tpg sri 6.4.2011 23:01
markomarko kaže...

Samsung Galaxy S

HTC Desire HD

Samsung Omnia 7

Iphone 4

 

 

 

biraj?

Izgleda samsung omniju ,malo sam se upoznao bolje sa njim preko yt. heh

 

Ipak jos je Iphone na 1. mjestu ali nemam para za otkljucani.

 

Ovako mogu uzeti jos jedan smartić.

 

Sta mislite o odluci? (nebi trebala biti toliko loša)

mind_challenge sri 6.4.2011 23:02
tpg kaže...
markomarko kaže...

Samsung Galaxy S

HTC Desire HD

Samsung Omnia 7

Iphone 4

 

 

 

biraj?

Izgleda samsung,malo sam se upoznao bolje sa njim preko yt. heh

 

Ipak jos je Iphone na 1. mjestu ali nemam para za otkljucani.

 

Ovako mogu uzeti jos jedan smartić.

 

Sta mislite o odluci? (nebi trebala biti toliko loša)

ja sam isto za Samsung, odličan mobitel

tpg sri 6.4.2011 23:04
mind_challenge kaže...
tpg kaže...
markomarko kaže...

Samsung Galaxy S

HTC Desire HD

Samsung Omnia 7

Iphone 4

 

 

 

biraj?

Izgleda samsung,malo sam se upoznao bolje sa njim preko yt. heh

 

Ipak jos je Iphone na 1. mjestu ali nemam para za otkljucani.

 

Ovako mogu uzeti jos jedan smartić.

 

Sta mislite o odluci? (nebi trebala biti toliko loša)

ja sam isto za Samsung, odličan mobitel

Ali omniju ,mozda i vidim za galaxy da uzmem.

fakEEE čet 7.4.2011 01:32

uzmi samsung omniu 7.. bio sam u tele 2, t-mobile i vip centru te isprobar iPhone 4, Samsung Galaxy S i Samsung Omniu 7  ( HTC Desire HD nazalost nisam jer nije bio izlozen :( ) i mogu ti preporucit Omniu 7 jer me se najvise dojmio .. mobitel mi ima mnooogo dobar touch ( usudio bih se rec bolji od iPhone 4, od Galaxy-a da ne govorim ), izgleda mi najljepse od njih svih + mene osobno privlace one ikonice na pocetku ko izbornik :)

super mi je mobitel i da imam para za bilo koji smartphone uzeo bih njega :)

 

Leglo čet 7.4.2011 02:23

Ako na ljeto kupujes mobitel, uzmi SGS2 ili HTC Desire S.
iPhone 4 je dobar mob, no ako zelis neprestano JB radit, jednostavno se ne isplati. Sad dal je procesor bolji il nije, trenutacno je sasvim nebitno, DHD i ostali modeli ce sigurno bez problema vrtit sljedece 2-3 g. sve nove appove i igre.
Sto se tice HTC ekrana i njegovog ponasanja na direktnom suncu, ekipa voli pretjerivat, vidi se sasvim normalno.
A sad dal WP7 valja? Nije da ne valja, no ima par pocetnickih gresaka, a oko 15 000 appova ce zadovoljit vecinu korisnika. OS kojega ceka lijepa buducnost.

Intelovac123 čet 7.4.2011 11:22
tpg kaže...

Onda omnia I8700,jbg nemogu te greške trajno biti,izađe neki patch nova verzija os-a.

Pa ce biti bolje .

 

 

Uzmi omniu uskoro ce  nadogradnja sistema velika kako su najavili iz Microsofta.

 

Neces pozaliti zbog samog WP7 svaki telefon sa tim os-om ima odlicne hardverske mogucnosti.

Dkc čet 7.4.2011 12:05
fakEEE kaže...

uzmi samsung omniu 7.. bio sam u tele 2, t-mobile i vip centru te isprobar iPhone 4, Samsung Galaxy S i Samsung Omniu 7  ( HTC Desire HD nazalost nisam jer nije bio izlozen :( ) i mogu ti preporucit Omniu 7 jer me se najvise dojmio .. mobitel mi ima mnooogo dobar touch ( usudio bih se rec bolji od iPhone 4, od Galaxy-a da ne govorim ), izgleda mi najljepse od njih svih + mene osobno privlace one ikonice na pocetku ko izbornik :)

super mi je mobitel i da imam para za bilo koji smartphone uzeo bih njega :)

 

 

Jabulani kaže...

