Sport

Real Madrid C.F.

Hexfire pon 13.1.2020 19:35

Nisam imao gdje gledati tekmu, pa sam samo popratio penale u tekstualnom obliku :). Ne mogu tvrditi, ali pretpostavljam da je otkup prava bio dosta visok kad je tako malo televizija prenosilo. 

 

Kakav takav trofej je tu, ali treba uzeti ligu ove sezone. Nudi nam se na pladnju. 

ks95hr sub 18.1.2020 18:22

Kad cemo se vise rijesti ovog drvosjece Casemira?! Pa on tako rijetko asistira ili zabija! Koja je uopce njegova uloga?

 

Zamislite da je umjesto njega igrao Ozil. Umjesto 3 od 4 Lige prvaka otkad je Casemiro starter, osvojili bi 6 od 4!

michael sub 18.1.2020 18:58
ks95hr kaže...

Kad cemo se vise rijesti ovog drvosjece Casemira?! Pa on tako rijetko asistira ili zabija! Koja je uopce njegova uloga?

 

Zamislite da je umjesto njega igrao Ozil. Umjesto 3 od 4 Lige prvaka otkad je Casemiro starter, osvojili bi 6 od 4!

 Pogledaj utakmicu od danas ako nisi ;)

exer1234 ned 19.1.2020 16:02

ali da je drvosjeca, jeste.. sjecam se jos one utakmice protiv Bayerna, koliko je taj startova napravio, ni zuti da dobije, a zasluzio je u najmanju ruku crveni. Cista kradja u korist Reala

mazy651 sri 26.2.2020 11:06

Veceras igramo protiv plave ekipe iz Manchestera. Interesira me kako ce de zidane snaci pod pritiskom s obzirom na rezultate sa posljednje dvije utakmice te koju ce postavu izvesti. Po meni Mendy MORA igrati ispred Marcela , takoder i Isco veceras dok ce u napadu vjerojatno biti Benz i Bale. 

Boixus Nois PS sri 26.2.2020 11:36

Real nema sto traziti protiv citya sa ovakvom igrom.

 

Ocekujem od zidanea da ce napuniti sredinu sa 5 veznih , zatvorit oci i nadat se najboljem.Dajem ruku u vatru da ce igrati sa Casemirom,Kroosom,Modricem,Valverdeom.

 

Jedini spas za Real bi mogao biti Vinicius ako bude igrao s obzirom na prostor koji ostavljaju bekovi . 

 

Mendy 100 posto igra