogubio. 

A kad nekog vidim da igra s legacy defendingom tad cu rec. Moguce je da pogresim. Ali ovaj tvoj kolega je igrao klasicnu legacy deff sablonu. Znaci 4231 taktika i igranje obrane samo s cdm-om. Tako to rade ovi koji igraju legacy i njima to prolazi. Doslo mi je i likova koji branjenje s cdmom pokusavaju progurati bez legacy deff. Ali obicno prime brze golovr jer im obrana nece sama uzimat lopte. I ti obicno rq nakon 2-3:0. A dok mi netko veli da ne zna sto je legacy odmah mi se pale lampice u glavi i jos sam vise siguran da sam bio u pravu. 

 Ja nisam reka da imam nekakvog kolegu sa legacyem.  A da ti scrollas malo?  Ti imas problem sta se ne mozes dogurat ni do g1 a da ne pricamo vise i pokusavas nac krivca u svemu i svakome a ne u tome da nisi dovoljno dobar. Zato i saljes slike zadnja 3 miseca da se svi uvjerimo kako si u rangu pro igraca ali za razliu od njih tebe EA pokrada.

 Svi misle da su elite igraci i tu nema pomoci.🤣

balky1911 ned 17.5.2020 21:32

Daj malo provjeri šta sam napisao, nisam rekao da ja neznam za legacy nego momak kojeg napadate. A  za godine nisam napisao točno nego da si falio 20-ak godina, a ne točno 20. Imam 39 i igram je od 95. Istina tih prvih godina nije to neko igranje ali svejedno. 

Mark0md04 ned 17.5.2020 21:38

Evo markeca, vidim da me ocigledno volis spominjati, a mozda i sanjas tu utakmicu kako mi nisi mogao prici golu. Koliko citam ti si neki pro igrac kojemu su svi uvijek krivi za vlastiti poraz, a ako tako nastavis nikad neces nauciti igrati. Da bar svaku utakmicu igram protiv ljudi kao sto si ti jer onda ne znam gdje bi mi bio kraj :). Nisi mozda razmislio da cijelu utakmicu nisam koristio defendere jer si toliko los da im nisi mogao ni prici, a da si htio slikati statistiku slikao bi je al mali cicek mora lagati. A utakmica protiv tebe... Najlaksa utakmica ovu wl, veliko mi je zadovoljstvo igrati protiv ljudi koji ne znaju napadat, a kamoli branit se (zabio mu 3 gola u prvom pol. a koristim gold dembelea u sredini petog mjeseca hahahahahah). Drugo poluvrijeme sam se zajebavao jer sam vidio da ne znas igrati pa sam malo vjezbao i usput ti dao jos jedan gol. I za kraj, javio sam ti se kao normalan covjek koji zna barem pristojno komunicirati a ne vrijeđati javno ljude koje ni ne poznajem i rekao ti da ne koristim nikakav hack i da ne znam uopce za njega (jer se ne opterecujem time i briga me, igram igru iz zabave sta ti ocigledno nisi) a ti ne odgovoris na poruku nego ovdje nastavljas. Btw, kad si vec odlucio ulaziti u to tko ovdje ima koliko godina, ja imam 16 i bome ne znam koliko ti onda imas kad u zivotu nemas pametnijeg posla nego dolazis ovdje na forum prepirati se i vrijeđati oko jedne obicne izgubljene utakmice.

cicek ned 17.5.2020 21:53
IDMM kaže...
cicek kaže...
IDMM kaže...
cicek kaže...
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

 Slikao sam ti svaki poraz koji je bio u ovoj wl i i objavio ovdje. Tak da bas me zanima dal bi ti rekao da je tvoja krivica da odiras takvu tekmu. Ili pa da igras protiv svog markeca koji je s cdm-om samo igrao obranu a ostali magicno na AI radili savrsene tackleove bez icije komande. Odmah sam se vratio na fifu 17 ako se ne varam, tad je op bilo samo s cdm-om lopatat u nekih 10m2, al cek tad jos nije bilo tactical defendinga. Jel? :)

