Overclocking

Programi za nadgledanje sistema i overclock

jurluk čet 13.8.2009 22:45
doctor_crash kaže...

Kojim programom mogu nadgledati temperature grafičke i CPU-a dok se vrti igra?

sa Everestom. pokreneš ga, odabereš alati - test stabilnosti sustava i ostaviš taj prozor otvoren i pokreneš igru. kad nakon nekog vremena izađeš iz igre sve temperature, voltaže i brzine ventilatora bit će zabilježene i ti ćeš to lijepo vidjeti.

Zura sub 5.12.2009 00:54
Quilombo23 kaže...

Kako da pokrenem ovaj memtest86,za testiranje rama,nemogu ni pomocu stika ni kada snimim na cd,nije bootabilan..?

skini ISO image, zaprži na CD, resetiraj stroj i bootaj sa CD-a.

Nešto ne radiš dobro ako ti ne radi

FiCo_Ri čet 11.3.2010 13:31
surki kaže...
FiCo_Ri kaže...

Ima koji program koji temperature, a da za instalaciju ne treba adminovo dopustenje? Hvala unaprijed..Osmijeh

Pitanje mjeseca!

 

 

Ovo je prvi put da vidim da UAC sluzi svrsi :)

Ma to pitam jer bi htio vidjet na informatici tempe proca.. Jer sam uspio instalirat OCCT al ne prikazuje tempe.. BTW, vise ne treba provalio sam profesoru u acc..Smijeh

athlon64 sub 20.3.2010 18:54

doctor crash.-najbolja stvar, skines riva tuner, ides na hardware monitor,desni klik na ono ciju temp zelis vidjet pa setup i za sve stvari kojima zelis  vidjet temp staviš kvačicu, nakon toga ides run server i udes u igru i gore u kutu ti stalno temperature pišu.

the mir sub 20.3.2010 19:14
athlon64 kaže...

meni radi clockgen na win7 a ako imas amd-a skini amd overdrive.

Ma nemogu ništa s time hoču clocknuti više od 3300 a neda mi ,

ako postoji neki program koji macinje ili mjenja tu zaštitu ''GUKNITE GOLUBOVI''

Gman sub 3.4.2010 10:25
joze kaže...

Koji je najbolji i najsigurniji program za nadgledanje temperatura procesora

Imas vise programa za nadgledanje temperatura cijelog kompa kao Everest,CPUID HWMonitor.Oba odlicno rade svoj posao i jos k tome Everest ima dosta testova zc proc,rame itd.

the mir ned 30.1.2011 13:00
nani_cropes kaže...

ima kakav program kojim mogu nadgledati brzinu vrtnje ili drugo kod ventilatora od kucista?

Ako ti nije uključen na matičnu nepostoji program, jedino da kupišovo.

ako je spojeno u matičnu onda skineš speedfan.

Skidy čet 3.3.2011 21:43

Vidim da nitko nije spomenuo ovaj program pa evo.. ja cu.. jer ga ja osobno koristim i za sada mi je sasvim ok :)

 

AIDA64, nekada Everest (koji je, pak nekada bio AIDA32) izašla je u svojoj novoj verziji, i to u Extreme ediciji. Radi se o dijagnostičkom i benchmarking alatu za kućne korisnike.

Nova AIDA64 u svojoj Extreme ediciji donosi implementaciju benchmarka za nadolazeće Intelove Sandy Bridge procesore, dodaje potpuno novi video enkoding benchmark, kao i podršku za AMD i NVIDIA grafičke procesore.

 

http://www.aida64.com/product/aida64-extreme-edition/overview

 

 

Download:

 

http://www.aida64.com/downloads