@fakEEE Galaxy S ima slab touch? Touch je super i reagira,ali treba stavit lagfix i onda mob radi bez problema.

 

Samsung Galaxy S i Omnia 7 imaju identičan ekran (Super AMOLED, ista rezolucija, isto inča). Glavna razlika između njih je OS i par sitnica: različiti CPU-ovi, oba su tu negdje, i još je razlika što omnia ima bljeskalicu. Čak su i dimenzijama skoro isto samo je galaxy s tanji par milimetara (ali zato ljudi vele da je Omnia ipak malo čvršća). I još jedna sitnica Galaxy snima videje na 30 fps dok je kod Omine 25 fps.

 

Znači stvar je u OS-u, (Android ili Win Phone 7 ). Ako se imalo želiš baviti rootanjem/custom romovima i općenito malo prčkati po mobitelu onda definitivno Android i SGS jer s njim možeš čuda raditi (ako te zanimaju promjeri tih čuda malo po youtube čačkaj i vidjet ćeš da po benchmarkima ljudi dobijaju puno veće rezultate nego sa stock (početnim) Androidom.)

 

Naravno, Android ima i još nekih pluseva, a to je puno više aplikacija dostupnih i podržava neke stvari koje još ne podržava win phone 7 (npr Flash itd.)

 

Ako ti se neda radit ništa od navedenog gore onda uzmi Omniu.

 

Sviđa mi se izgled Win Phonea 7, ali opet nekim frendovima se puno više sviđa Android/Iphone look, pa je i to od osobe do osobe.



Eto, toliko od mene. Ja bi osobno definitivno između ta 2 izabrao SGS baš zbog "prčkanja" po mobu i otvorenosti android platforme.

 

 

A što se tiče desirea HD, cimer mi ga ima i malo sam čačkao po njemu. Odličan mobitel, ali moram priznati da mi ipak bolje leži u ruci Galaxy ;) (dosta je teži desire).

fakEEE čet 7.4.2011 14:28
Jabulani kaže...

@fakEEE Galaxy S ima slab touch? Touch je super i reagira,ali treba stavit lagfix i onda mob radi bez problema.

ma jok..nisam to rekao..nego po meni, osobno koliko sam ih uspio imat u rukama svo troje, najbolje je reagirao , opet ponavljam MENI , omnia 7, pa iPhone4 pa Samsung Galaxy S .. :)

kaj se tog tice, mobiteli su vrhunski i ne moze profulat..samo iznosim ono sto sam ja zamijetio , no i to je vjerojatno neprimjetno :)

ipak, po meni, windows 7 OS je zaista najzanimljiviji, a usto je i najnoviji :D

B3Arf00t čet 19.1.2012 23:58

Pozdrav svima za početak! Evo ja sam zainteresiran za kupnju nekog smartphone-a. Nekako mi se ne sviđa Android. Zanimaju me samo iOS i Windows Phone 7. E sad me malo muči taj odabir, neki kažu iOS neki WP7 i tako. Imao sam priliku vidjeti i čačkati malo po tim iPhone-ima od svojih kolega, i baš nisu nešto prezadovoljni. Ovom jednom iz raza se gasi sam od sebe. Mom bratiću se iPhone isto gasio i zvao je ljude iz imenika sam od sebe. Čak se događalo da kad on odabere da zove neku osobu on mu nazove sasvim nekog desetog. A sad ovaj WP7, za njega vidim dosta riječi hvale. Mene mi sad zanimalo da mi kažete vaše mišljenje ili da glasate sa mobitele. Od WP7 sam bio jako zagrijan za HTC Titan, ali je dosta skup, i vidio sam da dosta hvale Omniu 7 pa evo i ona dolazi u obzir. Od android mi nije loš Desire HD i Sony Ericsson Xperia Arc.

