tpg uto 5.4.2011 20:38

E ljudi jos malo planiram uzeti neki smart phone,najdalje na ljeto,neznam koji bi uzeo nekako me privlaci Iphone4 neznam zasto ali on najvise.

E sad sta bi volio da ima mob volio bi da sve ima tj.dobru cam sa blicom naravno,da nije tako loš zvuk,brz naravno da ima puno aplikacija za njega.

Bojim se za Iphone da neće unlock izaći pa nisam siguran da ga uzmem.

Ajde se vi ispucajte recite vaše prijedloge jer od svakog proizvođača mi se neki sviđa ali sam u dilemi i da napomenem nikad nisam imao neki smartphone !

Psiho246 uto 5.4.2011 20:44
tpg kaže...
E ljudi jos malo planiram uzeti neki smart phone,najdalje na ljeto,neznam koji bi uzeo nekako me privlaci Iphone4 neznam zasto ali on najvise.

E sad sta bi volio da ima mob volio bi da sve ima tj.dobru cam sa blicom naravno,da nije tako loš zvuk,brz naravno da ima puno aplikacija za njega.

Bojim se za Iphone da neće unlock izaći pa nisam siguran da ga uzmem.

Ajde se vi ispucajte recite vaše prijedloge jer od svakog proizvođača mi se neki sviđa ali sam u dilemi i da napomenem nikad nisam imao neki smartphone !

iPhone ima odlicnu kameru, ali ako ti je kamera vazna, nokia n8 - naravno.

Na iPhone-u ima vise aplikacija, ali nije da ih za symbian nema.

Sto se tice Android uredaja, vecina top modela ima "solidnu" kameru, nemam pojma koji ima vrhunsku.

N8 ti ima xenon flash, koji se danas rijetko stavlja u top modele mobitela, a vjeruj mi, po noci ti nista osim xenon flasha nece pomoci, pa makar ti imao triple LED svijetlo.

Mauro uto 5.4.2011 20:57

Koristim Google Nexus S vec neko vrijeme i telefon me odusevljava. Kamera je srednja zalost, ali to me uopce ne zanima.

Ali telefon dolazi sa "golim" Androidom 2.3.3. (bez kojekakvih natrpanih nepotrebnih aplikacija i slicnih djidja-midja), strasno je brz u radu, ima fenomenalan ekran i izgleda (ok, subjektivna stvar) fantasticno.

 

 

ansha uto 5.4.2011 20:58
tpg kaže...

Imal on oni problema sa suncem itd.(mislim na HTC)

I jos jedno pitanje moguli sad otkljucati Iphone i nasto moram paziti da bi ga mogao otkljucati!

Koja si mreza? Najvise ti se isplati uzet na pretplatu..

tpg uto 5.4.2011 20:59
ansha kaže...
tpg kaže...

Imal on oni problema sa suncem itd.(mislim na HTC)

I jos jedno pitanje moguli sad otkljucati Iphone i nasto moram paziti da bi ga mogao otkljucati!

Koja si mreza? Najvise ti se isplati uzet na pretplatu..

U BiH sam i BHtelecomovoj ponudi nema Iphone-a.

Aliser uto 5.4.2011 21:23
tpg kaže...
ansha kaže...
tpg kaže...

Imal on oni problema sa suncem itd.(mislim na HTC)

I jos jedno pitanje moguli sad otkljucati Iphone i nasto moram paziti da bi ga mogao otkljucati!

Koja si mreza? Najvise ti se isplati uzet na pretplatu..

U BiH sam i BHtelecomovoj ponudi nema Iphone-a.

 

U Eronetu ima ponuda HTC Desire koliko ja znam (na pretplatu)

tpg uto 5.4.2011 21:25
Monte Christo kaže...

LG Optimus 2X.

 

Imaš ga u tele 2, jeftiniji a bolji od DHD.

Ponavljam nisam iz HR iz BiH sam.

 

I jos jednom sta kako uzabrati da mogu otkljucati Iphone ili da samo gledam da je ispod 4.3 firmware.

