minikdo5 sri 30.11.2011 02:06
NFSPredator0010 kaže...

Sorry na offtopicu samo da nešto priupitam da ne otvaram novu temu bezveze....

Jer ima netko iskustva sa kupovinom novih igara preko njuškala.

Npr. razni tipovi imaju u ponudi mnoge naslove koje reklamiraju "novo original zapakirano u celofanu,neotvarnao itd." koje prodaju po 200 i više kuna.

Budući da su takve igre vjerojatno švercane što objašnjava njihovu nižu cijenu,što mogu očekivati?Original isti(identičan) kao iz trgovine ili nešto malo drugačije?

Možda je glupo pitanje ali nebih želio kupiti mačka u vreći...

Postoji razlika između jer i jel.

 

Igre su original, nema što drugo biti, al po meni se najviše isplati kupit igre preko Game.co.uk. Jeftinije su nego kod nas u trgovinama i siguran si da su legalno nabavljene. http://www.game.co.uk/en/games/playstation-3/

PEXer ned 11.12.2011 15:29

trazim lego igre za ps3,gow3,i uncharted serijal al to moze samo posudba jel uncharted mislim samo prec pa da vratim

imam:cod mw2,rdr,ac 1,2,brotherhood,far cry 2.....al ako neko ima lego igre nek mi javiiii ocu igrat super su mi

deelight pet 3.2.2012 16:22

Ljudi bi li netko bio voljan posuditi PES 2012 preko vikenda. Dobio sam na posudbu PS3 pa bi htio malo to zaigrat ko u stara dobra vremena. Naravno nemam šta za ponudit jer nemam igre za ps3 ili takvu neku sličnu konzolu. Znači sutra posudit vratim u nedjelju. Platim ako treba.

dturko pet 10.2.2012 18:08

Nudim: Need for Speed ProStreet (Platinum)

Tražim: Test Drive Unlimited 2

Uvjet: Trajna zamjena

 

Dakle, NFS Pro Street je igran sveukupno nekih 2 sata. Igra je kao nova, Blu-Ray disk je neoštećen. Očekujem isto zauzvrat. Sve ponude na PM.

smrad06 pet 10.2.2012 18:19

Nudim: Ništa

Tražim: UFC od 2009 pa novije

 

Posudio sam plejku pa bi nekaj igrao a nisam dobio igre uz nju, vi odlučujete kad da vam vratim, a ako vam se ne žuri za nekih 2-3 tjedna dok se ne izguštam :)

EpicFailGuy sub 19.5.2012 02:00

Nudim: Heavy Rain(promo), White Knight Chronicles

Trazim:MGS4,Skyrim(igram ga modanog do bola na piceku al brijem da bi mozda bio gust ga i iz kreveta na velkoj plazmi pokrenit), ponudite nesto, friski sam vlasnik tak da mi je skoro sve interesantno

Uvijet:trajna razmjena, zagreb..

PEROukroBUREK_69 uto 3.7.2012 00:51

 

nudim:resistance3 special edition primam:gt5 ili mw3 ili uncharted df ili neki drugi fps ili race game uvjet:1. Nesmije biti iskoro isten online pass 2. ZG only