silvio3105 čet 11.8.2022 15:29

Što je RNG?
Msm specke pištolja ostavit iste, smanjit samo spawn rate. Tako ne budu svi snajpali s kolutašom.

Ovo što rade me podsjeća na Fortnite prije cirka 4 godine kad sam ga prestao igrati zbog forsiranja njihovog stila igranja.

cvaja997 čet 11.8.2022 15:45

Random Number Generator, u mom slučaju govori o povećanoj sreći pronalaska oružja. Veći RNG, manje oružja na podu, zapravo je buff snažnom oružju jer ga ti nađeš, a puno drugih ne. Ti tada imaš prednost ispred njih.

 

cvaja997 čet 11.8.2022 16:32

Vrtimo se u krug. Kakvu prednost? 1 inventory stack municije ti je bio 60 heavy metaka. To ti je dosta, IMO, jer kad ubiješ lako je doć do drugih heavy metaka. Višak mjesta u ruksaku popuniš sa granatama. Što se tiče skilla, nije tako jako strašan gun. Prva slika je sa jednog od mojih smurf accounta. Kad mi dosadi uništavanje od strane masters igrača, samo napravim novi account. Wingman prowler game je bio. Druga je wingman vs r99. 2 headshota i drugi smurf je mrtav. 

cvaja997 pet 23.12.2022 02:15

Blago tebi. Ja bio na 0 zadnji put kad sam odigrao match prije 2,3 tjedna.  Neka krepaju. EA i Respawn naravno. I to ne radi heirloom shardsa. Radi svojeg matchmakinga, game modova i lijene reciklaže svega u igri. Da sam prije znao kako je cod il bilo što drugo zabavno, nikad nebih apex toliko igrao. U codu znam pusit jako, al bome znam imat super zabavne partije. Apex... Ne baš.

Baldurion ned 11.6.2023 22:34

Pošto su sada potpuno uništili pubg sa idućim patchom koji dolazi kroz par dana odlučio sam preći na Apex. Igrao sam apex zadnji put pred jedno dvije godine, tako da sada učim igrati iznova tj. nubina sam 

 

Ako bi netko igrao casual games neka se javi 

Lacko pon 12.6.2023 00:34

pa ja igram ponekad navecer isto teski casual i vecinom sam loba main ( jbg volim vidit stvari kroz zid) pa mozemo bacit slobodno game koju vecer.
vecinom sam od nekih 10 do 00 na kompu ako mi je ok dan :D 

na Ea app ( origin) sam ti DejanLacko
discord lacko_94#4405

 

 

pa eto ak zelite javite se za casual :)