Igre - općenito

Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

BannedOnThisForum pet 30.4.2010 16:29

Sam naziv teme kaže o čemu se radi. Pa da počnemo. Trenutno igram Operation Flashpoint: Dragon Rising i Dead Space

 

Dead Space prelazim po 6. put i svaki put je sve bolja i bolja. Najbolji horror ikad!

 

OF: DR je ipak klasična realna pucačina. Sve u svemu zaslužuje 4/5.

BannedOnThisForum pet 30.4.2010 16:40
M_dipl. kaže...

Predlažem, ako se autor teme s ovime slaže, da na ovakav način, ukratko i pregledno svako napiše svoj dojam igara koje trenutno prelazi da tema ne umre zbog dugih rasprava.

Točno to je i cilj, tema nije za rasprave, samo za nazive igara, i kratki dojam.

 

btw. poslužilo bi i nekima pri odabiru igara. (Pored recenzija)

APazinjan pet 30.4.2010 16:51

Battlefield Bad Company 2 Multiplayer

 

Priče su bespotrebne Smijeh... Igram na Bug-ovom serveru i atmosfera je odlična...

 

Assassins creed 2

 

Još jedna igra od koje sam puno očekivao a još više dobio... Odlična je i tjera me stalno dalje...

 

Hitman Blood Money

 

Ovu igru vjerojatno nikada neću niti prestati igru osim kad bude prestara za pokrenuti u budućnosti Cool

Alex Mercer pet 30.4.2010 18:51

Fallout

Što reći o jednoj legendarnoj igri? Ogroman svijet, dobra priča, atmosfera je epic - da skratim igra je savršena kao što to već svi znate

 

Metro 2033

Igram Metro na low i grafika je opet odlična. Priča i ideja također i više nego solidna. Ukupni dojam - i više nego zadovoljan

 

Half-Life 2

Sve što je i kolega M_dipl. naveo i još bi dodao da me grafika na momenta oduševljava čak i nakon 6 godina

BannedOnThisForum pet 30.4.2010 18:52
Alex Mercer kaže...

Half-Life 2

Sve što je i kolega M_dipl. naveo i još bi dodao da me grafika na momenta oduševljava čak i nakon 6 godina

Mene impresionira čak i fizika koja je stara 6 godina, a opet kao da je nešto što će biti izumljeno za 2 godine.

dr. zlo pet 30.4.2010 22:30

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

Mitsuoka pet 30.4.2010 22:45
dr. zlo kaže...

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

bas zato i je zabavna... igre sluze za maknit se od realnosti... samo sidnes u auto i bacas bombe... nema boljeg... 

dr. zlo pet 30.4.2010 23:34
Mitsuoka kaže...
dr. zlo kaže...

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

bas zato i je zabavna... igre sluze za maknit se od realnosti... samo sidnes u auto i bacas bombe... nema boljeg... 

I drogiranje, ubijanje nedužnih ljudi i policajaca na ulici, također jako zabavno.

Minoza pet 30.4.2010 23:47
dr. zlo kaže...

I drogiranje, ubijanje nedužnih ljudi i policajaca na ulici, također jako zabavno.

 

 

Čuj, easy, to su likovi u igri - botovi... ne ubijaš apsolutno nikakve ljude niti policajce... Btw. imaš izbor, igra te ne sili da to radiš... ali zato i imamo igre da se zahebavamo, a ova igra je stvarno zabavna.

OT:

Assassin's Creed 2 - puno bolji od jedinice

 

Settlers 7 - fora, puno ekonomije, jednostavno uživam gledati simpatično animirane settlerse kako rade svoje

 

Splinter Cell Conviction - tek počeo, iako sam čitao da je to još jedan loš port meni je za sada igra sasvim ok, definitivno drugačija u odnosu na prijašnje nastavke ali po meni dobra promjena


Obožavam igre, igram što više mogu i kad god imam vremena za to, to me usrećuje Smijeh

xnight_hunterx pet 30.4.2010 23:47
dr. zlo kaže...
Mitsuoka kaže...
dr. zlo kaže...

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

kad citam tvoje postove radim same facepalmove

droga, ubijanje civila,ubijanje policije

ma daj molim te to je igra covjece

i da ne smatraj te likove civilima neko digitalnim likovima

inace lako planem na de**le i nazovem ih svacim ali cu se suzdrzat nisi vrijedan da dobim karton

 

on topic:

half life 2

freelancer

left 4 dead 1/2

stalker

fallout 3

meni igre sa genijalnom pricom i gameplayom

BannedOnThisForum sub 1.5.2010 09:35
dr. zlo kaže...

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

Mitsuoka kaže...
dr. zlo kaže...

