Sport

NK Osijek

Zaporožac uto 10.10.2023 06:18

Nije Zeko ništa bolji trebner od Tomasa, no tu se uvijek ide na psihološki moment, promjena trenera, malo drukčiji pristup, promjena svijesti u igračima, malo psihološke promjene i to je sve.

To je dokazano u slučaju "velikog" trenera Jakirovića koji je smijenio tzv nesposobnog Bišćana.

 

Rijeka gazi i bez jakirovića. 

Kill Frenzy čet 12.10.2023 20:52

Ne poznam nikog tko je uspio kupiti kartu za utakmicu reprezentacije. Moji prijatelji i poznanici ne znaju nikog tko je kupio ulaznicu za utakmicu.

Ja sam cijeli dan online čekao i praktički isti tren kad su pustili ulaznice u prodaju sam upisao podatke i nisam uspio kupit jer su ulaznice bile "prodane" u dvije minute.

Pun grad nam je bosančerosa,hercegovca i zagrepčana. Iskreno sve mi se zgadilo.

Sarevok čet 12.10.2023 21:46
Kill Frenzy kaže...

Ne poznam nikog tko je uspio kupiti kartu za utakmicu reprezentacije. Moji prijatelji i poznanici ne znaju nikog tko je kupio ulaznicu za utakmicu.

Ja sam cijeli dan online čekao i praktički isti tren kad su pustili ulaznice u prodaju sam upisao podatke i nisam uspio kupit jer su ulaznice bile "prodane" u dvije minute.

Pun grad nam je bosančerosa,hercegovca i zagrepčana. Iskreno sve mi se zgadilo.

  Ista stvar je bila i u Rijeci na zadnjoj utakmice ,karte idu preko ove uhljebarske udruge "uvijek vjerni" , sponzora i ostalih parazita. Sramota je da grad domaćin nema makar 30-40 posto kapaciteta u slobodnoj prodaji.