Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Zver uto 4.2.2020 19:23

Eto neki dan slomio staklo na Redmi note 4x.. pa se sada nabrijal na 8 pro... Ali vidim Mediatek Helio...

CUSTOM romovi nula, niti jedan...pa pomalo razočaran...jer ne preferiram na mobu ništa osim clean ROM-a i nano Gappsa..

 

I sad stvarno neznam kud dalje.... Nekako mi se ne daje 3000kn za dobru podršku custom Romova i 9T PRO...i amoled ekran kojem je skupa zamjena..

 

Trebam NFC... i dobru podršku Custom Romova..

djigibao čet 6.2.2020 11:54

Pitao sam vec ali nisam dobio odgovor pa ako netko zna molio bih da mi odgovori.

 

Da li je dosao ili ima najave kad bi mogao doci Android 10 za ovaj mob?

MIUI 11 (v11.0.2.0) je dosao ali je Android jos uvijek na v9.

domac5 pon 17.2.2020 15:26
Ag008 kaže...

Biti će prodaje, Abrakadabra ima oglas u katalogu Konzuma, na zadnjoj stranici gdje je vikend akcija, ispod krušaka, Xiaomi redmi Note 8T 1299kn

https://i.imgur.com/tpaW1sW.png

 

Dvoumim se uzeti njega, Note 8 Pro, ili čekati K30 (hoće li uopće doći i kada na naše tržište i po kojoj cijeni). Najbitnija mi je kamera na mobitelu.

 

 K30 ne budes dobio sigurno ni po pribliznoj cijeni.. pa trenutni k20 se prodaje za 2400, k30 ce bit blizu 3000 u pocetku.. ovaj ak je 1300 onda je to best buy za 1300.. kamera je tu negdje sa k20

M2209 pon 17.2.2020 19:30

Pozdrav, imam note 8 pro moj problem je sto dok obrisem neku sliku ili video ne ode mi u kosaru za smece pa ako se predomislim necu moc vratit sliku. ako netko zna kako da to slozim nek pliz napise

gnomisa pet 28.2.2020 14:16
darkborg kaže...
Imam ja, nisam primijetio nikakva "štucanja" u igrama.
Ali nije ni da sam baš igrao nešto prezahtjevno, ako ima neke određene igre koje planira igrati, napiši pa ih testiram.

 Ma ne igra ona PUBG :-)

Evo popisa (i BTW, hvala ti puno): 

Mario kart, Tsuki, Obey me, Pastel friends, Crossy road, Jelly shift.....

gnomisa pet 28.2.2020 16:09
darkborg kaže...
Ma za takve igre nemaš brige, Mario kart leti bez problema, njega sam probao nedavno. Ostale igre koje si naveo mislim da i mob od 500kn pokreće :D

 Super. Tnx

Kako prebaciti sve podatke (kontakte i sl.) sa Samsunga S7 na xiaomi?

djigibao uto 3.3.2020 18:21

Da li vam radi GPS ok na Note 8 pro?

Već nekoliko puta vožnja biciklom i put vožnje je totalno isprekidan (slika).

 Da li se može nešto pokušati namjestit da to bolje radi?

 

Update:

Radi se o aplikaciji Mi Fit, stednja baterije je ugasena.

protest431 sri 4.3.2020 14:43

Da probaš stravu možda jedanput da vidiš da nije do aplikacije?  MiFit je malo čudljiva.

 

Davno su mediatek mobiteli imali probleme s GPS-om ,ne znam da li je to i danas slučaj. Prvo probaj s nečim drugim svakako da izoliraš da nije do mifita.

memulica sri 4.3.2020 18:51

Konačno došao update 11.0.5.0, a koji donosi 2020.1.1 sigurnosnu zakrpu i pokušaj popravka smeća zvanog MiUI 11.

Sad je malo manje trzanja/blokiranja touchscreena i animacija sučelja, pa mogu reć da je sad mobitel donekle upotrebljiv.

 

 

Stric_Jura čet 5.3.2020 11:18
memulica kaže...

Konačno došao update 11.0.5.0, a koji donosi 2020.1.1 sigurnosnu zakrpu i pokušaj popravka smeća zvanog MiUI 11.

Sad je malo manje trzanja/blokiranja touchscreena i animacija sučelja, pa mogu reć da je sad mobitel donekle upotrebljiv.

 

 

 xiaomi.eu ili origigi?

 

xiaomi.eu - sve radi glatko od početka