pejak84 pet 29.3.2024 11:49

Imam optiku, 1gbit opciju i slika na Samsung miniled tv od 75inch, ak bas tocno hocete model, 75qn90b je uzas, Stb je stari samsung, na android boxu je bila puno bolja slika, pogotovo arene i maxsport

Tascam sub 30.3.2024 09:24
BlackMoon kaže...
@Tascam: U onom smislu kako sam ja napisao stranicu prije! Malo pogledaj postove umjesto da tupiš jedno to isto kao “fratar u pojatu” i postavljaš nesuvisla pitanja…

 Moj upit se nije odnosio na tebe, tako da smiri hormone

Ulica Ulice sub 30.3.2024 14:15

Ono što sam primijetio je to da je Max tvaplikacija ( ne govorim o box-u ) dosta osjetljivija kod rada nego ostale aplikacije..... recimo, kad u sobama gledam Max tv ( preko MI boxa ) dolazi povremeno do zastajkivanja slike - udaljeno do rutera nekih 6,7 metara i tri zida su između .... dok recimo Netflix, HBO Max, Prime Video ili NBA Game Pass nemaju tih problema.... 

Doktor Rambaudi sub 30.3.2024 14:25

Da sumiramo, nova apk nije ni blizu toga da zamijeni stb, a upravo kao takva se reklamira jer ne zaboravimo, max tv se može uzeti i kao samostalna usluga.
Pustili su nedorađen proizvod na tržište i to je sramotno za firmu koja se voli glasati da je naj naj na tržištu.

Ulica Ulice sub 30.3.2024 14:28

Moram naglasiti da nemam pojačivač signala u stanu ( vjerovatno ću ga uzeti ) ali sada gledam preko aplikacije utakmicu Tottenham - West Ham ( Wi fi veza ) u sobi udaljenoj od rutera 6 metara i nikakvih problema nema....

XYomegaYX sub 30.3.2024 14:34
Ulica Ulice kaže...

Ono što sam primijetio je to da je Max tvaplikacija ( ne govorim o box-u ) dosta osjetljivija kod rada nego ostale aplikacije..... recimo, kad u sobama gledam Max tv ( preko MI boxa ) dolazi povremeno do zastajkivanja slike - udaljeno do rutera nekih 6,7 metara i tri zida su između .... dok recimo Netflix, HBO Max, Prime Video ili NBA Game Pass nemaju tih problema.... 

U A1 je slična situacija, znam po susjedima jer su se mučili s aplikacijom isto. Netflix, HBO, Prime streamaju VoD sadržaj, a aplikacije od operatera prenose live sadržaj te im je potrebna konstantna brzina interneta - po objašnjenju njihove teh. podrške i svi preporučuju spoj LAN kabelom.

Naravno, problemu dodatno pridonosi što još uvijek te aplikacije nisu optimizirane za sve modele televizora. Jedna je stvar da TV podržava rad aplikacije, a druga stvar kako će aplikacije raditi  na određenim modelima televizora.

Ulica Ulice sub 30.3.2024 15:29

HT mi nudi ( besplatno ) pojačivač signala a samim time bi trebao uzeti i novi ruter koji je kompatibilan sa tih pojačivačem.... problem je u tome što mi sada sve u stanu radi savršeno, nema pucanja neta niti problema sa Max tv-om dok se susjedu koji je to napravio prije nekih 2 mjeseca baš to događa....stalno problemi što sa netom što sa TV-om pa razmišlja o povratku na stari ruter...

tenac sub 30.3.2024 15:40

Najviše problema nastaje zbog toga jer HT-ovi ruteri ne valjaju. Tko god može (ima znanja i financijskih mogućnosti) neka direktno na ONT  ili u HT-ov preko bridge moda spoji svoj wifi ruter i preporodit će se (ili stari način žica umjesto wifi-ja).

Ulica Ulice sub 30.3.2024 18:32
mrvica1987 kaže...

Da li ne funkcionira ovaj uredaj s maxtv aplikacijom? tv box t95z plus je u pitanju. Ovo mi izbaci kada instaliram aplikaciju i neda mi ulazak. Neuk sam pa mi treba pomoc od ljudi loji vise znaju

 Rootan box?

mrvica1987 sub 30.3.2024 18:50
Ulica Ulice kaže...
mrvica1987 kaže...