 

 

Indestructible pet 20.1.2012 16:57
tpg kaže...
markomarko kaže...

Samsung Galaxy S

HTC Desire HD

Samsung Omnia 7

Iphone 4

 

 

 

biraj?

Izgleda samsung omniju ,malo sam se upoznao bolje sa njim preko yt. heh

 

Ipak jos je Iphone na 1. mjestu ali nemam para za otkljucani.

 

Ovako mogu uzeti jos jedan smartić.

 

Sta mislite o odluci? (nebi trebala biti toliko loša)

 

pa imas brate gewey, kad ovde u bosni s tim mogu otkljucati sto vi hrvati ne bi mogli

 

previse se bojis, ko curica si :D

riverside ned 4.3.2012 09:37

Definitivno HTC EVO 3d, fantastičan mobitel....trenutno 2500 kuna u trgovinama.....best buy......super sam zadovoljan s njim, čak ni baterija nije tako loša.....može izdržati 20-24 sata korištenja....preporuka

infeqt0r ned 4.3.2012 12:13
cindra789 kaže...

Trebam preporuku.U igri su:HTC EVO 3D,Xperia arc s,Xperia neo v,Xperia ray,Xperia play ili bilo koji bolji do 3200kn.PS nemojte mi preporučat sgs2 i sensation jer nemam tolko para a povoljni ne želim.{#}

A ti bi nesto nepovoljno? :D

 

Evo ja cu glasati za EVO 3D jer sam fanboi HTC-a, ali neces pogrijesiti ni s Xperiama osim ove Xperie Play koju bih izbacio jer je tu kao sto sam naziv kaze akcent na gaming segmentu, uredjaj iz 2 dijela, mrzim qwerty mehanizam generalno tako da ne mogu biti tu objektivan nesto posebno.

 

Sve u svemu kao sto ti i vecina predlaze, EVO 3D, zivot baterije se uvijek da tweakati custom ROM-ovima i sl., i jako je nezahvalno davati procjene o zivotu baterije, svako drugacije koristi telefon tako da ti je to zeznuta stvar. Uostalom baterija ako moze izdrzati jedan cijeli dan s hajmo reci prosjecnom upotrebom telefona, to je zadovoljavajuce. Btw. imate one solarne punjace, morat cu naruciti jedan da vidim koliko je to dobra (ili losa) stvar.

minikdo5 ned 4.3.2012 15:00

trebam smartphone koji:

ima veci ekran od 3.5 incha

ima jak zvucnik (da mogu pustat glazbu dok sam vani)

ima dobar mp3 player tj sound

bilo koji os

 

trenutno imam iphone 4, ali je zvucnik uzasno tih, ekran mi je premalen dok pisem poruke ili sam na netu...

 

ako bi taj smartphone bio bolji od iphonea, mijenjao bih ga valjda... jel se to isplati?

 

ili! ako nista od svega navedenog gore, onda bih neki jeftin (do 1000 kn) android sa glasnim zvucnikom

seneka ned 4.3.2012 15:12

najjače zvučnike imaju oni stari mobiteli,probaj zamijeniti preko njuškala iphone4 za galaxy s2(ako ima takvih naivaca)
ima solidan vanjski zvučnik(prije isprobaj) , što se tiče ekrana 4.3" pruža solidan komfor kod surfanja i pisanja poruka
a za 1000 kuna ne možeš dobiti ništa

huskybucka ned 4.3.2012 18:24

Preporucam ti Motorolu Milestone, android, ekran 3.7, zvucnik odlican, stvarno glasan...kvalitetan mob...

Ako ti se svida i tipkovnica + touch odlican izbor, 

http://www.gsmarena.com/motorola_milestone-3001.php

U oglasniku cijene 1000-1200kn...

Ako ti pak tipkovnica smeta, onda :

http://www.gsmarena.com/motorola_milestone_xt720-3375.php

Za razliku od htc i ostalih poznatih brandova, na milestonu baterija stvarno traje...