AbeDomeNuS pet 22.4.2011 00:50
1domagoj1 kaže...

Ili stoj na rukama uz zid, pa radi sklekove tak, glavom skroz do poda pa nazad gore... To je okej vježbica...

Za ovakvu egzibiciju nisam ^^

Razlog: 2 diskusa u predjelu "križa" su mi iskočila...

lollik91 pet 22.4.2011 01:02
1domagoj1 kaže...

Ili stoj na rukama uz zid, pa radi sklekove tak, glavom skroz do poda pa nazad gore... To je okej vježbica...

lol da..ti su mi bili najbolji :D

 

mi smo znali radit svakakve sklekove za zagrijavanja,ni sam neznam kak se zovu..ono di moras s rukama dotaknut kukove,ili rasirit ih sto vise mozes,ili da skaces cijelim tijelom u zrak itd

 

 

sto je takodjer dobro za trbusnjake recimo,spustanje u most i dizanje iz mosta nazad u stojecu poziciju.tu se misici naprezu ko ludi,pogotovo oni donji

overhaul pet 22.4.2011 01:08

Dečki, još ste mladi, pa vam je capoeira super i sve... tako sam ja pradavno bio zabrijan na break dance (bez smijanja molim, starček sam, znam :) )

i išao na gimnastiku. Danas tako trpi kičma, tetive, i zglobovi. Kuk i koljeno u Qrcu. Ako iko ikako može, plivanje je zakon.

Sve ove stvari koje izgledaju zabavne a troši zglobove, napreže tetive i konstitucija trpi potrese, sve to ostavlja posljedice i deformacije.

Što se tiče dodataka prehrani, to je filozofija za sebe i nema spike "joj oto je sintetsko, a ja hoću prirodno", očito neznate o čemu pričam.

Nažalost društvo gore, poput crocapa nije svoje "meso" dobilo samo proteinsko vitaminskim dodacima prehrani, teretanom i salaticom za užinu.

Osim što mu je od frendice brat sparing partner, moj osobni liječnik je slučajno i ovaj gospodin koji voli razvezat... no to nije tema ovog threada.

lollik91 pet 22.4.2011 01:24
overhaul kaže...

Dečki, još ste mladi, pa vam je capoeira super i sve... tako sam ja pradavno bio zabrijan na break dance (bez smijanja molim, starček sam, znam :) )

i išao na gimnastiku. Danas tako trpi kičma, tetive, i zglobovi. Kuk i koljeno u Qrcu. Ako iko ikako može, plivanje je zakon.

Sve ove stvari koje izgledaju zabavne a troši zglobove, napreže tetive i konstitucija trpi potrese, sve to ostavlja posljedice i deformacije.

Što se tiče dodataka prehrani, to je filozofija za sebe i nema spike "joj oto je sintetsko, a ja hoću prirodno", očito neznate o čemu pričam.

Nažalost društvo gore, poput crocapa nije svoje "meso" dobilo samo proteinsko vitaminskim dodacima prehrani, teretanom i salaticom za užinu.

Osim što mu je od frendice brat sparing partner, moj osobni liječnik je slučajno i ovaj gospodin koji voli razvezat... no to nije tema ovog threada.

je istina da se trose zglobovi,na kosarci su mi otisla koljena od skakanja i trcanja,dok na capoeri moram priznat nisam imao teze ozljede osim puknuca tetive u preponi,ali to je od pretjeranog istezanja,to su bili dani kad sam bio u tip top formi i mogao sam sto sam god pozelio napravit.ja sam u ranim 20-tim godinama a sad trenutno se osjecam kao da su mi 40,naspram prije dve godine kad sam to i trenirao...

 

a za plivanje,nemam volje putovat 2 sata do mladosti sam da bi se zbuckao kojih sat vremena :),cak sam mislio ic rekreativno boksom se bavit,al mislim da nebu nis od tog najvise zbog zgloba

 

a sto se tice ovih "dodataka" to nemam komentara,svatko ima svoje nacine i odluke,neke su lose neke su dobre...

GeForce pet 22.4.2011 11:44
overhaul kaže...

Dečki, još ste mladi, pa vam je capoeira super i sve... tako sam ja pradavno bio zabrijan na break dance (bez smijanja molim, starček sam, znam :) )

i išao na gimnastiku. Danas tako trpi kičma, tetive, i zglobovi. Kuk i koljeno u Qrcu. Ako iko ikako može, plivanje je zakon.

Sve ove stvari koje izgledaju zabavne a troši zglobove, napreže tetive i konstitucija trpi potrese, sve to ostavlja posljedice i deformacije.

Što se tiče dodataka prehrani, to je filozofija za sebe i nema spike "joj oto je sintetsko, a ja hoću prirodno", očito neznate o čemu pričam.

Nažalost društvo gore, poput crocapa nije svoje "meso" dobilo samo proteinsko vitaminskim dodacima prehrani, teretanom i salaticom za užinu.

Osim što mu je od frendice brat sparing partner, moj osobni liječnik je slučajno i ovaj gospodin koji voli razvezat... no to nije tema ovog threada.

slazem se plivanje je bolje od ikakve teretane. a sto se tice prehrane u samom vjezbanju ona je 80%.

ako hoces trbusnjake prvo mjenjaj prehranu, tek onda uvodi pravilan trening

jura pet 22.4.2011 12:45

nisam pratil temu od početka ali ako koga zanimaju sve mišićne vježbe evo zgodne stranice gdi je sve lijepo prikazano.KLIK

ispričavam se ako je več netko stavil to.

