PC igre

Call of Duty: Warzone

Rocinante2112 sri 1.4.2020 12:25
Jack Sparrow kaže...
Rocinante2112 kaže...

A šta vi ne vjerujete u RPGove i uzimanje jokera u loadoutima? Debosa u kamionu vidis iz aviona na minimapi a satreš ga s c4,rpgom il jokerom samo tako. Još ti se reklamira frajer di je. Vozila jesu OP al ako vec u svakom mecu imas problema s tim a imas rjesenje za to a ne koristis ga,ha ko je tu lud?

 Znači zato jer imamo RPG i Jokr, auto trebaju gaziti ljude preko zida?! Ok, dobar game design.

 

Osim toga cargo truck treba dvije rakete da ga se uništi. A i ajde ti lockaj i čekaj da jokr ode u zrak pa se spusti na lika, kad lik juriša prema tebi autom. Pa treba mu 10-15 sekundi od lockanja do pogotka. Za to vrijeme lik te pregazi 3 puta.

 stijene,drvece ne postoji? P.S nikad me nitko nije ubio dok sam bio iza zida s vozilom.
Also semtex,c4 itd itd.

Realno vecina ljudi koji bivaju pregazenima nit vide nit cuju auto da im uopce dolazi. Bivaju snakeovima po grmljima pa onda kuku lele.

Naravno,vozila jesu OP ali realno ljudi se ni ne trude counterat it :D

 

Jack Sparrow sri 1.4.2020 12:51
Rocinante2112 kaže...

 stijene,drvece ne postoji? P.S nikad me nitko nije ubio dok sam bio iza zida s vozilom.
Also semtex,c4 itd itd.

Realno vecina ljudi koji bivaju pregazenima nit vide nit cuju auto da im uopce dolazi. Bivaju snakeovima po grmljima pa onda kuku lele.

Naravno,vozila jesu OP ali realno ljudi se ni ne trude counterat it :D

 

 iz trećeg lica vidiš sve iza drveća i stijena, a i gazi preko drveća kao što sam već postavio video. Samo se zbije u drvo ili kamen i lik s druge strane pada. Čak i onaj autobus što zna biti na cesti, eh da i unutar toga će te pregaziti jer eto.

 

 

RPG ispališ u solo, i odmah cijeli server puca po tebi. Tolko je dobra opcija. 

Tallahassee sri 1.4.2020 14:06
Rocinante2112 kaže...

A šta vi ne vjerujete u RPGove i uzimanje jokera u loadoutima? Debosa u kamionu vidis iz aviona na minimapi a satreš ga s c4,rpgom il jokerom samo tako. Još ti se reklamira frajer di je. Vozila jesu OP al ako vec u svakom mecu imas problema s tim a imas rjesenje za to a ne koristis ga,ha ko je tu lud?

 ... vec mi se nekoliko puta visestruko isplatilo koristit jokera ili rpg kao sekundarno oruzje... ne samo za vozila i za snajpere po zgradama i neboderima, pa i za snajpanje sa istih za ekipu na nizim katovima ili u prizemlju ... u plunderu je to visi nivo, puska mi ne treba - ammo box, kamion i 6 raketica koje mozes nosit (mislim )... legit je kaj sad, ispadnes sam a tri krkana rokaju, zasto ne bi iskoristio mogucnost skidanja sve trojice jednim susom i ja se pitam...

Jack Sparrow sri 1.4.2020 17:54
Tallahassee kaže...

 ... vec mi se nekoliko puta visestruko isplatilo koristit jokera ili rpg kao sekundarno oruzje... ne samo za vozila i za snajpere po zgradama i neboderima, pa i za snajpanje sa istih za ekipu na nizim katovima ili u prizemlju ... u plunderu je to visi nivo, puska mi ne treba - ammo box, kamion i 6 raketica koje mozes nosit (mislim )... legit je kaj sad, ispadnes sam a tri krkana rokaju, zasto ne bi iskoristio mogucnost skidanja sve trojice jednim susom i ja se pitam...

