Start-up

[Novi projekt]Hosting slika za BUG-ovce

nidjo123 uto 17.5.2011 14:48
8ax kaže...

BTW. Za sve one koji žele hostati neku stranicu preporučam X10Hosting - Unlimited bandwidth i prostor, ASP.Net, Cpanel10, PHP... >>> Besplatno!!

Tako nešto ne postoji.

 

APazinjanin, ako bude prometa i puno zauzeća prostora, toplo preporučam Amazon S3. Najpovoljnija varijanta za hosting slika odn. najisplativiji omjer prostora i bandwitha. Puno image hostinga danas koristi S3 za storage. I što je najvažnije strašno je pouzdano.

 

http://aws.amazon.com/s3/pricing/

tonihrvat uto 17.5.2011 14:49
8ax kaže...

Evo i moj hosting images.xm.x10.mx (nemam još pravu domenu) {#}{#}

BTW. Za sve one koji žele hostati neku stranicu preporučam X10Hosting - Unlimited bandwidth i prostor, ASP.Net, Cpanel10, PHP... >>> Besplatno!!

Svaka čast!

Ajmo sad da svatko napravi svoju image host stranicu :)

 

8ax uto 17.5.2011 14:53
nidjo123 kaže...
8ax kaže...

BTW. Za sve one koji žele hostati neku stranicu preporučam X10Hosting - Unlimited bandwidth i prostor, ASP.Net, Cpanel10, PHP... >>> Besplatno!!

Tako nešto ne postoji.

 

APazinjanin, ako bude prometa i puno zauzeća prostora, toplo preporučam Amazon S3. Najpovoljnija varijanta za hosting slika odn. najisplativiji omjer prostora i bandwitha. Puno image hostinga danas koristi S3 za storage. I što je najvažnije strašno je pouzdano.

 

http://aws.amazon.com/s3/pricing/

 

Znam da ne postoji, ali oni ti to moraju omogućiti {#}

 

tonihrvat kaže...
8ax kaže...

Evo i moj hosting images.xm.x10.mx (nemam još pravu domenu) {#}{#}

BTW. Za sve one koji žele hostati neku stranicu preporučam X10Hosting - Unlimited bandwidth i prostor, ASP.Net, Cpanel10, PHP... >>> Besplatno!!

Svaka čast!

Ajmo sad da svatko napravi svoju image host stranicu :)

 

 {#}

nidjo123 uto 17.5.2011 14:59
8ax kaže...

 

Znam da ne postoji, ali oni ti to moraju omogućiti {#}

 

Pročitaj ugovor koji si sklopio s njima registracijom, a posebno ona sitnija slova. Fućka se njima ako se nešto dogodi s tvojim podacima, još ćeš im morat i platit. {#}

Orinem uto 17.5.2011 15:32
8ax kaže...

Evo i moj hosting images.xm.x10.mx (nemam još pravu domenu) {#}{#}

 

BTW. Za sve one koji žele hostati neku stranicu preporučam X10Hosting - Unlimited bandwidth i prostor, ASP.Net, Cpanel10, PHP... >>> Besplatno!!

 

Pa da zato mi se ovaj tvoj link i loada jedno minut ipo. Dotad san tamo moga vec imat i uploadanu sliku.

 

Stvarno mi neide uglavu kako vi ljudi nekuzite da van niko nista nece dat besplatno tek tako.

 

 

tonihrvat uto 17.5.2011 21:11
The Unforgiven kaže...
itko zna zašto je AP suspendiran?

iz najglupljeg mogućeg razloga -.-

netko je nekom napiso na forumu da je budala

i onda ga ovaj pita zašto ga je nazvo idiotom, a ap napisao da ga je nazvo budalom a ne idiotom i suspendirali ga zbog vrijeđanja

ukratko :D

19.5. nam se vraća 

APazinjan sri 25.5.2011 19:48
captain_soap_McTawish kaže...
APazinjan kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Nakon koliko vremena se brišu uploadane slike?

 

Nikad :)

Prije par dana stavio sam neke slike. Danas im nisam mogao pristupiti. Pisalo je da ne postoje.

Jel imas link njihov?

bashd sub 28.5.2011 19:24

Pohvale za autora stranice!

Ako nije tajna, koliko prometa "potrošiš"? Ako ovo malo zaživi i ljudi počnu stavljati slike u sigove po raznim forumima, brzo ćeš ispucati terabajte i terabajte.

Možda bi mogao ograničiti hotlinking na BUG (i eventualno još po koji forum)?

 

Što se tiče "unlimited" prostora, to ne postoji zato što još nije izmišljen disk sa neograničenim kapacitetom. U stvari jeste, ali ga nema na tržištu. Zašto? Formatira se ...

APazinjan sub 28.5.2011 19:27
bashd kaže...

Pohvale za autora stranice!

Ako nije tajna, koliko prometa "potrošiš"? Ako ovo malo zaživi i ljudi počnu stavljati slike u sigove po raznim forumima, brzo ćeš ispucati terabajte i terabajte.

Možda bi mogao ograničiti hotlinking na BUG (i eventualno još po koji forum)?

 

Što se tiče "unlimited" prostora, to ne postoji zato što još nije izmišljen disk sa neograničenim kapacitetom. U stvari jeste, ali ga nema na tržištu. Zašto? Formatira se ...

Kraj je mjeseca a potrošeno je samo 4 Gb bandwitha od 25

 

S tim da na tom hostingu imam još 6 različitih stranica.

8ax uto 31.5.2011 23:36

Evo ja otvorio svoj file hosting {#}.

 

upload.bmklivent.elementfx.com

 

Da, na potpuno usr*noj domeni sam, uskoro dolazi .info domena {#}

 

Nema cekanja na download i to, size limit je 1GB, podrzava upload slika s previewom.

 

PS. Toliko o mojem unlimited storageu {#}{#}

OriginalEXE ned 29.1.2012 12:06

Updateana skripta. Lijepše izgleda i uvedena je podrška za upload više slika odjednom.

 

EDIT: Također bih zamolio da svi pročitaju TOS (link u footeru) prije uploadanja. jer mi se još nisu isprale slike iz glave {#}