Huawei

Huawei Mate 20 Pro

kbenzema pet 6.12.2019 14:25

Izgleda da nema pomoći huaweiu i viberu. Zaključao sam ga da stalno bude u backgroundu, ali poruke ne dolaze. Tri puta ponovo instalirao, ni to nije pomoglo. A ne znam ni kak maknut duple kontakte iz vibera, a sve mi je odznačeno

x18x05x pet 6.12.2019 16:50
kbenzema kaže...
Izgleda da nema pomoći huaweiu i viberu. Zaključao sam ga da stalno bude u backgroundu, ali poruke ne dolaze. Tri puta ponovo instalirao, ni to nije pomoglo. A ne znam ni kak maknut duple kontakte iz vibera, a sve mi je odznačeno

 Probaj ovako postaviti.

zabranjeniples sub 7.12.2019 11:22

Ako ste u ZG ili ST, svaki petak (ne znam do kad) imate besplatno postavljanje folije na vaš Huawei uređaj u official Huawei servisu.

Meni su stavili neku malo bolju (navodno), jer je na Mate 20 PRO zaobljeni display.

Na dva mjesta su ostali minijaturni balončići (tvornički postavljene folije izgledaju bolje), ali ništa specijalno.

Sve u svemu, poslužit će koliko posluži.

Folija je najnormalnija i sve funkcionira uredno.

thebatman pet 13.12.2019 18:22
HAL kaže...
Žena ima M20 Pro i na bonbonu je, nikak da stigne Android 10, ima netko sličan "problem"?

 

kbenzema kaže...
Nema ni na tele2 novog emuia, a ni androida

 Kako ne, svi na tele2 ga dobili. 

Azurirajte iz trgovine play hi care aplikaciju.

Udite u nju i zatražite ažuriranje i odmah ce vam ga ponudit. 

thebatman sub 14.12.2019 04:06

Znaci kad upalis hi care i dobijes taj zaslon "uskoro nova verzija" pricekas malo i uđe ti u aplikaciju? Nakon toga unutar hi care aplikacije zatrazis update softvera (ne iz postavki telefona) i nema ti updatea?

kbenzema sub 14.12.2019 08:08

Da, točno to. Odem pod quick services, update i veli da je up to date. Mob kupljen u tele2, na tele2 mreži sam, jedino kaj sam na bonove, možda to ima veze.

Kolega sa drugog foruma koji je isto uzeo mob kad i ja veli da mu isto ne nudi update na desetku. A i zanimljivo, i njemu se baterija prvi put ultra brzo počela praznit

kbenzema sub 14.12.2019 10:03

Promijenio na UK, ista stvar, up to date. Bit će valjda jednog dana :D

Nakon dva tjedna korištenja konačno sam imao priliku testirat kameru na koncertu. Ja jako zadovoljan, i sa fotkama i videom, iako mislim da bi kod videa mogao bit bolji zvuk

izvone ned 15.12.2019 22:24

@zabranjeniples imam oriđiđi i neke ovako od drugih proizvodaca,nema do original,jer s originalom doibis i obicni superpunjac kakav si dobio u kutiji s mobitelom. Puni puno brze nego bilo koji drugi koji jos imam.

zabranjeniples ned 15.12.2019 22:51
izvone kaže...

@zabranjeniples imam oriđiđi i neke ovako od drugih proizvodaca,nema do original,jer s originalom doibis i obicni superpunjac kakav si dobio u kutiji s mobitelom. Puni puno brze nego bilo koji drugi koji jos imam.

To za adapter znam, bez njega ne ide na 15w.

Ali konkretno me zanimalo opčenito situacija sa WC.

Hvala ti na odgovoru, tako sam nekako i ja mislio, da je official najpametniji potez.

izvone pon 16.12.2019 08:25

imam ih 3-4 komada na svojim najčešćim lokacijama, i puno mi ga lakše staviti na wireless nego u plug. Samo kad mi se zuri i brzinski mi treba da mi napuni ga spojim na kabel,sve ostalo wireless. Relativno brzi,manje se zagrijava,samo treba malo da uhvatis grif,jer hvata najbolje kad ga stavis malo ispod kamere,u pocetku sam ga zna stavit bilokako i nebi punio,al kad skuzis nema vise problemcica. Imam i ankerov,acme i jos neki 3. i ni jedan nije isporucio deklariranih 15W,ni kad je bio spojen na huaweijev zidni punjac.

lena spody sub 4.1.2020 14:06

Moze mi netko pomoci? Sinoc mi je dosao neki update, nakon kojeg su se malo promijenile ikone i neke stvari vezane za izgled, isto tako ne vidim vise mogucnost one "ladice". No najvise me muci sto nigdje nema folder Preuzimanja nigdje, jesu li ga zbilja maknuli novim updateom pa se mora ici pod datoteke pa ulaziti u download, jer cu poluditi ako je tako

zabranjeniples sub 4.1.2020 21:21
lena spody kaže...

Moze mi netko pomoci? Sinoc mi je dosao neki update, nakon kojeg su se malo promijenile ikone i neke stvari vezane za izgled, isto tako ne vidim vise mogucnost one "ladice". No najvise me muci sto nigdje nema folder Preuzimanja nigdje, jesu li ga zbilja maknuli novim updateom pa se mora ici pod datoteke pa ulaziti u download, jer cu poluditi ako je tako

 Na kojoj si tocno verziji updatea ?

Ovo za ladicu mislis na ladicu s aplikacijama ili ?

Ovo za download pojma nemam, jer sam u datotekama i prije ulazio.

Tkozna ned 5.1.2020 11:14
lena spody kaže...

Moze mi netko pomoci? Sinoc mi je dosao neki update, nakon kojeg su se malo promijenile ikone i neke stvari vezane za izgled, isto tako ne vidim vise mogucnost one "ladice". No najvise me muci sto nigdje nema folder Preuzimanja nigdje, jesu li ga zbilja maknuli novim updateom pa se mora ici pod datoteke pa ulaziti u download, jer cu poluditi ako je tako

 

Udji u datoteke, oznaci dugim drzanjem folder download, i imas negdje da napravis precac na homeu.