LP

hsatUSA uto 5.7.2011 01:53
mar123 kaže...

kolko bi dugo trebao ici u teretanu da onako lijepo izgledam znaci ne previse izbildan nego onako da se preko uske majce vidi?

pa dok ne počneš pišati krv valjda, ne tad je prekasno {#}

netko,netkovic uto 5.7.2011 02:03
mar123 kaže...

kolko bi dugo trebao ici u teretanu da onako lijepo izgledam znaci ne previse izbildan nego onako da se preko uske majce vidi?

Dok si počneš izgledati kako želiš, znači ne previše izbildan, nego da se onako preko uske majce vidi..

Top Bugovac uto 5.7.2011 02:17

Nisam čitao dosta postova no moram nešto reći..

Ja nemam vidljive trbušne mišiće a mogu ih napraviti najviše od svih na školi i na treningu u određenom roku.. 
I uopće se ne zamaravam s vidljivošću mišića... nije mi to nimalo bitno.. 

KKristijan uto 5.7.2011 02:20
Top Bugovac kaže...

Nisam čitao dosta postova no moram nešto reći..

Ja nemam vidljive trbušne mišiće a mogu ih napraviti najviše od svih na školi i na treningu u određenom roku.. 
I uopće se ne zamaravam s vidljivošću mišića... nije mi to nimalo bitno.. 

 MOžeš napraviti najviše trbušnih mišića u školi ? Svaka čast...{#}

netko,netkovic uto 5.7.2011 02:29
Top Bugovac kaže...

Haahahahahaha lol :)
Trbušnjaka * :P
2:20.. što više reći :)
Bolje da odem spavat dok ne napišem još veće s*anje 

A kolko je to u 2 min?

Btw. vjerojatno nešto radiš krivo, jer ako ih radiš redovito,pravilno i u većim brojevima, trebali bi se vidjet nakon nekog vremena..

Balvan8 uto 5.7.2011 02:33
netko,netkovic kaže...

A kolko je to u 2 min?

Btw. vjerojatno nešto radiš krivo, jer ako ih radiš redovito,pravilno i u većim brojevima, trebali bi se vidjet nakon nekog vremena..

ako ima prevelik postotak masog tkiva đabe mu sve vježbe za trbušne mišiće. 

lovranac uto 5.7.2011 02:35
Balvan8 kaže...
netko,netkovic kaže...

A kolko je to u 2 min?

Btw. vjerojatno nešto radiš krivo, jer ako ih radiš redovito,pravilno i u većim brojevima, trebali bi se vidjet nakon nekog vremena..

ako ima prevelik postotak masog tkiva đabe mu sve vježbe za trbušne mišiće. 

točno to, ovisi najviše o prehrani

netko,netkovic uto 5.7.2011 02:42
Balvan8 kaže...
netko,netkovic kaže...

A kolko je to u 2 min?

Btw. vjerojatno nešto radiš krivo, jer ako ih radiš redovito,pravilno i u većim brojevima, trebali bi se vidjet nakon nekog vremena..

ako ima prevelik postotak masog tkiva đabe mu sve vježbe za trbušne mišiće. 

Da, ali s vremenom će ga istrošiti (naravno,nije dosta samo trbušnjake onda raditi)...

lovranac uto 5.7.2011 02:47
netko,netkovic kaže...
Balvan8 kaže...
netko,netkovic kaže...

A kolko je to u 2 min?

Btw. vjerojatno nešto radiš krivo, jer ako ih radiš redovito,pravilno i u većim brojevima, trebali bi se vidjet nakon nekog vremena..

ako ima prevelik postotak masog tkiva đabe mu sve vježbe za trbušne mišiće. 

Da, ali s vremenom će ga istrošiti (naravno,nije dosta samo trbušnjake onda raditi)...

ako bi unosio previse hrane, nebi nikad potrosio to masno tkivo, odnosno kalorijski unos mora biti manji od potrosenog iznosa kalorija

netko,netkovic uto 5.7.2011 02:49
lovranac kaže...
netko,netkovic kaže...
Balvan8 kaže...
netko,netkovic kaže...

A kolko je to u 2 min?

Btw. vjerojatno nešto radiš krivo, jer ako ih radiš redovito,pravilno i u većim brojevima, trebali bi se vidjet nakon nekog vremena..

ako ima prevelik postotak masog tkiva đabe mu sve vježbe za trbušne mišiće. 

Da, ali s vremenom će ga istrošiti (naravno,nije dosta samo trbušnjake onda raditi)...

ako bi unosio previse hrane, nebi nikad potrosio to masno tkivo, odnosno kalorijski unos mora biti manji od potrosenog iznosa kalorija

Da,naravno, kad tijelo nema više "goriva" onda počinje trošit masne stanice,nakon masnih stanica mišično tkivo...(tako sam barem negdje pročitao)

munjovoz uto 5.7.2011 07:22
KKristijan kaže...

Ima li tko kakav "dijetni" tjedni jelovnik za preporučit?

neće ti dijetni tjedni jelovnik nešto pomoći, nikad ne jest grickalice i slične stvari, piti samo vodu, 3+ litre dnevno, jest kako treba, znači 2-3x dnevno, izvan toga ništa

vježbe snage će ti najviše pomoći uz trčanje da skineš salo i nabiješ masu.. link, ofc ovo što linkam je besplatno, i ja sam se toga pridržavam, pa zato i preporučam