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

bas zato i je zabavna... igre sluze za maknit se od realnosti... samo sidnes u auto i bacas bombe... nema boljeg... 

dr. zlo kaže...
Mitsuoka kaže...
dr. zlo kaže...

MW2 MP i samo to..drugo mi se neda instalirat...al sad ću vjerovatno malo počet SC: Chaos Theory i ARMU 2

 

i btw stvarno nez kako neko može igrat GTA IV...

nisan jedan od onih koji kritiziraju nasilne igre al ovo je definitivno pretjeravanje....droga, ubijanje civila, ubijanje policije

a još mi više ide na živce nerealnost...moš nosit 3 iljade oružija.....pobiješ pola grada, pobigneš policiji i drugi dan vidi te policija na ulici i ništa ti ne naprave

NEMA GLUPLJE IGRE

bas zato i je zabavna... igre sluze za maknit se od realnosti... samo sidnes u auto i bacas bombe... nema boljeg... 

I drogiranje, ubijanje nedužnih ljudi i policajaca na ulici, također jako zabavno.

dr. zlo, tvoj je post uzrokovao sve, dobro pročitaj moja prva dva posta.

 

Tema je namijenjena samo za navođenje igara i vaših dojmova o njima, a ne rasprava niti svađa

4ucker sub 1.5.2010 21:22

Trenutno prelazim:

 

World in Conflict

Igra je fantastična. Obožavam strategije, te mi je ova jedna od najboljih. Atmosfera te osjećaj realnog ratovanja, sve je kao u pravom ratu, nije poput hajmo uzeti za primjer Warcraft 1, 2 ili 3, nebitno da se sastane grupa 10vs10 i deri, nego na mapi svuda taktiziraš osvajanje pozicija, praviš zasjede, na trenutke ti se igra učini da je FPS iz kojih sve kutova možeš sve to promatrati, te igra ima neki balans.

 

Napoleon: Total War

Najbolja strategija ikada. Osjećaj borbi je odličan, te upravljanje je unaprijeđeno, nove formacije, AI poboljšan te grafika, igrivost je nadnormalna, igra nikada ne dosadi, jer uvijek idete osvajati različite dijelove Svijeta, te je super taj osjećaj "veličine". Fascinantno!

 

PS: STVARNO MI SE SVIĐA ONO ŠTO JE M.dipl NAPISAO DA SE SVAKI DOJAM I IME IGRE STAVE KAKO JE ON NAVEO, ČISTO ZBOG PREGLEDNOSTI!

Sint1 sub 1.5.2010 21:31

Assassins creed 2 - malo probao nije lose, cak i nemam neku vec zamjerku, ali ovo nikako nije moj tip igre tako da nista od duzeg igranja.

Sad idem isprobati zadnje settlerse bas me zanimaju...

boxer sub 1.5.2010 21:32

Trenutno imam instalirane CoD2 i Call Of Juarez Bound in Blood

 

CoD2 samo igram multiplayer tako da nema smisla išta pričati, a Call Of Juarez je solidna igra, odlične grafike.

 

Pošto mi je matična ploča na servisu, sada pauziram igranje.

Daniman123 ned 2.5.2010 00:03
Hyperion kaže...
Daniman123 kaže...

Mirrors Edge:

Koliko god stara mene jednostavno opušta

LOL pa izašla je tek prošle/pretprošle godine

Istina ma prije dvije godine prešao sam je na hard bez onoga crvenoga. Neznam nema frustracije opušta me one lagane boje koliko god bila stara meni je super http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif Ha nostalgičan sam http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif

bugoviti ned 2.5.2010 15:33

Fenomenalna igra. Moji počeci gaminga poslije black&whitea je igra koja mi se urezala u pamćenje. 

Za ono vrijeme (2001) odlična grafika i zvuk, sjećam se imao sam tad celer na 633 mhz i 32 mb rama, onda je štekala ko luda, onda sam nadogradio na 128 i onda je tekla glatko. Igra je bila j..no eška od početka, a najviše mi se urezao fight sa necromancerom, http://www.youtube.com/watch?v=FNdPdEgrtaM&feature=related ,jeb..o teško ga za pobjediti, trebalo mi je na 10-tke pokušaja

 

Zaja ned 2.5.2010 15:52

Gazim fm2010 redovno,sad malo manje.Proba Dragon age i dobra je,ljepa grafika puno animacija ali mi je sistem borbe glup i cesto popusim,recimo vise mi pase Witcher pa je ne igram.Proba i fallout 3 prosa pocetak,razocaralo me,nije to fallout imo.Pokusavam prec stalkera clear sky ali sam zapeo,i nakon zadnjeg patcha masa bugova.Cim se docepam para vracam se svom Warhammeru Online.Poz.