fila2208 čet 4.7.2019 00:50
Et_Tu_Brute? kaže...

Dva pitanja, jeli moguće na sat gledati sa polariziranim naoćalama? Jeli se ekran zacrni kao na mobu/monitoru/digitaliji

Drugo pitanje, odakle ste naručili, bolje vani ili u nas? Cijena je 1100kn najeftinija u nas?

 imam polalizirane rayban i normalo se vidi iz svih kuteva

kod nas 1150kn svijet medija bilo prije mjesec dana

CyberDemonVZ čet 4.7.2019 08:55
Et_Tu_Brute? kaže...

Dva pitanja, jeli moguće na sat gledati sa polariziranim naoćalama? Jeli se ekran zacrni kao na mobu/monitoru/digitaliji

Drugo pitanje, odakle ste naručili, bolje vani ili u nas? Cijena je 1100kn najeftinija u nas?

 Pace i Stratos nemaju LCD ekrane, pa je kao da gledaš u normalan papir. Nikakvih problema sa polariziranim naočalama.

Ako misliš na neki drugi amazfit, reci.

 

Kod nas je Stratos jeftiniji nego vani, iz nekog razloga. Uzimaj kad još ima.

CyberDemonVZ ned 7.7.2019 23:56
NoOne1 kaže...

Ekipa koja ima Stratos, jel se tuširate s njim, plivate i ostalo? jel mogu bit bez brige? 

 Prema specifikacijama izdrži pritisak do 5 atmosfera.

Ako mu stvarno plivanje i tuširanje mogu naškoditi, onda stvarno.. :D

 

Samo naprijed. 

 

(I ja ga baš zbog ovog fičra želim kupiti, ali kad mi Pace radi savršeno...)

fila2208 pon 8.7.2019 13:01
CyberDemonVZ kaže...
NoOne1 kaže...

Ekipa koja ima Stratos, jel se tuširate s njim, plivate i ostalo? jel mogu bit bez brige? 

 Prema specifikacijama izdrži pritisak do 5 atmosfera.

Ako mu stvarno plivanje i tuširanje mogu naškoditi, onda stvarno.. :D

 

Samo naprijed. 

 

(I ja ga baš zbog ovog fičra želim kupiti, ali kad mi Pace radi savršeno...)

 ma čekaj stratosa 3, šta ćeš sa ić na ovaj ako je uskoor novi vani

CyberDemonVZ pon 8.7.2019 19:59
ronhill22 kaže...

Da li se mogu tusirat s ovim satom,pise da ide ali bi svejedno cuo od decki koji ga imaju???

Verge. Piše da ide, al nema zaštitu ko Stratos.

Ja ne bi :/

 

Gdje si ga kupio? Ako je kod nas, pitaj dal garancija pokriva ulazak vode. Ak vele ne, onda ideš na rizik.

A vjerojatno je "ne" .

fila2208 pon 8.7.2019 21:38
DubravkoB. kaže...

Ja taman odlucio uzet stratosa i onda vidim da izlazi stratos 3. Ko ce to sad docekati,nadam se da se bude isplatilo.

 A gle da ga pikneš sad za 1100kn i dočekaš tricu pa uvališ strata nisi puno izgubio a najbolje ćeš znati reći nama drugima jel se isplati upgrade ili ne :)

 

maniti uto 9.7.2019 09:36
fila2208 kaže...
DubravkoB. kaže...

Ja taman odlucio uzet stratosa i onda vidim da izlazi stratos 3. Ko ce to sad docekati,nadam se da se bude isplatilo.

 A gle da ga pikneš sad za 1100kn i dočekaš tricu pa uvališ strata nisi puno izgubio a najbolje ćeš znati reći nama drugima jel se isplati upgrade ili ne :)

 

 ja uzeo stratosa 2s ima par dana...prezadovoljan sam..sad je stvarno za male pare..

Et_Tu_Brute? uto 9.7.2019 16:40

  1. A sto je taj gtr, hoce li biti vise casual kao stratos? Treba mi takav svakodnevan sat, koji lici na klasicni, da nije bas cisti sportski. Mislio kupit stratos, al mogao bi sacekat ako ce mu nasljednik izac i ispeglat par mana. 

CyberDemonVZ uto 9.7.2019 17:12
Et_Tu_Brute? kaže...
  1. A sto je taj gtr, hoce li biti vise casual kao stratos? Treba mi takav svakodnevan sat, koji lici na klasicni, da nije bas cisti sportski. Mislio kupit stratos, al mogao bi sacekat ako ce mu nasljednik izac i ispeglat par mana. 

 Još se ništa ne zna. Možda se pojavi kakav leak...