PC igre

Call of Duty Modern Warfare 3

oo7 pon 24.1.2011 21:36

nisam zaostao nego kada je izašo cod bo odma su dal datum mw3 prebrzo rade nastavke

po mom mišljenju još 10 call of duty-a će izać nikad kraja :))))

i na ovoj drugoj temi nema ni linka ni ništa vjerojatno još nije bio najavljen mw3 nije dao izvore ni ništa

da ćujem komentare šta niko nezanima mw 3

thesekiman pet 13.5.2011 18:33

Neke slike su procurile, nešto od oružja koji bi se trebali pojaviti, i neki detalji o igri.

 

Packed with 15 levels set in locations around the world, from Manhattan to the catacombs of Paris, Modern Warfare 3's near-future campaign looks to be an experience that will top anything seen before in a Call of Duty game.

 

Sources tell Kotaku that Call of Duty: Modern Warfare 3 will have as many as 20 multiplayer maps, though it's unclear if some will be cut before release or perhaps sold later as expansion packs. The game will also include a powerful mix of mission-based and survival Special Ops modes.

 

Multiplayer Maps

  • Alpha
  • Alps
  • Bootleg
  • Bravo
  • Brooklyn
  • Carbon
  • Coast
  • Dome
  • Exchange
  • Hardhat
  • Interchange
  • Lambeth
  • Meteora
  • Mogadishu
  • Paris
  • Plaza 2
  • Radar
  • Seatown
  • Underground
  • Village

 

Spec Ops Modes

Survival

  • Carbon
  • Dome
  • Radar
  • Seatown
  • Village

Mission

  • Civilian Rescue
  • Flood the Market
  • Invisible Threat
  • Little Bro's
  • Out of Africa
  • No Fly Zone
  • Wing Man
dex3108 pet 13.5.2011 23:13

Mene samo zanima do kada ce ovi iz Activsion-a vuci ovaj praistoriski engine? Da se razumjemo nije mi grafika na prvom mjestu on a mi je manje bitna ali ljudi zgrcu milione na serijalu a nmg novi engine napraviti ili barem kupiti neki postojeci.

thuglife pet 13.5.2011 23:16
dex3108 kaže...

Mene samo zanima do kada ce ovi iz Activsion-a vuci ovaj praistoriski engine? Da se razumjemo nije mi grafika na prvom mjestu on a mi je manje bitna ali ljudi zgrcu milione na serijalu a nmg novi engine napraviti ili barem kupiti neki postojeci.

Ekipa navikla na ovaj, neznam koliko ga je pametno mijenjati, naročito dok im igre idu ko vrući burek.

Anyway, kad tad će biti prisiljeni promjeniti ga.

gringo88 sub 14.5.2011 01:10

Čeka se trailer neki. Nemam nekih očekivanja pošto ovu igru sklepavaju 3 tima, a od Infinitija je ostalo samo ime. Šteta jer oba Modern Warfare-a su mi odlične igre. Mada MW2 nisam igrao u MP-u zbog svima znanih razloga, al SP je bio zadovoljavajuć.

 

Black Ops mi je ostavio gorak okus u ustima, te je prvi i zadnji Treyarchov COD koji sam kupio, ali nisam još u potpunosti otpisao COD serijal.

Hummer sub 14.5.2011 07:07

Pripremite se za DLC 3 mjeseca nakon izlaska igre i drugi DLC 6 mjeseci nakon izlaska igre.

 

Ma samo da ne bude zahtjevan, bugovit i neoptimiziran kao black ops i biti če dobra igra ali ne i odlična kao što je bio COD2 i prvi MW.

VirtUoso sub 14.5.2011 07:14
M_dipl. kaže...

Bože sveti, počelo je...

 {#}

8ax kaže...
GL - izbaciti u potpunosti
QS - mozete ubaciti
LMG - apsolutno izbaciti
m21 - njubarski spray sniper
povecati hipfire preciznost snajperima za 40-50%... Ugledajte se na promod...

Ja sam za to da se ugasi opcija in-game chata na public serverima. Zbog djecurlije sa glupim binovima i opcenitog preseravanja. A to je skroz rasireno na serverima sa ovog govornog podrucja. Na svakom mjestu potvrdjujemo svoj retardluk i idiotizam. Otocani to ne rade.