 

Reci cu ti jednu stvar. Onako kako je on igrao obranu ne moze biti gold1, drmao bi elite2,1. Pa zapravo da nema asistove primio bi puno vise golova kad bi mu izletio zadnji vezni, a igraci ostali tak kak jesu, jer tactical defending jako malo radi sam, barem u pravilu. :)

 Nisam reka da nisi igrao protiv raznoraznih cheatera pa tako i legacy def. ali da je uvik kriv EA to sigurno nije. Svi mi igramo protiv servera,laga, delaya i pc cheatera , a ako mislis da su tebi dolazili cesce nego meni i drugima onda se varas. Vecina ima ovakve slike jer je igra sranje i nekad moras bit 10 ili 20 puta bolji da nekog pobjedis. Razlika izmedu boljih i losijih igraca je upravo u tome sta si ti npr. ima 15-1 u sutevima i izgubio a bolji igrac bi stvorio jos 3-4 sanse i pobjedio. Zato neki dodu do silvera a neki su se ode javili sa 30-0

 Ajde malo maci scroll prije nego se ukljucis u raspravu, barem dok nekog krenes prozivat. Moras citati s razumjevanjem. Pisem tu vec barem 3mj da nitko ne moze dokazati da je pobjedio samo zato jer je bio bolji. Nit sam rekao da se te stvari samo meni dogadaju. Ti meni pokusavas sad reci da sam ja tvrdio da se sranja samo meni dogadaju? Kaj je s glavom decko. Malo si se pogubio. 

A kad nekog vidim da igra s legacy defendingom tad cu rec. Moguce je da pogresim. Ali ovaj tvoj kolega je igrao klasicnu legacy deff sablonu. Znaci 4231 taktika i igranje obrane samo s cdm-om. Tako to rade ovi koji igraju legacy i njima to prolazi. Doslo mi je i likova koji branjenje s cdmom pokusavaju progurati bez legacy deff. Ali obicno prime brze golovr jer im obrana nece sama uzimat lopte. I ti obicno rq nakon 2-3:0. A dok mi netko veli da ne zna sto je legacy odmah mi se pale lampice u glavi i jos sam vise siguran da sam bio u pravu. 

 Ja nisam reka da imam nekakvog kolegu sa legacyem.  A da ti scrollas malo?  Ti imas problem sta se ne mozes dogurat ni do g1 a da ne pricamo vise i pokusavas nac krivca u svemu i svakome a ne u tome da nisi dovoljno dobar. Zato i saljes slike zadnja 3 miseca da se svi uvjerimo kako si u rangu pro igraca ali za razliu od njih tebe EA pokrada.

 Eto ti slike ispod pa opet lamatas nesto bez veze i bez ikakvih argumenata?  Kad sam rekao da sam u rangu s pro igracima, ajde mi jos to reci molim te lijepo?

Mark0md04 kaže...

Evo markeca, vidim da me ocigledno volis spominjati, a mozda i sanjas tu utakmicu kako mi nisi mogao prici golu. Koliko citam ti si neki pro igrac kojemu su svi uvijek krivi za vlastiti poraz, a ako tako nastavis nikad neces nauciti igrati. Da bar svaku utakmicu igram protiv ljudi kao sto si ti jer onda ne znam gdje bi mi bio kraj :). Nisi mozda razmislio da cijelu utakmicu nisam koristio defendere jer si toliko los da im nisi mogao ni prici, a da si htio slikati statistiku slikao bi je al mali cicek mora lagati. A utakmica protiv tebe... Najlaksa utakmica ovu wl, veliko mi je zadovoljstvo igrati protiv ljudi koji ne znaju napadat, a kamoli branit se (zabio mu 3 gola u prvom pol. a koristim gold dembelea u sredini petog mjeseca hahahahahah). Drugo poluvrijeme sam se zajebavao jer sam vidio da ne znas igrati pa sam malo vjezbao i usput ti dao jos jedan gol. I za kraj, javio sam ti se kao normalan covjek koji zna barem pristojno komunicirati a ne vrijeđati javno ljude koje ni ne poznajem i rekao ti da ne koristim nikakav hack i da ne znam uopce za njega (jer se ne opterecujem time i briga me, igram igru iz zabave sta ti ocigledno nisi) a ti ne odgovoris na poruku nego ovdje nastavljas. Btw, kad si vec odlucio ulaziti u to tko ovdje ima koliko godina, ja imam 16 i bome ne znam koliko ti onda imas kad u zivotu nemas pametnijeg posla nego dolazis ovdje na forum prepirati se i vrijeđati oko jedne obicne izgubljene utakmice.

