axos uto 3.10.2023 12:40

Tipkovnica stavljena na akciju po jako niskoj cijeni. Svima otkazali narudžbe uz objašnjenje da je eto baš onaj prije nijih kupio zadnji komad.

Za software zatražena ponuda, linkaju isti proizvod ali s drugog linka i ofc druga cijena, kad im se pošalje link onoga s nižom cijenom više ne odgovaraju.

 

Pretpostavljam da baitaju ljude s niskim cijenama preko nabave samo da se dođe u njihovu trgovinu i onda po toj cijeni imaju jedan ili nijedan komad a ne osvježe stanje i tako stoji nekoliko dana prije nego li se ukloni.

Svakako debeli minus.

Apocalypso722 sri 3.4.2024 19:48

Pozdrav, možda netko ima sličan/isti problem. Pokušavam se ulogirati u Instar account no javlja mi grešku koja čini mi se ima veze sa molbom registriranim korisnicima da resetiraju lozinke. No kada idem na "Zaboravio/la sam lozinku" ili "Zatražite novu", dobijem "Primili smo previše zahtjeva za poništavanje lozinke. Molimo pričekajte i pokušajte ponovno kasnije ili kontaktirajte web@instar-informatika.hr". Istu poruku dobio sam i pred koji mjesec, i stu poruku dobivam zadnjih tjedan dana. Slao sam i mail jučer u kojem molim pomoć ali nikakvog odgovora... Tražio bih savjet što učiniti 

 

 

Da sam ranije poslao mail ranije bi se riješilo - odmah prvi sljedeći pokušaj je proradilo. Isprike na nepotrebnoj poruci.