Windows

Prelazak sa XP n 7

player101 pet 24.12.2010 13:58

Uskoro ću mijenjati windowse i htio bi instalirat 7(sada koristim XP) no imam loš osjećaj jer prije sam isto instaliro 7 i nije mi htio drivere grafičke dobro očitat.. bilo mi je sve uspreno dok refresham desktop treba mu 3-4 sec i to ali igrice sam igrao bez problem.. sada me zanima ako mi se to opet dogodi dok budem mijenjo windowse zna netko kako to popravit?  {#}

player101 pet 24.12.2010 15:50

Mislim da sam našao na jednom forumu taj isti problem za grafičku koju ja imam.. nisam mogao teme mijenjat i sve mi je ovak bilo usporeno.. nije mi htio updejtat drivere windows 7 sam pa sam trebao manual no nisam znao i sad sam našao slike i sve što mi treba na forumu!  {#}  {#}

yaro sub 5.2.2011 21:21

Da ne otvaram novu temu, može pitanje?

 

Kupujem novi komp i na njemu dolaze predinstalirani Windows7 pro 64bit, a na starom kompu imam XP pro 32 bita.

Interesira me migracija podataka sa starog kompa na novi, znaći seljenje postavki windoza, maila i poruka te svih điđa iz direktorija My Documents.

Programe i ostale gluposti bi sam instalirao tako da nema veze za ostatak.

Unaprijed hvala.

skiljavi pon 19.9.2011 17:38

Prešao sam sa xp na 7 i na (oba su x86) i ostavio sam si bivše podatke na D disku ali svaku datoteku koju pokušm otvoriti prvo moram omoguciti pristup i sebi dati pristup toj datoteci,a .exe datoteke uopce nemogu citati,zna li netko kako rjesiti problem??