 To i mi furamo u Plunderu. Jokr je prezabavan za ubijanje kampera po krovovima. Pogotovo kad si bacimo ammo box pa ih cijeli squad obasipa time. Izgleda kao da smo naručiti artiljeriju.

 

Jučer smo s tim gađali po onom mjestu gdje naručih helikopter za predavanje love. U jedno momentu dvojica pala, nalje je što oni ne vide da dolazi raketa s neba.

 

 

 

Ali opet ja sam govorio o BR elementu. Gdje možda i nemaju svi RPG ili jokr.

Tallahassee sri 1.4.2020 18:09
Jack Sparrow kaže...

 

Ali opet ja sam govorio o BR elementu. Gdje možda i nemaju svi RPG ili jokr.

 ... da, gledajuci BR element najpostenije bi bilo - nema kamiona il su bar ko Dajc pogledas on rikne, nema bacaca i nema killstreakova... onda pricamo o muskom napucavanju... ovak je igra bfovska da nemre vise bit, cod je uspio u tome mozda i vise nego su htjeli... frisko je sve i bit ce izmjena, pitanje samo, oce li ic u dobrom smjeru... imaju potencijala, treba imat Respawn pameti...

Zero2 sri 1.4.2020 18:57

Teško je ponekad sve skupa dobro balansirati. Pogotovo kad imaš igru sa tako puno mehanika, oružja i mogućnost i customizacije.
Meta će uvijek biti prisutna i to je ok, samo da nejde u ekstreme.
I Respawn se dosta klao sa balansom (originalni Wingman, PK, Gibby) ali nikad nisu jako poremetili osnovu Apexa a to je cqc, mehanika kretanja i aim skill.
Ako će biti pametni sa patchevima, Warzone bi mogao imati dobru budućnost.

vex3855 sri 1.4.2020 19:42
jopaa991 kaže...

Ima li kakav update za warzone? Jucer normalno igrao, danas palim i pise 170gb

 i meni isto 170gb, jebem ti igricu.

Stavio sam na options "scan and repair" i sad se smanjilo na 150gb

 

Nekaj sve skupa zajebava, prvo frendu s kojim igram isto tak bilo prije nekih 2 dana, a danas meni

opet par dana skidanja...

JozoBozo121 sri 1.4.2020 20:58

Jel samo do mene ili Activision ima ozbiljnih problema sa serverima? Preko Battle.neta malo krene update pa uspori i onda javi error i tako stalno. Iz znatiželje sam stavio skidati preko PS4 i tamo skida normalno koliko može preko WiFi jer valjda ide sa Sony servera. Update mi je bio 14Gb prvo, skinulo je dva Gb i otad ništa, samo error izbacuje.

dax-lax čet 2.4.2020 12:20

Ne kužim do čega je to da igra proizvoljno odlučuje kolko trebaš skinut. Napravio sam backap game foldera na vanjski disk toliko da nešto isprobam. Neki dan bude update od 12-20GB, a meni kaže 83. 

Uninstall, pokrenem download, zaustavim nakon minutu-dvije, ugasim launcher, prebacim igru s vanjskog na odgovarajuće mjesto i voila, samo 14GB trebalo. To sam na kraju skinuo i opet napravio backup na vanjski za ovakve situacije.

Kao da launcher ne zna dobro baratat provjerama, ili je nešto sa serverima.

Tallahassee čet 2.4.2020 16:26
Zero2 kaže...
Teško je ponekad sve skupa dobro balansirati. Pogotovo kad imaš igru sa tako puno mehanika, oružja i mogućnost i customizacije.
Meta će uvijek biti prisutna i to je ok, samo da nejde u ekstreme.
I Respawn se dosta klao sa balansom (originalni Wingman, PK, Gibby) ali nikad nisu jako poremetili osnovu Apexa a to je cqc, mehanika kretanja i aim skill.
Ako će biti pametni sa patchevima, Warzone bi mogao imati dobru budućnost.

