mRvac ned 26.7.2009 23:05
mRvac kaže...
Independent kaže...
mRvac kaže...

Kao prvo duboko se ispricavam sto nisam gramaticki tocan kao vi gospodine pa cu ovaj put i ubuduce pisat bez kvacica i crtica tako da vam udovoljim

Kao drugo koliko ja znam moderatori mogu imjeniti naziv teme ako se igra bude drukcije zvala

 

 

Bolje pisati bez kvacica nego ih pogresno stavljati... Uostalom to je offtopic, svejedno kada netko vidi temu da je neka igrica najavljena onda ocekuje da jest, a ne sto je netko nasao iz dosade na nekim raznoraznim internetskim stranicama.

 

 EDIT

Neutral ned 26.7.2009 23:42

Fico jos se nista nezna.

BTW. Samo da bude prica slicna. Osjecao sam se kao u filmu dok sam igrao igru. A sto se tice grafike meni je po volji, samo da malko optimiziraju.

EDIT: I da mude malo duza. 1. put sam je presao u 25h, a drugi put  u cak 17h. Ima 90 misija ja mislim, a GTA SA je imao oko 400.

Iron Man uto 28.7.2009 12:52

Nista me ne bi cudilo da izadje novi GTA, a isto tako me ne bi ni cudilo da se iduci nastavak zove GTA 4 Vice City posto kazes da ce raditi na GTA 4 enginu. Vjerovatno da ce biti isti sistem kao i sa GTA 3 i njegovim nastavcima. Za sad su krenuli tim smjerom, GTA 3 i GTA 4, a u obe igre se radnja odvija u Liberty City. Ovo nam na neki nacin dodje kao neka obrada starih dijelova GTA.

jabuka555 uto 28.7.2009 13:17

// gta serija... hmm... ja sam malo "mlađi", pa ću spomenuti da sam igrao gta 1, tada na 486/dx4/100MHz a grafička mi je bila monstrum s 8mb. I evo kako godine prolaze, izlaze sve "ljepša" rješenja, ali onaj osjećaj da uživaš u igri... to se polako gubi... vjerovatno je to zub vremena.

doktor1 čet 30.7.2009 11:01

Hm GTA V, Niko Belic junior kakav će počet harat po izmišljenom gradu,a za to će mu trebat i7, 8GB RAM-a i dvije GTXxxx kartice...

Četvorka mi je bila zanimljiva za ubit vrijeme, ali brate šta napraviše sa zahtjevima i onim sjenama....strašno... Sumnjam da će i nastavak (ako izađe) biti bolji jer je njihov teren konzola i opet će po mogućnosti za*rat stvar...

 

Smrt KONZOLITISU sloboda PC-u!!!

BannedOnThisForum čet 30.7.2009 11:09
doktor1 kaže...

Hm GTA V, Niko Belic junior kakav će počet harat po izmišljenom gradu,a za to će mu trebat i7, 8GB RAM-a i dvije GTXxxx kartice...

Četvorka mi je bila zanimljiva za ubit vrijeme, ali brate šta napraviše sa zahtjevima i onim sjenama....strašno... Sumnjam da će i nastavak (ako izađe) biti bolji jer je njihov teren konzola i opet će po mogućnosti za*rat stvar...

 

Smrt KONZOLITISU sloboda PC-u!!!

aha, da,

 

ali imam ja bolje rjesenje, a da probam uzed grafičku iz svog PS3 onu chipovanu, pa da je probam u komp xD tada bi mi mogao, jer evo slika GTA V za PS3

Fake_Alert čet 30.7.2009 11:14

Pazite,gta 5 nece vise bit tolko zahtjevan jer su iz konzola rekli da konzole to nemogu podrzat kak treba pa ce smanjit zahtjeve da konzole to mogu podrzat...I da,igrica ima pre malo misija i dosta mi je vise liberty cityja,non stop jedno te isto..Mislim da mi je SA bio najbolji gta,uzemm si ekipicu i idemo muriju ubijat i slicno Cool.

mesomeone čet 30.7.2009 11:35
Fake_Alert kaže...

Pazite,gta 5 nece vise bit tolko zahtjevan jer su iz konzola rekli da konzole to nemogu podrzat kak treba pa ce smanjit zahtjeve da konzole to mogu podrzat...I da,igrica ima pre malo misija i dosta mi je vise liberty cityja,non stop jedno te isto..Mislim da mi je SA bio najbolji gta,uzemm si ekipicu i idemo muriju ubijat i slicno Cool.

U potpunosti se slažem!

Independent čet 30.7.2009 11:51
Fake_Alert kaže...

Pazite,gta 5 nece vise bit tolko zahtjevan jer su iz konzola rekli da konzole to nemogu podrzat kak treba pa ce smanjit zahtjeve da konzole to mogu podrzat...I da,igrica ima pre malo misija i dosta mi je vise liberty cityja,non stop jedno te isto..Mislim da mi je SA bio najbolji gta,uzemm si ekipicu i idemo muriju ubijat i slicno Cool.

 

A cuj, GTA IV i na medium detaljima na PC-u izgleda bolje nego na konzolama, tako da oni ce smanjiti zahtjevnost ali ne znaci da ce prebaciti istu takvu igru na PC-u, mah, di su ona vremena kada su svi mogli igrati GTA 3 i Vice City bez da imaju bestiju od kompa...

FiCo_Ri pet 31.7.2009 18:06

Independent, slazem se s tobom... Ja igram GTA 3 na 70fps, GTA VC na 30-40, a gta sa na 10-20 (maximum postavke).... u 12. mjesecu kad sam kupio gta iv sam znamo samo kako koristit PC... i nisam kuzio zas mi gta iv ne radi... skidao sam sve i svasta... pa sam procito readme i vidio zahtjeve... umro samBelji se lol...

Vkm996 sub 1.8.2009 13:31

ma najavljen kak da ne.... najavljen je i gta 6 i već ima milione slika a neki imaju već igru iak nije proizvedena.... LoL....hahahhahaha....
ma lol kaka 5-ica.... jedva dovršli četvorku a ak izađe petica neće još skoro.....