nix111 pet 25.11.2016 22:00

Vidim da ima tema za MMA i za box, ali za kickbox i muay thai nisam nista nasao...Posto se blizi mec Hari vs Verhoeven mislim da ce ova tema dobro doc.

 

Vidim da su svi jako nabrijani na tu borbu. Novinari je isto napuhavaju(sto je dobro po mojem misljenju jer takva borba zasluzuje medijski prostor). Moje misljenje o toj borbi je da Hari mora rusiti Verhoevena u prve dvije runde, jer je Verhoeven kondicijski daleko najspremniji borac teske kategorije. Al opet tesko je puno nagadjati prije borbe. Ne znam kad sam zadnji puta sa takvom zeljom cekao neki kickboxing mec... valjda dok je K1 jos bio glavni

 

MEGATAMA ned 23.4.2023 12:51

Nisam ni znao da ima ova tema....

Ja sam u svojoj "mladosti" trenirao Kick-Box tojest Thai KB jer smo radili i koljena te laktove.

 

Sad je moj sin na redu,jucer sam isao na trcanje sa njim i bome nije lagano 😁

 

Ima iducu Subotu Berlinski turnir i cilj je osvojit nesto da ide na Njemacko drzavno.

Prije nekih 2 mjeseca smo bili na Wakko turniru i tu je osvojio srebro,falilo mu je kondicije da bude zlato pa sad uz treninge jos i trci.

Inace ako vas ima iz Bjelovara ili Zgb koji bi zeljeli krenut sa Kick-Boxom mogu na max preporucit Kobru u Bjelovaru i Armus Gym u Zgb.Oba kluba drze moji prijatelji koji su vrhunski treneri i znaju svoj posao.

MEGATAMA sub 29.4.2023 09:49

Evo nas na turniru,vaganje je proslo sad se cekaju borbe.

Ovo je ujedno i kvalifikacija za Njemacko drzavno,nazalost sin je polubolestan ali je navaljivao da zeli ic...