 ... khm, da balans... i onda im sve oprostim i zaboravim, kad pred kraj runde sletim sa pistoljem i dva armor plejta pred lika opremljenog ko Ruska brigada i rjesim ga tim pistoljem... nije sve u balansu ima igra jos dovoljan broj njubara da igru mozes zavrsit i samo lootanim oruzjem...

fila2208 pet 3.4.2020 11:05
nul-3 kaže...

Zašto? Ja sam za SBMM. Da tog Karmu i takve ubace u lobby samnom je isto kao da Barcelona i Belišće igraju istu nogometnu ligu.

 ne treba svaki public warzone meč biti tryhard kao da se za titulu igra. Druga stvar je sbmm na multiju i još cdl liga, to mi je ok, ali u warzoneu, dođem tamo zabavit se, kad masa ekipe leži uštekana cijelu mapu, skidaju me iz pičke materine itd.

 

Koliko je to dobro, toliko je i loše, i svi youtuberi su komentirali da su gejmovi toliki tryhard da nekad to isisa svu zabavu iz gejma kad se baš dođeš zezati.

 

 

DeniZg pet 3.4.2020 14:14

Meni ili uzastopno izbacuje na pola partije sa različitim Dev error porukama ili radi par sati bez greške.

I to sve potpuno neovisno od trenutne verzije tj. je li bio neki patch ili nije.

 

BTW, jel netko zna kako skupiti CP bodove ako imam free verziju? Trenutno sam negdje lvl 75 i još uvijek sam na 100 CP-a.

Mitohondri pet 3.4.2020 15:54
DeniZg kaže...

Meni ili uzastopno izbacuje na pola partije sa različitim Dev error porukama ili radi par sati bez greške.

I to sve potpuno neovisno od trenutne verzije tj. je li bio neki patch ili nije.

 

BTW, jel netko zna kako skupiti CP bodove ako imam free verziju? Trenutno sam negdje lvl 75 i još uvijek sam na 100 CP-a.

 hm, ja sam lvl 60 i imam 600CP, ali se ne sjecam kak se osvajaju 

fila2208 pet 3.4.2020 17:23

Imate free i platne coinse.

 

Free iznad kojih stoji oznake free se dobijaju samo igranjem bez kupljenog battle passa. Svaki pass se može 200-300 coinsa dzaba dobit dakle jedno 4 sezone možeš zaradit za pass.

 

Kupljen pass ti vraća 1200-1400 coinsa svaku sezonu pod uvjetom da ga završiš.

Mitohondri pet 3.4.2020 17:29
fila2208 kaže...

Imate free i platne coinse.

 

Free iznad kojih stoji oznake free se dobijaju samo igranjem bez kupljenog battle passa. Svaki pass se može 200-300 coinsa dzaba dobit dakle jedno 4 sezone možeš zaradit za pass.

 

Kupljen pass ti vraća 1200-1400 coinsa svaku sezonu pod uvjetom da ga završiš.

to je jasno, medutim covjek pita sta treba radit, da ih osvaja

 

takoder imam free igru, bez battle passa, a manji sam lvl od njega, a imam vise coinsa, ali se fakat ne sjecam kak se to osvaja, jer nisam uopce ih gledao do evo nije on spomenuo :D

 

mozda ima neka fora u tome, sto je meni 90% igre, samo plunder mode, skoro uopce ne igram ova druga dva 

fila2208 pet 3.4.2020 17:47

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

Mitohondri pet 3.4.2020 17:56
fila2208 kaže...

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

 pa nije komplicirano, ali ocigledno ima jos nesto osim levelanja tiera.  na lvl 25 tier sam i osvojio sam 400CP a imam 600CP, dakle 200 sam jos nekako ili dobio ili osvojio

fila2208 pet 3.4.2020 18:09
Mitohondri kaže...
fila2208 kaže...

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

 pa nije komplicirano, ali ocigledno ima jos nesto osim levelanja tiera.  na lvl 25 tier sam i osvojio sam 400CP a imam 600CP, dakle 200 sam jos nekako ili dobio ili osvojio

 Nisam siguran da za išta možeš dobiti osim za levelanje battle passa.

Imaš full game ili samo warzone?