 Di pa si se ti meni javio? Nit sam ti ja sta napisao na origin cisto zato da ne places kako sam te uvrijedio pa da se posle s banom davim. Zanimljivo ti je bila najlaksa tekma a imao si 4 udarca prema golu.
Reci mi kako ja to moram lagati? Opisao sam ti situaciju jer sam ti odlazio dodjelit report jer sam sad i vise nego siguran da si koristio ovaj legacy za kojeg nikad nisi ni cuo. Decko za to cujes kad pocnes igrat fifu i napises na yt "how to defend in fifa20". Znaci ti tvrdis da nisam ni dosao do obrane cjelu tekmu? :D Hahahha bravo. Onda ne bi ni skuzio da si koristio legacy jel? :D  Zanima me kako igras protiv lika koji se zna branit ako protiv mene koji se ne zna branit imas 4 udarca po golu? :D

I ja sam koristio gold debmelea skoro cjelu fifu jer je op. Maknuo sam ga kad sam mjenjao taktiku na 4312. ;)

Stavio sam tekmu koju smo odigrali u post i tu sam ja zavrsio... Ovo tvoje dvojih kolega je pokrenulo raspravu o tome i nitko drugi.

Godine ti nisam ja spominjao i iskreno zaboli me koliko si star.

A ovo o pametnijem poslu, vidim da si brzo doletio, zaposleni covjece. :D

A ovo da te ja volim spominjati, decko ohladi. Spomenuo sam te u petak ili kad jednom ko sto spomenem svakog citera... Onda su dosli tvoji dušebriznici branit tvoju cast i tu se pocelo spominanje jer eto oni otvorili raspravu. Nitko te vise ne bi ni spomenuo. A ovo sto pises da me se ocito tekma dojmila da nisam mogao spavat... Nije samo se sjecam kad netko ne zna ni sakrit da drma legacy. :D

 

I jos jednom da se ne zaboravi... Gdje si se ti to meni javio?

Mark0md04 ned 17.5.2020 22:20

Javio sam se ja ne brini i ja tebe nebi reporta jer se necu spustat nisko kao i ti. Okej onda smo zakljucili da koristim hack, ea ima srece da ima tebe koji umjesto njih traze hackere. Valjda cu uskoro dobit ban ako koristim hack jel tako? Ne gledam tutorijale kako se branit jer mi ne treba a ti ih gledas ocigledno. Mogu se kladit da si ti sigurno dobio utakmicu a da je tvoj protivnik imao vise suteva od tebe ali to neces objavit nego objavljujes samo kad se igrica okrene protiv tebe, a moram ti reci da se to ne dogada samo tebi nego svima.

cicek ned 17.5.2020 22:24
Mark0md04 kaže...

Javio sam se ja ne brini i ja tebe nebi reporta jer se necu spustat nisko kao i ti. Okej onda smo zakljucili da koristim hack, ea ima srece da ima tebe koji umjesto njih traze hackere. Valjda cu uskoro dobit ban ako koristim hack jel tako? Ne gledam tutorijale kako se branit jer mi ne treba a ti ih gledas ocigledno. Mogu se kladit da si ti sigurno dobio utakmicu a da je tvoj protivnik imao vise suteva od tebe ali to neces objavit nego objavljujes samo kad se igrica okrene protiv tebe, a moram ti reci da se to ne dogada samo tebi nego svima.

