iPhone

Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Sil čet 29.3.2018 23:08

Nakon korištenja galaxy s serije zadnjih godina, mislio sam da će prelazak na LCD biti jedan od bitnih nedostataka na iPhone. Pokazalo se potpuno krivo. Osmica ima odličan zaslon. Ono što me oduševilo osim True tone opcije je pametan auto brightness. Uopće nema potrebe za korekcijama. Malo se piše o tome ali eto, jedna od stvari koju primjećujem...

hrka11 sri 4.4.2018 19:03

Nov iphone 8 kupljen u VIp-u.

Izvadjen upaljen i aktiviran normalno,odma u pocetku kamera stekala lagano i za 3-4 min poceo stopat,ugasi se i samo se vrti onaj krug na crnom ekranu.

Nekom poznato?

djdragon95 sub 21.4.2018 20:33

Pozdrav, presao sam na iPhone nakon godina koristenja Androida. Uglavnom nabavio sam iPhone 8 preko T-mobilea prije 2 tjedna. Skuzio sam da su rubovi na straznjoj strani di staklo dolazi do metala dosta grubo/ostro, i citajuci malo o tome, to tako nebi trebalo bit. Pa me zanima da li vi imate slicnu situaciju, i ako da jeste mozda vracali uredaj za novi? Te da li mi je bolje odnjeti uredaj u T-centar ili u Store ili iStyle? Pretpostavljam da bi trebao dobiti novi uredaj po Apple standardima u Americi (vecina izvora je od tamo).

djdragon95 sub 21.4.2018 22:22
Sil kaže...
Prvo idi u nekakav dućan gdje imaju izložene iste modele pa usporedi da li je zaista tako... Da ne ulaziš u cijeli postupak i da ti vrate isti uređaj.

 Ali vidim da i ti imas iPhone 8 (plus verziju, ali isti vrag), pa mi reci da li su tvoji rubovi ostri na tim prijelazima ili je potpuno glatko kada predjes prstom?

MARKOZD15 sub 19.5.2018 12:30

Frendica mi je nakon dugo koristenja iPhone 6 uzela Galaxy S8. Jednostavno android nije za nju. Nudi se iPhone 6 zlatni u odlicnom stanju i sa novom baterijom, te Galaxy S8 star doslovno dva dana (Orchid Grey) za iPhone 8/8 Plus. Ako neko zeli neka se javi u inbox

NadjaC čet 14.6.2018 13:17

Kakva je baterija na osmici obicnoj i koje su prednosti ili mane recimo na iphone 7 .U cemu se razlikuju jeli bolje kupiti 7 za manje para nego 8 ako su razlike neznatne?

vazna mi je baterija,brzina i kamnera

Sil čet 14.6.2018 23:45

Mogu ti reći otprilike kako stoje stvari na 8 Plus. 8-10 sati uporabe. Na Note 8 imam sad oko 6,5. Uporaba = SOT + pozadinski procesi. Obična osmica je nešto lošija od Plus modela. Ima dobar standby kao i svi iPhone uređaji.

mile59 sub 16.6.2018 20:13

Kakvo svjetlo za obavijesti? To ne postoji na iPhoneu, ali ima ono LED svjetlo koje moze bljeskati kad primas pozive i poruke

Buduci si ti ona mutava Besana koja i na forumu.hr drka sa ovakvim pitanjima i ovo ti je valjda peti iPhone koji koristis (a i dalje ku*ca ne znas) trazi sama gdje je to u postavkama 😒

playjob pet 20.7.2018 09:41

Pozdrav, kako očistiti zvučnike od prašine? Gledao sam na internetu da se uzme vlažna maramica, postavi uzduž zvučnika i spajalicom lagano pritisne i okreće maramica u toj rupici zvučnika, je li to provjerena i sigurna metoda ili pak imate neku drugu soluciju? Samo konstruktivne odgovore bih molio

ATJLučko pet 20.7.2018 18:10
playjob kaže...
Pozdrav, kako očistiti zvučnike od prašine? Gledao sam na internetu da se uzme vlažna maramica, postavi uzduž zvučnika i spajalicom lagano pritisne i okreće maramica u toj rupici zvučnika, je li to provjerena i sigurna metoda ili pak imate neku drugu soluciju? Samo konstruktivne odgovore bih molio

Osobno sam imao sličnih problema, i sa zvučnikom i sa utorom za punjenje na iP6+! 

Riješio sam ih sa oštrom čačkalicom koju sam malo držao u vodi da malo smekša i lagano “pohvatao” svu prljavštinu, uspješno!