Sport

Hajduk ide u stečaj

tnakir uto 16.10.2012 14:56
bruno11 kaže...
tnakir kaže...

A zasto bi ja (koga zaboli i za Hajduk i za Dinamo) trebao nesto platit, a sto je netko drugi pokrao?

Moga si doć i prosvjedovat protiv kredita kako je poziva ovaj idiot.

Zasto da trosim vrijeme na nesto tako glupo. Smijesno mi je uopce sto je grad vecinski vlasnik Hajduka. Nek ga prodaju i nek ga se rijese dok mogu.

caramba uto 16.10.2012 15:50
tnakir kaže...

Zasto da trosim vrijeme na nesto tako glupo. Smijesno mi je uopce sto je grad vecinski vlasnik Hajduka. Nek ga prodaju i nek ga se rijese dok mogu.

A tko će ga kupit. Jedino što u njemu vrijedi kakvih-takvih novaca je... stadion kao nekretnina. A ako Grad želi ostati većinski vlasnik Hajduka, mora ga pratiti s novcem 

- sa ovim se u potpunosti slažem. Za ovo stanje je kriv i mentalitet da se takve veličine kao Hajduk ne mogu u cijelosti prodati pojedincu (ili grupi njih-što bi bilo, opet dvosjekli mač kasnije, kod odlučivanja o ovome i onome). Ne, da dođu, par njih sa nekoliko "miljunića" svatko sa svojom "vizijom" pa se poslije međusobno "natežu" što je čije. Sve ima cijenu, pa tako i Hajduk ali tko ga si može priuštiti?

vgetik uto 16.10.2012 16:24
tnakir kaže...
bruno11 kaže...
tnakir kaže...

A zasto bi ja (koga zaboli i za Hajduk i za Dinamo) trebao nesto platit, a sto je netko drugi pokrao?

Moga si doć i prosvjedovat protiv kredita kako je poziva ovaj idiot.

Zasto da trosim vrijeme na nesto tako glupo. Smijesno mi je uopce sto je grad vecinski vlasnik Hajduka. Nek ga prodaju i nek ga se rijese dok mogu.

  Živiš u svom svijetu i za druge te zaboli. Hajduk je dio grada Splita jer tako su bili suglasni i navijači i skupština. Uostalom, kako čitam što se tebe tiče ti bi se riješio svega što ne koristiš, noćna rasvjeta, šta će ti to, dovoljna mi je jedna cesta kuća/poso i za van iz grada, tko šiša druge, ako ih smeta neka si sami igrade. Prestani mislit na sebe i sudjeluj u zajednici, u istom si govnu kao i drugi i nećeš se sam izvući.

OriginalEXE uto 16.10.2012 17:20
vgetik kaže...
tnakir kaže...
bruno11 kaže...
tnakir kaže...

A zasto bi ja (koga zaboli i za Hajduk i za Dinamo) trebao nesto platit, a sto je netko drugi pokrao?

Moga si doć i prosvjedovat protiv kredita kako je poziva ovaj idiot.

Zasto da trosim vrijeme na nesto tako glupo. Smijesno mi je uopce sto je grad vecinski vlasnik Hajduka. Nek ga prodaju i nek ga se rijese dok mogu.

  Živiš u svom svijetu i za druge te zaboli. Hajduk je dio grada Splita jer tako su bili suglasni i navijači i skupština. Uostalom, kako čitam što se tebe tiče ti bi se riješio svega što ne koristiš, noćna rasvjeta, šta će ti to, dovoljna mi je jedna cesta kuća/poso i za van iz grada, tko šiša druge, ako ih smeta neka si sami igrade. Prestani mislit na sebe i sudjeluj u zajednici, u istom si govnu kao i drugi i nećeš se sam izvući.

Ima istine u tome, ali rasvjeta je jedno (bez toga se ne može), a nogomet nije od životne važnosti, tako da ti usporedba ne stoji.

 

Rasvjeta doprinosi nečemu, a nogomet - ničemu. Osim naravno punjenju kafića i kladionica.

ZeNGe_CRO-mt uto 16.10.2012 17:54

jako puno mojih rođaka navija za Hajduk i to je strašna ljubav bez daljnjeg,

 

ali ovo svi znamo/znaju da ovih 30 mil. kuna nije dalekoročno rješenje.

 

jel se slažete i šta mislite?

 

 

tnakir sri 17.10.2012 07:52
caramba kaže...

A tko će ga kupit. Jedino što u njemu vrijedi kakvih-takvih novaca je... stadion kao nekretnina. 

Nek ga prodaju nekom Rusu milijarderu, yebe me se. Stadion nek ostane u vlasnistvu grada i nek ga iznajmljuju novom Hajduku i tako pune blagajnu.

 

vgetik kaže...

 Živiš u svom svijetu i za druge te zaboli. Hajduk je dio grada Splita jer tako su bili suglasni i navijači i skupština. Uostalom, kako čitam što se tebe tiče ti bi se riješio svega što ne koristiš, noćna rasvjeta, šta će ti to, dovoljna mi je jedna cesta kuća/poso i za van iz grada, tko šiša druge, ako ih smeta neka si sami igrade. Prestani mislit na sebe i sudjeluj u zajednici, u istom si govnu kao i drugi i nećeš se sam izvući.

Sudjeluj u zajednici? Kad se prosvjedovalo za Dalmacijavino i sl, pretpostavljam da si bio na prosvjedima posto si tako altruistican? Ali ne, vjerovatno si bio prvi u redu za jednu nebitnu stvar kao sto je Hajduk.