 Hmm zapravo ove wl nisam dobio nikog a da bi imao manje suteva od njega. Jer vidis po slikama da meni golmani ne rade jednostavno. Tak da mi je nemoguce dobit tekmu u kojoj protivnik ima vise suteva od mene. I apsolutno uvijek imam vise tackleova nego moj protivnik. To ti je ono kad se branis, mozda si negdje cuo.Iskreno ne znam dal uopce ea to provjerava al ja sam reportao jer znam sto sam vidio. 

A cekaj malo javio si mi se i velis da ne brinem. A tu seres kako ti nisam odgovorio. Di si se ti meni javio decko? I jos zasto tocno bi ti mene reportao?

 

Ja ne gledam obrambene taktike jer ne igram 4231, a sve su na tu sablonu. Meni ta taktika jednostavno ne odgovara nikako, samim time i ne gledam obranbene taktike. Dal sam pogledao. Jesam jer sam htio saznati tajnu kako se braniti samo s cdm igracima. Manje je posla, jel tako? :D i otkrio sam je. A to da ti od 16 godina s taktikom 4231 igras samo s cdm igracima i tvrdis da ne znas sto je legacy... ja ti ne vjerujem. :D

cicek ned 17.5.2020 22:29
Mark0md04 kaže...

 ;)

 Hmmm i nakon tog si me blokirao ili sta? Jer ja to nisam dobio.

Kao sto se vidi bio sam offline u 11 i 20. Sad ako si odmah nakon tog obrisao me mozda tad te poruke ne dobijem. Ali ako si me blokirao onda sam siguran da ih nemogu dobit.

cicek ned 17.5.2020 22:34
Mark0md04 kaže...

Maknuo sam te sa friend liste jucer kasno navecer a poslao sam ti poruku u 11 ujutro. Hmmmm neznam prvo je fifa protiv tebe a sad i origin jadan ne dobijas ni poruke vise :(....

 

 Ne znam markec, ja tu poruku nisam dobio a igrao jesam između 12 i 3 ako se ne varam. Navecer sam igrao tek nakon 2h u noci. Ajde mi onda omoguci revans da se jos malo treniras na meni. Jel moze?

Mark0md04 ned 17.5.2020 22:37

to je tvoj problem ja sve razumijem i gledam sad na mobitelu sliku jos se bolje vidi nego ovdje ali nazalost ne mogu utjecat na kvalitet slike koji ce bit ovdje. Mozes inastalirat sliku na pc pa uvecat sve to, sad sam to napravio i sve se vidi

cicek ned 17.5.2020 22:43
Mark0md04 kaže...

Nemam ja sta igrat protiv tebe a sad okreces temu kad si shvatio da vise ne mozes lagat. Ponasas se kao dijete od 12 godina, srami se...

 Sta okrecem temu? Ocu samo ponovo igrat da se uvjerim da nemas legacy... Poruka mi nije dosla jer bi ti zicer odgovorio, ako ne nista drugo samo da sam te reportao, cisto da znas da dalje odlucis kako ces... Samo pitam ako imam pravo na rematch. Ne škodi jos jedna lagana tekma...

 

A za svaku moju tvrdnju ili komentar o tekmi prilozim sliku ili video. Video manje jer mi se neda trosit vrijeme na yt upload. Ovo tvoje sam ti objasnio sta je bilo alt-tab da te reportam i tekmu mi izbacilo ko dnf, jbg...

cicek ned 17.5.2020 22:49
Mark0md04 kaže...

Zasto bi se ja TEBI triba pravdat i igrat ponovno stebom, a da ti poruka nije dosla je cista laz kao i sve prosle poruke. Odrasti, jer sam na tvoju zalost ovdje ispao pametniji i korektiniji od tebe.

