Anđeo bez falinge pet 11.10.2019 11:18
luckyluke kaže...

Tight tight tight, YEAH !!!  Prequel, sequel, spin-off, whatever man! Just keep bringing me that !

 aj lega, prevedi to što si napisao...

u redu je ako se za nešto bitno baci link na ingliš stranicu a zamisli sada da da ja počnem davati komentare na talijanskom i njemačkom s kojima poptpuno vladam, s engleskim sam na 80% ?

 

žišku ?

Posmatrač pet 11.10.2019 12:59
Anđeo bez falinge kaže...

Ne mogu shvatiti ljude koji su pogledali prvu sezonu i napišu da je serija smeće.....

Spokoj im duši... 

 Meni je bezveze. Pokusao 3 puta ju gledati i dosada ziva....

 

To sto ti ne mozes shvatiti da se neko ne slaze sa tvojim misljenjem je tvoj problem.....

Anđeo bez falinge pet 11.10.2019 13:02
Posmatrač kaže...

 Meni je bezveze. Pokusao 3 puta ju gledati i dosada ziva....

 

To sto ti ne mozes shvatiti da se neko ne slaze sa tvojim misljenjem je tvoj problem.....

 Eh, sad...

Ne mislim da su ljudi glupi kojima se ne sviđa ta serija već mislim da su malo čudni....

Posmatrač pet 11.10.2019 13:03
Anđeo bez falinge kaže...
Posmatrač kaže...

 Meni je bezveze. Pokusao 3 puta ju gledati i dosada ziva....

 

To sto ti ne mozes shvatiti da se neko ne slaze sa tvojim misljenjem je tvoj problem.....

 Eh, sad...

Ne mislim da su ljudi glupi kojima se ne sviđa ta serija već mislim da su malo čudni....

 Nama si ti cudan (cudna)....

I sta sad?

Anđeo bez falinge pet 11.10.2019 13:25
Posmatrač kaže...

 Nama si ti cudan (cudna)....

I sta sad?

 Sve u redu.

samo bi bilo lijepo da bišete nepotrebne dijelove citata jer to posebno ljuti osobe koji su na mobilnoj aplikaciji...

 

 

raci sam sebi; "hoću, ja to mogu i fertig"

luckyluke pet 11.10.2019 14:12

Pogledao upravo. Sve ću stavit u spoiler pa tko nije gledao, a hoće riskirat... 

 

Ne znam, imam miksane dojmove u vezi filma. Kao da je premalo tog prikazano u 2 sata. Neke su se scene previše odužile, a nisu doprinijele filmu. Atmosfera je nekako drugačija u odnosu na seriju. Fali mi radnja na više frontova kao u seriji, ovdje se uglavnom sve vrti oko Jessea, dok su svi ostali likovi pojavljuju usput. Mislio sam da bi mogli vidjet nešto o Skyler i Junioru, o tome gdje je Saul otišao, ponešto o DEA itd. Naravno, kako sam i pretpostavljao pojavljuje se Walt, ne bi bilo to to bez njega. Ali generalno očekivao sam više dubine, nekako mi djeluje ko sve nabrzaka napravljeno. Nekih 6/10.

Anđeo bez falinge pet 11.10.2019 14:53

Serija je vrh, čudo...no snimiti film nakon svih tih glumačkih , produkcijskih vrhunskih uradaka u seriji film ispadne glupa eskapada i to je idiotizam...

 

Kako sve to povezati ?!

Amerikanci........... ili naprave glupu seriju ili vrhunsku i ajmo sada snimiti film od 2,5 sata ??!!

 

Debilizam na kub...

Cordas pon 14.10.2019 08:25

Zadovoljan sam filmom, skroz u stilu BB, to mi se sviđa... Ali da, nekako imam osjećaj da bi ovo bolje funkcioniralo kao neka mini serija od 3-5 epizoda. Ali neću se žaliti