Kogalon uto 21.2.2023 20:03

Pozdrav svima,

 

Zanima me koliko su postojeci korisnici Telemacha zadovoljni njihovom uslugom? Konkretno me zanima pokrivenost LTE i 5g signalom i EON TV. Najvaznija stavka mi je pokrivenost i stabilnost mobilne mreze jer dosta putujem po RH.

 

Vec sam 20tak godina korisnik T-coma (THT) i nikad nisam imao nekih problema po pitanju stabilnosti njihovih usluga. Fiksni internet (bakar) uvijek je radio, maxtv je isto radio bez problema, a pokrivenost mobilnim signalima mi je isto bila odlicna. S obzirom na to da navodno do 15.3. mozemo raskidati sve ugovore s postojecim mobilnim operaterima bez penala, u ovo vrijeme inflacije zelim troskove srezati maksimalno i kao najbolja opcija za mene cini mi se Telemach gdje bi ustedio 40€ mjesecno, a uz to dobio vise tv kanala.

 

Nadam se da ce mi postojeci korisnici moci pomoci. Isprike na pravopisnim greskama sa "C" i "S" jer pisem na njemackoj tipkovnici.

 

lp

Ulica Ulice uto 21.2.2023 20:36

Nisam korisnik Telemach mobilnih usluga već samo koristim EON kao OTT uslugu ( od samog početka, lipnja 2021. godine ) i EON je super, nikad nisam imao problema s njim.

Što se tiče trio usluge, po onome što čujem od prijatelja i kolega s posla, problem je u otklanjanju problema pa mi je konkretno susjeda ispod mene bila cijelih 8 dana bez interneta, fiksnog telefona i televizije jer im je trebalo 8 dana od prijave kvara do dolaska tehničara u stan.... možda je problem što u Rijeci koriste usluge drugih.... u ovom slučaju je bio HT tehničar....

Kogalon sri 8.3.2023 15:30

Update za sve one koje tema možda zanima:

 

Danas mi je prvi dan korištenja Telemach usluge. Ne vidim trenutno nikakvu razliku u jačini mobilnog signala i kvaliteti usluge u odnosu na Tcom, unutar i van grada.

 

Prvi dojam: jako zadovoljan

 

 

zelenapaprika sri 8.3.2023 20:40
Kogalon kaže...

Update za sve one koje tema možda zanima:

 

Danas mi je prvi dan korištenja Telemach usluge. Ne vidim trenutno nikakvu razliku u jačini mobilnog signala i kvaliteti usluge u odnosu na Tcom, unutar i van grada.

 

Prvi dojam: jako zadovoljan

 

 

" Marko :-D", ti si?

robogo čet 9.3.2023 10:17
Kogalon kaže...

Update za sve one koje tema možda zanima:

 

Danas mi je prvi dan korištenja Telemach usluge. Ne vidim trenutno nikakvu razliku u jačini mobilnog signala i kvaliteti usluge u odnosu na Tcom, unutar i van grada.

 

Prvi dojam: jako zadovoljan

Telemach (odnosno, bivši Tele2) je super - dok ne dođeš u kontakt sa službom za korisnike...

deda-cro pon 13.3.2023 10:21
Kogalon kaže...

Update za sve one koje tema možda zanima:

 

Danas mi je prvi dan korištenja Telemach usluge. Ne vidim trenutno nikakvu razliku u jačini mobilnog signala i kvaliteti usluge u odnosu na Tcom, unutar i van grada.

 

Prvi dojam: jako zadovoljan

 

 

 

Pusti ove jalnuše koji sami sebi traže razlog zašto mjesečno plaćaju 10 eura ili više za nešto što kod telaca dobiš povoljnije.
Prije nekog vremena je bilo nekih problema, ali prije toga i nakon toga se ne može ništa pretjerano prigovoriti.

JosephBullet pon 10.7.2023 09:54

Ali ako trebas korisnicku sluzbu tada ti niti bog vise ne moze pomoci. Pisem i zovem vec 6ti dan. Slao i ovaj video jer se nadao da ce se smilovati
https://youtu.be/4LwiOBoadcA
Ali nista.
Nama je nestao internet u trenutku kada su susjedu instalirali. Odma sam ih zvao. Cekao tehnicku podrsku sat vremena (automat stalno kaze sljedeci ste i vrijeme cekanja 1 minuta :)
6ti dan bez i terneta tva i telefona moj zagjev je i dalje u obradi i biti ce uklonjen u najkracem mogucem roku. Po iskustvu telefonske podrske to obicno traje 48 sati ili manje.

Kada radi usluga super je i nema razlike. Eon ima puno kanala i premotavanje na svim kanalima unazad. Premotavanje ne radi uvijek jer je ponekad snimljeni video neglediv, skockan ili prrskace svakih 2 sekunda. Ali uglavnom radi.