Filmovi, TV serije, glazba...

Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

HappyD ned 15.6.2008 11:16

Ima jačih općenito iz Quakea II. Dobre su pjesme! Igrao sam igru, super je bila, još na 98-ici, grafika je bila tako jadna, pukneš i prsnu ti ogromne točketine okolo! Dobri stari dani...

AA-d00d ned 15.6.2008 11:46

slusao sam ja linkin park dok su su jos imali samo Hybrid Theory i samo mi je taj album bio dobar, sa svakim novim albumom koji izdaju se postepeno pretvaraju u obicni rock

 

ali vidim ja da vas ima dosta koji vole kombinaciju zesceg i melodicnog pa imam nesto za vas: Insomnium - Mortal Share

bestia ned 15.6.2008 13:17

Ah da i to bijese dani, duga kosa, brada, crne traperce, crna kozna jakna,crne kaubojke, crna kosulja, koncerti, makljaze s pankerima, sve do daske.... danas osisan, obrijan, odjelo i kravata, uzivajte dok traje...

frost135 ned 15.6.2008 23:29

Evo ovo bi bio moj neki izbor pošto slušam razne stilove, odabrao sam nešto od HC-a , nešto od Melodic death-a , i nešto Nu metala...Namigiva  http:     //www.youtube.com/watch?v=ebBjGp7QOGc                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      /www.youtube.com/watch?v=rZjWB6H8kkI&feature=related                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  http://www.youtube.com/watch?v=j9bpna1ymP4                            Kako napravite to, (poplavite)da vam ide direktno  na link? Cool                                                                                                                                                              

Shai Hulud ned 15.6.2008 23:50
frost135 kaže...

Evo ovo bi bio moj neki izbor pošto slušam razne stilove, odabrao sam nešto od HC-a , nešto od Melodic death-a , i nešto Nu metala...Namigiva  http:     //www.youtube.com/watch?v=ebBjGp7QOGc                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      /www.youtube.com/watch?v=rZjWB6H8kkI&feature=related                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  http://www.youtube.com/watch?v=j9bpna1ymP4                            Kako napravite to, (poplavite)da vam ide direktno  na link? Cool                                                                                                                                                              

opcija umetni/uredi poveznicu (link) dok pišeš poruku. Osmijeh

ti je dobar the black dahlia murder? (pitam kad vidim da si linkal in flames-e)
frost135 pon 16.6.2008 00:13

Shai Hulud                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
opcija umetni/uredi poveznicu (link) dok pišeš poruku. Osmijeh

ti je dobar the black dahlia murder? (pitam kad vidim da si linkal in flames-e)
 Nisam ih baš pratio, mislim da su to amerikanci,(ili nisu ? tako mi djeluju) nesviđa mi se baš njihov tip melodic deatha, kod amera mi igra nešto drugo....a, In flames su mi nenadjebivi kraljeviIzlanuo se .....imam neki live, na dvd-u ustvari imam dva dvd-a jedan je isto skopiran sa oriđiđija al su spotovi i kao priča kak su počeli i tako.NevinašceMa zakon.

Shai Hulud pon 16.6.2008 00:23

frost135 kaže...
Shai Hulud                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
opcija umetni/uredi poveznicu (link) dok pišeš poruku. Osmijeh

ti je dobar the black dahlia murder? (pitam kad vidim da si linkal in flames-e)
 Nisam ih baš pratio, mislim da su to amerikanci,(ili nisu ? tako mi djeluju) nesviđa mi se baš njihov tip melodic deatha, kod amera mi igra nešto drugo....a, In flames su mi nenadjebivi kraljeviIzlanuo se .....imam neki live, na dvd-u ustvari imam dva dvd-a jedan je isto skopiran sa oriđiđija al su spotovi i kao priča kak su počeli i tako.NevinašceMa zakon.
dahlia je meni onako dosta dobar bend, ali prva dva albuma, zadnji mi je oduran (previše promena u postavi benda ostavilo trag) i da amerikanci su!

ako nisi već, probaj album unhallowed, meni je genijalan, dosta je skandinavski zvuk (kad su im uzori jedni od glavnih uzora at the gates, za koje sam siguran da znaš). Osmijeh

drugi album, miasma, je isto dosta dobar, al ipak jači mi je unhallowed.

zadnji neću puno komentirati osim - banana...

glede in flames-a nisam ih baš nekaj previše slušal, ali ono kaj sam čul mi je bilo ok!