Xiaomi

Xiaomi Pocophone F1

kamikaze čet 11.7.2019 17:43

Moj stigao sa servisa, zamjenili ekran.

 

Da li i na Vašim modelima gore kod slušalice su dvije ljubičaste rupe preko kojih vidite senzore unutra ? Ili je ovo nešto nakon zamjene ekrana

 

Ja sam iskreno i zaboravio kako izgleda :D

GuardianOTB čet 11.7.2019 18:30
kamikaze kaže...

Moj stigao sa servisa, zamjenili ekran.

 

Da li i na Vašim modelima gore kod slušalice su dvije ljubičaste rupe preko kojih vidite senzore unutra ? Ili je ovo nešto nakon zamjene ekrana

 

Ja sam iskreno i zaboravio kako izgleda :D

 Hmm. Ne? Mozes slikati pa postati?

MasterG pet 12.7.2019 10:01

hm, nebih znao, ali mislim da su to senzori za osvjetljenje i blizinu ako se ne varam. valjda ne bi trebalo imati preveliko utjecaja na te stvari. Vjerojatno je staklo "ne onakvo kakvo je original na Pocophone", e sad da li je samo boja stakla u pitanju ili ima nekih drugih stvari nebih znao. Jel ti prednja kamera radi isto po pitanju kvalitete fotke?

kamikaze pet 12.7.2019 10:13

Ovo je infrared kamera za face unlock i senzor blizine.

Teško je reći što se tiče kvalitete kamere, nisam neki ekspert, pa mi se čini da je kvaliteta podjednaka kao i prije.

 

Jedino jako bode u oči, pogotovo vani na suncu kad doslovno gledaš u senzore na matičnoj. Skroz je prozirno na suncu.

Alfa_R ned 14.7.2019 08:36

Baš me zasvrbilo da zamijenim poca na onog novog k20pro pa išao malo gledati i naravno da su stavili treptavi amoled na njega....
Čini se da ćemo se ja i poco još dugo vremena družiti....

Kad će više taj najavljivani non flicker amoled... Pa pobogu prvi Samsung s2 nije imao taj "pmw".
Većini ljudi to ne smeta, no nažalost meni smeta.... :(

mcf sub 20.7.2019 12:15

Bas sam se logirao da posaljem taj link :)

Da, ovo je izgleda optimizirano bas za poco, ima puno dodatnih opcija pod stavkom F1 u opcijama, 60p video.

Kako se vama cini ovaj gcam? Iskreno, ja bas i ne vidim veliku razliku od stocka, nisam jos pogledao na dobrom monitoru doduse.

mcf pon 22.7.2019 13:58

Btw, uzeo i ja jednog Poca.. bio na nekakvoj akciji (santad ja mislim, zena kupila) za 1900kn.. nije mi se dalo vise cekati mi9tpro.

Uzeo bi mi9, ali silom prilika i neprilika igram neke malo zahtjevnije igrice na mobu, pa mi bolje dodje jaci chipset.

Skroz solidno radi mob, mada je vec malo vremesan model :)

Baterija i kamera odlicna , 60fps video izgleda odlicno (gcam port je par postova iznad , onaj port iz prve poruke je stara verzija).

Zadnji rom , radi bez greske, ne vidim bas zasto bi stavljao eu rom (imam ga na nekim drugim Xiaomi starijim modelima, radi ok).

Jedino me zivcira nedostatak notifikacija, prikazu se par sekundi lijevo od notcha i nestanu. Rijesio to sa KLWP i live wallpaperom, ima na xda skripta, ispod notcha stoje ikone sa notifikacijama.Valjda ne cucla bateriju previse :)

zvonac pon 22.7.2019 17:25
mcf kaže...
Btw, uzeo i ja jednog Poca.. bio na nekakvoj akciji (santad ja mislim, zena kupila) za 1900kn.. nije mi se dalo vise cekati mi9tpro.

Uzeo bi mi9, ali silom prilika i neprilika igram neke malo zahtjevnije igrice na mobu, pa mi bolje dodje jaci chipset.

Skroz solidno radi mob, mada je vec malo vremesan model :)

Baterija i kamera odlicna , 60fps video izgleda odlicno (gcam port je par postova iznad , onaj port iz prve poruke je stara verzija).

Zadnji rom , radi bez greske, ne vidim bas zasto bi stavljao eu rom (imam ga na nekim drugim Xiaomi starijim modelima, radi ok).

Jedino me zivcira nedostatak notifikacija, prikazu se par sekundi lijevo od notcha i nestanu. Rijesio to sa KLWP i live wallpaperom, ima na xda skripta, ispod notcha stoje ikone sa notifikacijama.Valjda ne cucla bateriju previse :)

 Kak mislis solidno? Pa koji bi to bio onda mob koji brzo radi?

Vremesan? Da, al na papiru.

 

AFARON uto 23.7.2019 16:05
mcf kaže...

Uzeo bi mi9, ali silom prilika i neprilika igram neke malo zahtjevnije igrice na mobu, pa mi bolje dodje jaci chipset.

 

Pa mi9 ima jači čipset od pocophona, ili sam nešto propustio? Godinu dana novija generacija high-end snapdragona.

chewa čet 25.7.2019 10:07

Poz. Jel ima netko problema sa baterijom? Na zadnjem apdejtu mi se počelo dešavati da mi SOT ne bude nit 4h. Onda sam išao stavit EU rom  ista stvar pa sa MIflešom downgrejd na 10.2.3.0 opet sve isto.