Igre - općenito

Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Alkaline pon 3.12.2018 23:24

Max Payne 1. Uhvati me nostalgija u ove hladne dane pa se sjetim kako sam pičio jedinicu kao klinjo (7. razred) na svom prvom kompjuteru:

Celeron 1.7 GHz, 256 MB SDRAM, GeForce 4 MX 440.

Što reći nego odlična igra, ni sam više ne znam koliko puta sam ju prošao.

markos1191 sri 6.3.2019 09:34

Thronebreaker: the witcher tales

Igra fantastična, priča sa par (manjih) nelogičnosti, ali toliko fenomenalna da su iste zanemarive, voiceacting 10/10, grafika isto, gameplay je dijelom baziran na GWENT mini-igri iz Witchera i sviđa mi se. I baš mi je otvorila apetit za Witcher svijetom dovoljno da opet krenem prelaziti Witcher 3. 

Malo je preskupa za tih 10h gameplaya, ali vrijedi čekati kada bude na  sniženju.

9.7/10 ukupni dojam. 

Paolo Maldini sri 20.3.2019 15:24

Pri kraju sam drugog, od četiri dijela Prince of Persia serijala. Igra je dosta bolja od jedinice, bolja borba, dosta mračnija i dosta teža, bolja priča i doneke otvoren level dizajn. Dosta je duga, skoro duplo duža od jedinice. Odigrao sam je davno na PCu sada igram na PS3. Uvijek sam volio PoP serijal, šteta što je mrtav već godinama.

Paolo Maldini sub 30.3.2019 21:05

U iščekivanju nove grafičke ograničen sam na jadnu Intelovu integriranu. Sada igram, jako kratku, ali jako dobru staru Lucas Artsovu avanturu o grupi bajkera. Igra je dosta lakša od njihovih sličnih uradaka, tako da se težine ne trebate bojati. Mad Max štih je ovdje jako dobro ukomponiran. Šteta ne odigrati, traje svega par sati, a u remaster verziji izgleda odlično.