ChrisB uto 13.3.2012 13:25

Androidaši, evo vam pa uživajte: Steve Woznika o iPhoneu, iOS-u, Siri... :-)))

 

Da ne bi netko rekao da sam i ja Apple fanboy pa ne vidim dalje od onoga što Apple kaže i reklamira ;-)

Iako, ja moram biti iskren i reći da ono za što ja tu i tamo upotrijebim Siri zbilja radi bez greške. No, kako usluge Siri koje su vezane lokacijske mogućnosti nisu podržane u HR, ne mogu nikako tvrditi da ista radi savršeno jer ne radi uopće. Lokacijske usluge tipa "Siri, find me some good restarants nearby" ili "Where's the closest hotel" vezane su za Mapse a isti to ne pokrivaju kod nas.

 

 

TranceMight uto 13.3.2012 13:28
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

ChrisB uto 13.3.2012 13:28

Inače, koliko sam ja shvatio za trenutne probleme sa Siri prvenstveno je zaslužna velika opterećenost Appleovih servera s iCloud korisnicima, na koje je preusmjeren najveći dio "pažnje" u data centrima, te Siri usluge imaju low priority status. Koliko ima ili nema istine u tome - ne znam, ali ameri sigurno vene režu jer im Siri neće pronaći najbliži McD ili King Burger u vrijeme happy houra. :-)

inžinjer uto 13.3.2012 13:38
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

xxxxx uto 13.3.2012 14:12

Ja neznam što korisnici očekivaju od upravljanja glasom, da više nikad neće morati dotaknuti mob?

Glasovno upravljanje će možda jednoga dana biti dovoljno usavršeno za korisnost, sada je tu tek radi "fore" i reklame, može se pokoja ok stvar uraditi preko njega, ali dok mob skuži šta hoćeš lakše je klasičnom metodom.

H4X0R uto 13.3.2012 14:23
inžinjer kaže...
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

 

http://www.youtube.com/watch?v=NK0Y9j_CGgM&feature=related

 

Ako ti smatras Amerikance necim zasluznim, ... nemam ti sta reci.

eevek uto 13.3.2012 14:50
xxxxx kaže...

Ja neznam što korisnici očekivaju od upravljanja glasom, da više nikad neće morati dotaknuti mob?

Glasovno upravljanje će možda jednoga dana biti dovoljno usavršeno za korisnost, sada je tu tek radi "fore" i reklame, može se pokoja ok stvar uraditi preko njega, ali dok mob skuži šta hoćeš lakše je klasičnom metodom.

Ljudi vole igračke i koliko god su smartphonei spremni za vrlo kvalitetne stvari, ljudima je na umu prije svega igračka.

 

Ja osobno nikada ne bih koristio glasovne naredbe za bilo što bitno.

Ne zato što sam glup, ili zašto što nisam lijen, nego zato što ne vjerujem i nikada neću vjerovati softveru "na riječ"...moje oči moraju vidjeti bitne stavke {#}

zoki.zlikowski uto 13.3.2012 15:23

Siri je super ideja, ali nešto stvarno po tom pitanju moraju napraviti. Već je prošlo 6 mjeseci od predstavljanja Sirija, a ništa nisu popravili. Siri je spor, glup, ne razumije i nervira svojom glupošću i nerazumijevanjem.

TranceMight uto 13.3.2012 17:33
inžinjer kaže...
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

ansha uto 13.3.2012 18:04
TranceMight kaže...

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

Jesi mozda bio u americi? Ovo tvoje su tipicni primitivni stavovi jednog balkanca koji se nije makao dalje od pri*izdine u kojoj zivi cijeli zivot i misli da je najbolji i najpametniji. 

 

Pravi si primjer intelektualne superiornosti hrvata {#}

MrBlc uto 13.3.2012 19:54
Romano kaže...

Ne kuzim? Sta bi htjeli ? HAL3000 u telefonu velicine dlana koji za sve upite i informacije cucala internet promet i ovisi o brzini istog.

Ako proizvođač to tako reklamira onda tako mora i raditi...

 

 

Fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo,   fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, .....

limitedition uto 13.3.2012 23:22
ansha kaže...
TranceMight kaže...

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

Jesi mozda bio u americi? Ovo tvoje su tipicni primitivni stavovi jednog balkanca koji se nije makao dalje od pri*izdine u kojoj zivi cijeli zivot i misli da je najbolji i najpametniji. 

 

Pravi si primjer intelektualne superiornosti hrvata {#}

A ti si tipična mind-controled lutka koja je zasljepljena lažnim sjajem, filmovima i bijelom fasadom , vjerujući kako je sve bajno i sjajno. Iza svega toga stoji golema trulež neodrživog kapitalizma koji živi na osnovi iskorištavanja populacije i resursa trećeg svijeta. No ne može i to vječno. Žao mi je kad su ljudi slijepi kod vlastitih očiju..

zoki.zlikowski sri 14.3.2012 09:07
limitedition kaže...
ansha kaže...

Jesi mozda bio u americi?

A ti si tipična mind-controled lutka koja je zasljepljena lažnim sjajem, filmovima i bijelom fasadom , vjerujući kako je sve bajno i sjajno. Iza svega toga stoji golema trulež neodrživog kapitalizma koji živi na osnovi iskorištavanja populacije i resursa trećeg svijeta. No ne može i to vječno. Žao mi je kad su ljudi slijepi kod vlastitih očiju..

Daj odgovori čovjeku. Jesi bio u Americi kad već imaš tako čvrsto mišljenje?

inžinjer sri 14.3.2012 10:33
TranceMight kaže...
inžinjer kaže...
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

 

Nekoliko vrhunskih sveučilišta!?

 

Inače, Amerikanci imaju oko 30% visokoobrazovanih, a to što im ni to nije dovoljno pa još uvoze vrhunsku obrazovanu radnu snagu dovoljno govori o snazi ekonomije i ulozi znanja u takvom društvu. Iz perspektive većine ostatka svijeta, krajnje je licemjerno i idiotski takvo društvo nazivati glupim.

 

 

eevek sri 14.3.2012 11:02
inžinjer kaže...

Nekoliko vrhunskih sveučilišta!?

 

Inače, Amerikanci imaju oko 30% visokoobrazovanih, a to što im ni to nije dovoljno pa još uvoze vrhunsku obrazovanu radnu snagu dovoljno govori o snazi ekonomije i ulozi znanja u takvom društvu. Iz perspektive većine ostatka svijeta, krajnje je licemjerno i idiotski takvo društvo nazivati glupim.

Ja se, recimo, slažem da ne treba cijelo društvo zvati glupim, ali moje osobno iskustvo sa Amerima, a imam ga podosta, govori mi da su "tupavi".

Ne u smislu da su retardi nego jednostavno njihov tip života, taj njihov ogranak "civilizacije", je takav da izrodi oveći broj čudnovatih uskoumnih ljudi.

Da stvar ne bude nekakav napad, želim napomenuti da taj uzorak primjećujem i u ovoj bananko državi sa nepismenim "visokoobrazovanim" ljudima.