Mitsuoka uto 1.3.2011 17:45

Evo nisam našao ovu temu ovdje na forumu, pa da napravim ja, kad već serija i zaslužuje temu.

 

Serija je zasad na 4. sezoni, a radi se o jednom kemičaru (kojega inače glumi glumac koji je glumio Hala iz Malcoma u sredini), a koji saznaje kako ima zdravstvenih problema i neće još dugo preživjeti, te se odlučuje na unosan biznis. {#}

 

 

IMDB 9.3/10

 

 

maxy0 pon 10.10.2011 01:43

evo i ja sad gledam seriju... stao sam na kraju 3. sezonu ovih dana cu pocet gledat 4. sezonu... definitvno jedna od najboljih serija koje sam gleda a gledo sam ih dosta

aLive ned 1.1.2012 22:51

Upravo pogledao 4. sezonu..

 

Priča je odlicna, a posebne pohvale Bryanu Cranstonu za odlicnu glumu..

Genijalna serija, svakako za preporuku i jedva cekam 5. sezonu..

 

Jedan prigodan cvjetic za kraj:

 

  

(hint: Convallaria majalis {#} )

 

i_rambo_plache pon 16.7.2012 15:13

Stigla je nova, predzadnja, 5. sezona. Radnja je krenula u očekivanom smjeru, a Walt je na putu da postane opasan sociopat. Epizoda ne vrvi napetošću, ali nagovješta da bi ova sezona mogla biti napeta unatoč tome što je Gus mrtav. Neću puno otkrivati, pogledajte sami {#}

Jabulani sri 29.8.2012 00:51
i_rambo_plache kaže...

Stigla je nova, predzadnja, 5. sezona. Radnja je krenula u očekivanom smjeru, a Walt je na putu da postane opasan sociopat. Epizoda ne vrvi napetošću, ali nagovješta da bi ova sezona mogla biti napeta unatoč tome što je Gus mrtav. Neću puno otkrivati, pogledajte sami {#}

Šta nije 5. sezona zadnja?

ph3nom_gamer sub 1.9.2012 12:08
Jabulani kaže...
i_rambo_plache kaže...

Stigla je nova, predzadnja, 5. sezona. Radnja je krenula u očekivanom smjeru, a Walt je na putu da postane opasan sociopat. Epizoda ne vrvi napetošću, ali nagovješta da bi ova sezona mogla biti napeta unatoč tome što je Gus mrtav. Neću puno otkrivati, pogledajte sami {#}

Šta nije 5. sezona zadnja?

Je ali je podijeljena na 2 dijela. Sutra izlazi 8. epizoda koja je zadnja ove godine, još će biti 8 epizoda na ljeto 2013.

thabigjc sub 9.2.2013 14:02

serija je odlicna 

moja topla preporuka za sve koji traze sta pogledat

tvcountdown kaze ovako...

http://tvcountdown.com/s/breaking-bad

 

Breaking Bad S05E08 Gliding Over All 159 days ago Mon 2012-09-03  04:00
Breaking Bad S05E09 The Decision 155 days to go Mon 2013-07-15  04:00
a ostale vijesti su ovakve:
Anna Gunn has said (look on Wikipedia or IMDB BB news) that the 5th season will be broke into two 8 episode mini-seasons the first of which begins filming soon and the second of which films in winter 2013. 
Breaking Bad Episode 9,Season 5 Spoilers Not Available Until Next Summer 2013

L1nNk čet 14.2.2013 14:02

Tek poceo gledati seriju.
Na drugoj sam sezoni...pokusavam nekako ukrotiti nagon za gledanje po 3-4 ep po danu.
Jer sto duze traje to bolje..tko ce docekati nastavak za pola godine :O

L1nNk sub 16.2.2013 11:51

S02E07
Nova ponuda koja traje u promotivnoj kampanji samo 15 dana s 50% popusta :
Plazma TV Jesse Ponuda :
-Ima tu stvar kada je crna boja ono...znas, stvarno, stvarno crna,
-i....
-Dolby šesto zvucni - što već,
-tako da stvarno razbija.
lolz

L1nNk sub 16.2.2013 13:04

Pjesma iz S02E07
Los Cuates De Sinaloa - Negro Y Azul [ Breaking Bad Heisenberg ]
--uploudao sam je na svoj kanal ali nakon nekoliko minuta beep CopyRight--

Valjda je to i razlog zasto nigdje nema za naci video montazu tog isjecka iz serije.

Uglavnom pjesma je Awesome ^^

OriginalEXE pon 18.3.2013 18:20
Volvox kaže...

Da malo oživim temu, već pred dosta sam pogledao seriju, ali svakih tolko se sjetim pogledat ovaj video da ne zaboravim :D Ugl. serija je jedna od najboljih.

http://youtu.be/UyIo6OrGtqA

 

SPOILERI U VIDEU! ako niste pogledali cijelu seriju nemojte gledat.

Predobar video, baš paše muzika uz naraciju :)