Stoja uto 5.4.2011 21:27

Da stim unlockom je zeznuto, koliko znam četvorka se još uvijek nemože otključati ako ima neke novije verzije iOS-a, a opet unlock ti ovisi i o JB-u pa onda nemožeš se ni updateati kada dođe nova verzija nego moraš čekati JB prvo, tako da to po meni onda gubi smisao jednostavnosti iphona ako ovisiš o tim stvarima koje su ti potrebne da mobitel funkcionira...

 

Rađe idi na desireHD isto je odličan mobitel, ima veći ekran. Kamera nije puno lošija od iphona, zvuk tat-tak  nešto slabiji(ne da je tiši nego nekako šupljiji zvuk, ali ne previše). Baterija mu je dosta dobra kako forumaši govore, i imati ti više RAM-a(50% više) i jači procesor. A trebao bi i za koji mjesec dobiti android 2,3 službeno.

tpg uto 5.4.2011 21:28
Stoja kaže...

Da stim unlockom je zeznuto, koliko znam četvorka se još uvijek nemože otključati ako ima neke novije verzije iOS-a, a opet unlock ti ovisi i o JB-u pa onda nemožeš se ni updateati kada dođe nova verzija nego moraš čekati JB prvo, tako da to po meni onda gubi smisao jednostavnosti iphona ako ovisiš o tim stvarima koje su ti potrebne da mobitel funkcionira...

 

Rađe idi na desireHD isto je odličan mobitel, ima veći ekran. Kamera nije puno lošija od iphona, zvuk tat-tak  nešto slabiji(ne da je tiši nego nekako šupljiji zvuk, ali ne previše). Baterija mu je dosta dobra kako forumaši govore, i imati ti više RAM-a(50% više) i jači procesor. A trebao bi i za koji mjesec dobiti android 2,3 službeno.

Znas li koliko baterija drzi?

Stoja uto 5.4.2011 22:00
tpg kaže...

Znas li koliko baterija drzi?

Odi u temu o HTC desire HD-u(upiši u tražili i traži temu sa najviše poruka{#}) pa se tamo detaljno raspitaj od korisnika istog iz prve ruke. 

 

Trajanje baterije ti ovisi o korištenju, da li ti je upaljen wifi/mobilni internet, koliko osvjetljenje ekrana, procesi/servisi što vrte u pozadini, od korisnika do korisnika ovisi. Nekome izdura 2 dana a nekome niti dan...

tpg uto 5.4.2011 22:18
Intelovac123 kaže...
tpg kaže...
Valjali ista ovaj LG E900.

Naravno al po meni bolje za manje para samsung omnia 7

I ja gledam samo nepise koliko ima rama ova I8700.

 

jes ovo zaebano birati mob hheheh nisam znao mozda pane i X10 al ne mini.

tpg uto 5.4.2011 22:26

Jednim odgovorom treba mi da ima sve.


I da nema mana sa ekranom npr.izađem na sunce moram ga zaklonjati da vidi itd i da je nemoram skakati po njemu da prebaci nesto.

E sad

Xperia X10(ne mini)
Samsung omnia I8700
HTC desire
LG E900

Motorola Defy

Ili cekati malo ovaj optimus 2x

Intelovac123 uto 5.4.2011 22:30
tpg kaže...

Jednim odgovorom treba mi da ima sve.

I da nema mana sa ekranom npr.izađem na sunce moram ga zaklonjati da vidi itd i da je nemoram skakati po njemu da prebaci nesto.

E sad

Xperia X10(ne mini)
Samsung omnia I8700
HTC desire
LG E900

Motorola Defy

Ili cekati malo ovaj optimus 2x

Defy nema na stanju..

Ja ti preporucujem da cekas 2x ili ako je hitno e900 (wp7) ili x10 ( android) koji ti se sistem svidja vise

tpg uto 5.4.2011 22:31
Intelovac123 kaže...
tpg kaže...

Jednim odgovorom treba mi da ima sve.

I da nema mana sa ekranom npr.izađem na sunce moram ga zaklonjati da vidi itd i da je nemoram skakati po njemu da prebaci nesto.

E sad

Xperia X10(ne mini)
Samsung omnia I8700
HTC desire
LG E900

Motorola Defy

Ili cekati malo ovaj optimus 2x

Defy nema na stanju..

Ja ti preporucujem da cekas 2x ili ako je hitno e900 (wp7) ili x10 ( android) koji ti se sistem svidja vise

Nekako više android ipak je Wp7 premlad.