igić222 sri 22.12.2010 11:38

Volim ga, što više kad je lijepo vrijeme volim sa curom malo izać vani i igrat se badminona. Dobro je i zbog toga jer mi se veliki dio mišića pokreće i tako ih malo razdrmam. I nekako mi je uvijek zanimljivije kada igramo na mreži, nekako se više uživim :)

Samo imam i jedan manji problem, a to je da me drugi dan desna ruka baš boli...:(

Malo pretjeram..

Stane256 sri 6.9.2023 10:39

Pozz, ima li koga da ga igra malo naprednije u dvorani? Koje loptice koristite a da ne traju po pola sata? Do sad sam koristio Perfly iz Decahtlona i nisu se pokazale bas dugotrajne.

Reedy čet 7.9.2023 09:21
Stane256 kaže...

Pozz, ima li koga da ga igra malo naprednije u dvorani? Koje loptice koristite a da ne traju po pola sata? Do sad sam koristio Perfly iz Decahtlona i nisu se pokazale bas dugotrajne.

 Yonex Mavis 350, imas spore, srednje i brze, ovisi što preferiraš, ali odlične su i bez beda 4-6h

Hrabar.Dabar uto 19.9.2023 10:52

Izvrstan kardio i trening eksplozivnosti. Dosta ljudi podcjenjuje, ali kad dođu igrati protiv nekoga tko je imalo vješt u tome, vide da to nije samo tako. Uglavnom, meni odličan trening za ispucat se, iznojit, rekreirat i resetirat glavu. Naravno, pod uvjetom da igraš protiv nekoga tko je na +/- 20% od tebe po vještini/formi.

Stane256 sri 20.9.2023 10:25

Hvala! 

Plastične sam kupio od Victora ali one najbrže i stvarno je jako brza i ubije te vrlo brzo.. Super je loptica i izdržljiva je ali nema do pernate. Imaju najljepšu putanju leta i najbolji osjećaj, tako da bi radije neku pernatu. Imate iskustva sa talbot torro hit 750 lopticama? trenutno su na akciji na mall.hr i super je cijena

 

UPDATE:

Kupio sam to zlo od loptica, Talbot Torro hit 750. Redovna cijena mi je u višem cijenovnom rangu ali ne valjaju apsolutno ništa. Doslovno se raspadne nakon 3 udarca. Za sat vremena igre mislim da nebi bilo dovoljno tih 12 loptica. Vrlo je mekane strukture i pera su nikakve kvalitete. IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU!!!