HCSC čet 16.2.2023 12:53

Da se i ja oglasim u ovoj temi pošto je unazad više godina jedina rasprava gdje tipkam.

 

...da sječam se tog prvog dan i početga ovog foruma. Već više godina uglavnom čitsam, manje tipkampo furumu.

 

p.s. tako je sa svim forumima.

MEGATAMA ned 19.2.2023 16:39

Uzmi u obzir da 99.99% ekipe cita samo teme u kojima su aktivni tako da je ovu temu vecina propustila.

Ja uvjek citam sta bude sa desne strane foruma novo ali cesto bude toliko aktivnosti da se nove teme poguraju na dno liste kad kazes keks.

MEGATAMA pon 20.2.2023 19:16
Miro kaže...

Danas je "rođendan" foruma i tim povodom čestitam svim zlatnim (nick) forumašima koji su ostali barem povremeno aktivni, nakon svih tih godina, nije bilo lako!

 

Čestitke i Domagoju, stvoritelju foruma, na kôdu koji je izdržao tako dugo!

 

 

(za ilustraciju dodajem snimku profila forumaša, prvog od prvoboraca kojeg sam pronašao na listi "najboljih autora")  

Mozda da istaknes ovu temu na neki odredjeni period,ako imas takvu opciju,ne znam kakve vam opcije nudi forumski alat.

stiffler13 sub 25.2.2023 07:24

Bug forum je jedini forum koji čitam više od glavne stranice... Bug uglavnom ni ne otvaram, ali na forumu sam svaki dan, eventualno kad naletim na komentare - potrražim i članak. Većina ljudi se i čini ok, ali zbog moje asocijalnosti ni ne ulazim u neke rasprave, zalijepio tu i tamo koji komentar, ali sam tu. Eto čestitke developeru i nek ostane tsko