 Dobijes priliku da me jos jednom razmontiras. Koje poruke su bile laz? Idem malo guglat dal mogu chat log negdje nac pa da izvucem stare poruke nekako.

E da još jedno pitanje... Kako si ti mene vidio da sam online na originu posto imam cjelo vrijeme appear offline jer sam paranoican da me ne izbaci iz igre kad igram wl, to jest da mi netko ne šalje poruke tijekom wl?

cicek ned 17.5.2020 22:55
Mark0md04 kaže...

Ajaj, dajem ti vrimena da smislis neku bazu jos, jer iskreno meni je ovo pre komicno hahahah. 

 Decko nista ja ne smisljam... Ti mi poruku poslao nisi ili si poslao me i nakon tog obrisao pa nekim cudom origin ne ostavi tu poruku. Doslovno u origin ni ne ulazim tak da bi ta poruka jos tamo stajala...

cicek ned 17.5.2020 22:57
Mark0md04 kaže...

Gospodine paranoicni u fifi u friends sam vidio da ti se mjenja score u wl, sto znaci da igras. Molim te da prestanes jer se sramotis ovo ti je prijateljski savjet

 To da svakako... Nista se ja ne sramotim, decec. Samo mi je malo cudno kako poruka nije dosla i to je to...

movie ned 17.5.2020 23:00
Mark0md04 kaže...

to je tvoj problem ja sve razumijem i gledam sad na mobitelu sliku jos se bolje vidi nego ovdje ali nazalost ne mogu utjecat na kvalitet slike koji ce bit ovdje. Mozes inastalirat sliku na pc pa uvecat sve to, sad sam to napravio i sve se vidi

A ne, to je tvoj problem jer ti želiš tom fotkom nešto dokazati a ne ja. Ja iz ove fotke na računalu ne mogu ništa iščitati jer nije vidljivo. Inače su mi super fotke koje uhvate cijeli monitor te vazu s jedne strane i kolekciju knjiga s druge strane ekrana. Da se još malo udaljiš vidio bi i kakve tapete imaš na zidu.

cicek ned 17.5.2020 23:01
Mark0md04 kaže...

Svaka normalna osoba bi po ovim porukama zakljucila da si lazov. Svi su krivi samo ti nikad nisi.

 Normalno je varijabla. Pisati nekome poruku i kasnije ga obrisati po meni nije normalno. Ja bi cekao da mi taj isti odgovori. Pogotovo u tvojoj situaciji. AL dobro, nego ocemo, necemo bacit jednu?

cicek ned 17.5.2020 23:06
movie kaže...
Mark0md04 kaže...

to je tvoj problem ja sve razumijem i gledam sad na mobitelu sliku jos se bolje vidi nego ovdje ali nazalost ne mogu utjecat na kvalitet slike koji ce bit ovdje. Mozes inastalirat sliku na pc pa uvecat sve to, sad sam to napravio i sve se vidi

A ne, to je tvoj problem jer ti želiš tom fotkom nešto dokazati a ne ja. Ja iz ove fotke na računalu ne mogu ništa iščitati jer nije vidljivo. Inače su mi super fotke koje uhvate cijeli monitor te vazu s jedne strane i kolekciju knjiga s druge strane ekrana. Da se još malo udaljiš vidio bi i kakve tapete imaš na zidu.

 Kolko ja vidim iz ove fotke on stvarno je napisao poruku zato mi je i cudno. Sadržaj poruke mi nije bitan.. Jer ako je napisao kad sam bio u igri to bi morao vidjet prvo kad izađem kad mi ovaj origin iskoci ko politicari za vrijeme kampanje... Valjda bi bilo neke jarke boje broj 1 ili 3 kolko je on poruka napisao... I to bi vidio valjda pas kosti. Jedino mi nekako malo mracno u sobi za 11h ujutro, al ne bi u to ulazio. :)