limitedition sri 14.3.2012 11:45
zoki.zlikowski kaže...
limitedition kaže...
ansha kaže...

Jesi mozda bio u americi?

A ti si tipična mind-controled lutka koja je zasljepljena lažnim sjajem, filmovima i bijelom fasadom , vjerujući kako je sve bajno i sjajno. Iza svega toga stoji golema trulež neodrživog kapitalizma koji živi na osnovi iskorištavanja populacije i resursa trećeg svijeta. No ne može i to vječno. Žao mi je kad su ljudi slijepi kod vlastitih očiju..

Daj odgovori čovjeku. Jesi bio u Americi kad već imaš tako čvrsto mišljenje?

Zašto bi odgovarao na pitanje koje je postavio Tranceu? Stvarno neznam jel čovjek bio u Americi. Biseru.

grzzi sri 14.3.2012 12:07

glupi ameri vam kroje sudbinu. I još u slobodno vrijeme raspravljate o njihovim tehnologijama. Znam da velika većina ovdje nije vidila vojske ili služenja vojnog roka, al to je bilo pravo osvještenje što se pameti hrvata i slike prosječnog zemljaka tiče.

profa31 sri 14.3.2012 14:11
grzzi kaže...

glupi ameri vam kroje sudbinu. I još u slobodno vrijeme raspravljate o njihovim tehnologijama. Znam da velika većina ovdje nije vidila vojske ili služenja vojnog roka, al to je bilo pravo osvještenje što se pameti hrvata i slike prosječnog zemljaka tiče.

 

Bojim se da je to glavni problem današnjih mladih :) kad otkriješ da od 50 ljudi koji su s tobom u spavaonici njih 40 nije nikada napustilo svoje selo do odlaska u vojsku, da njih 30 jedva čita (slovka), da njih 10 ne zna koristiti WC....

 

 

ansha sri 14.3.2012 14:50

@limitededition
A ti si jelte vidovit pa si svojim mocima zakljucio sta sam ja i u sta vjerujem? Bravo momcino.
Prava si hrvatina, sve ti je jasno i najpametnini si, ne pusis fore od glupih kapitalista i zalis nas slijepe LOL - koji si ti lik hehehe
Moram primjetit da imas neobicno prikladan nick, zivili ograniceni! Sad tek vidim da si iz gospica, nisi ti kriv, oprastam ti :)))

DwightSchrute sri 14.3.2012 15:06
ansha kaže...
@limitededition
A ti si jelte vidovit pa si svojim mocima zakljucio sta sam ja i u sta vjerujem? Bravo momcino.
Prava si hrvatina, sve ti je jasno i najpametnini si, ne pusis fore od glupih kapitalista i zalis nas slijepe LOL - koji si ti lik hehehe
Moram primjetit da imas neobicno prikladan nick, zivili ograniceni! Sad tek vidim da si iz gospica, nisi ti kriv, oprastam ti :)))

Kakve veze ima to što je čovjek iz Gospića? Mislim ono,osoba koju ti štuješ (s obzirom na avatar) je iz jednog malog sela u Zagorju,pa?

grzzi sri 14.3.2012 15:09
DwightSchrute kaže...
ansha kaže...
@limitededition
A ti si jelte vidovit pa si svojim mocima zakljucio sta sam ja i u sta vjerujem? Bravo momcino.
Prava si hrvatina, sve ti je jasno i najpametnini si, ne pusis fore od glupih kapitalista i zalis nas slijepe LOL - koji si ti lik hehehe
Moram primjetit da imas neobicno prikladan nick, zivili ograniceni! Sad tek vidim da si iz gospica, nisi ti kriv, oprastam ti :)))

Kakve veze ima to što je čovjek iz Gospića? Mislim ono,osoba koju ti štuješ (s obzirom na avatar) je iz jednog malog sela u Zagorju,pa?

nema nikakve veze ... al kakve veze ima što je netko amer ... osim što nam vladaju teledirigirano preko oceana pa smo valjda slabiji ili gluplji ili oboje.

overhaul sri 14.3.2012 16:36

Nemam priznajem Ajfon4, ali moj gazda mu stalno psuje roditelje, jer kaže da mu je prijem nikakav

(što primjetim i ja kad ga većinu vremena isključim jer ga ne čujem) Dakle, valjda ga, ono,

nezna dobro držati. To je vjerojatno gadnije od pričanja siriju koji ga ne shvaća:)
Naravno, ne mijenja ga, jer šta će njegovo haj sosajeti društvo reć ako ga nema ;)

..

Što se same amerike tiče, nije za generalizirati. Barem što sam ja susretao.

Imaju isti postotak i debila i genijalaca, i zabavnih, ali i zatupljenih nacionalista i gejeva kao i mi:)

A Gospić... da nemam nekretnine i posao u zagrebu, nebih imao ništa protiv živjeti u manje

bučnom mjestu sa čišćim zrakom i prirodom gdje je prirez daleko manji uz dovoljno parkinga koji

ne košta 14 kuna na sat.

 

sirka666 sri 14.3.2012 16:41

Uostalom piše da je Siri BETA verzija.

A što se tiče ovoga  "Također, tvrdi se kako je Siri ekskluzivno na iPhoneu 4S kako bi potaknuli prodaju nove generacije uređaja"

 

Pa naravno, ne valja kad naprave nešto novo, ne valja kad ne naprave nešto novo. Kakve veze ima i da je samo zbog toga? Žale se na osnovu toga što Siri nema u iPhone 4 kada Siri nije bio ni dostupan.

Mentalist sri 14.3.2012 16:44
sirka666 kaže...

Uostalom piše da je Siri BETA verzija.

A što se tiče ovoga    "Također, tvrdi se kako je Siri ekskluzivno na iPhoneu 4S kako bi potaknuli prodaju nove generacije uređaja"

 

Pa naravno, ne valja kad naprave nešto novo, ne valja kad ne naprave nešto novo. Kakve veze ima i da je samo zbog toga? Žale se na osnovu toga što Siri nema u iPhone 4 kada Siri nije bio ni dostupan.

  E baš nisam vidio u reklamama tipa "Siri, skuvaj mi kavu" veliki crveni natpis "BETA"...

Tau sri 14.3.2012 16:55

Mnogi nazivno finalni proizvodi ne rade savršeno, pa je čudno za očekivati od jednog beta proizvoda takvo što. Da ne spominjemo navalu od silnih miliona novih iPhone 4S korisnika iz samo zadnjeg kvartala. Apple ionako radi na novim data centrima, kroz koji mjesec Siri će pričati još bolje i još više jezika nego prije. I za čudo, hrvatski je već u pripremnoj fazi ;)

limitedition sri 14.3.2012 21:07
ansha kaže...
@limitededition
A ti si jelte vidovit pa si svojim mocima zakljucio sta sam ja i u sta vjerujem? Bravo momcino.
Prava si hrvatina, sve ti je jasno i najpametnini si, ne pusis fore od glupih kapitalista i zalis nas slijepe LOL - koji si ti lik hehehe
Moram primjetit da imas neobicno prikladan nick, zivili ograniceni! Sad tek vidim da si iz gospica, nisi ti kriv, oprastam ti :)))

Nije važno od kud si nego kakav si čovjek. A ove tvoje bezvezarije o Hrvatinama i malograđanima dovoljno govore o tebi samome.