Da li ne funkcionira ovaj uredaj s maxtv aplikacijom? tv box t95z plus je u pitanju. Ovo mi izbaci kada instaliram aplikaciju i neda mi ulazak. Neuk sam pa mi treba pomoc od ljudi loji vise znaju

 Rootan box?

 Ne. Moze pomoc?

Ulica Ulice sub 30.3.2024 19:46
mrvica1987 kaže...
Ulica Ulice kaže...
mrvica1987 kaže...

Da li ne funkcionira ovaj uredaj s maxtv aplikacijom? tv box t95z plus je u pitanju. Ovo mi izbaci kada instaliram aplikaciju i neda mi ulazak. Neuk sam pa mi treba pomoc od ljudi loji vise znaju

 Rootan box?

 Ne. Moze pomoc?

 Moguće je da su na boxu rađene neke preinake koji proizvođač nije predvidio da budu dostupne korisniku......

i prijašnja Max tv to go aplikacija se nije mogla koristiti na takvim rootanim uređajima....

Više će ti objasniti neko stručniji od mene, ako je to ono kako izgleda da je....

Nuclear_Phoenix sub 30.3.2024 20:31
dmati1987 kaže...
Da li netko ima problema s konstantnim pucanjem veze između boxa i routera? Brzina wifi-a je stabilna oko 50mb/s, ali veza na udaljenosti od 5 m puca svako malo, dok mob lovi WiFi po cijeloj kući...pozz

 Pa spoji ih kabelom za tih par metara, wifi (pogotovo na 2.4) nije za HD stream - brzina ti je ok ali druge stvari igraju ulogu - zagušenje kanala, količina drugih uređaja na wifi... wireless je nuzno zlo za mobitele i slicno, nema do kabela.

Klipson ned 31.3.2024 19:12
dmati1987 kaže...
Da li netko ima problema s konstantnim pucanjem veze između boxa i routera? Brzina wifi-a je stabilna oko 50mb/s, ali veza na udaljenosti od 5 m puca svako malo, dok mob lovi WiFi po cijeloj kući...pozz

 Pozdrav, ja imam taj isti problem, jel si pronašao rješenje?

Korisnik1251 uto 2.4.2024 20:43

Pozdrav, imala sam maxtv to go aplikaciju na firesticku na tv-u u sobi i, naravno, nakon nadogradnje ne radi. Pokusala sam ju deinstalirati i preko moba (app2fire aplikacija) instalirati novu maxtv aplikaciju, medjutim samo mi vrti "loading" i ne ide dalje kad ju pokrenem. Zna li netko kako ju instalirati da radi?

dado16 čet 4.4.2024 09:40
dmati1987 kaže...

Prije mislim da je do HT uređaja, u dječjoj sobi imam Xiaomi Mi Box S, Max TV aplikacija radi bez greške....

 sta ti pricas...tko je spomenio ht uređaj... gore kolega/kolegica spominje firetv stick, i na njemu doduse ne rade aplikacije kak spadaju jer nema google servis 

Nuclear_Phoenix čet 4.4.2024 09:50
dado16 kaže...
meni i dalje radi maxtv to go na firesticku (stara aplikacija), nema nikakvih problema....nova aplikacija ti nece radit koliko se sjecam

Nova app ne radi... Isprobano na 4K i "običnom".

dmati1987 kaže...

Prije mislim da je do HT uređaja, u dječjoj sobi imam Xiaomi Mi Box S, Max TV aplikacija radi bez greške....

Probaj pa ćeš znati 100%.

dado16 kaže...

 sta ti pricas...tko je spomenio ht uređaj... gore kolega/kolegica spominje firetv stick, i na njemu doduse ne rade aplikacije kak spadaju jer nema google servis 

Meni je odgovarao :)

 

Čekaju se app za ostale platforme - Fire OS, Web OS i za Samsung tj Tizen. Kažu "uskoro".... Samo fali Vidaa OS (Hisense), čudno da neće za njega jer dosta su popularni ti TVi...