gjurki ned 5.6.2011 16:06
perkoxcar kaže...

Jesi ili budeš, ništa te nisam skužio, ali priznaj, iz gimnazije kada dođeš na fakultet biti će ti 40% lakše.

 

Ove retzultate kaj si napisao, stvarno neznam vrijednost toga i neznam kako pišu ljudi iz gimnazija, ali bilo bi zgodno usporediti.

 

@gjurki, Znači ti tvrdiš  da je u toj školi isti program kaoi u gimnazijama, ne budi smiješan.

Opet kažem sve zavisi o školi, program bi trebao bit isti sa možda malim razlikama, u prvom razredu je isto, ja čak imam pol knjiga šta mi je jedan frend iz ETŠ dao i normalno radim s njima, samo šta je ova od ETŠ deblja i ima više gradiva što je razumljivo jer imaju više sati fizike na tjedan.

ilija2010lukic ned 5.6.2011 16:15
gjurki kaže...

Ma gimnazija je oprostite jedan veliki KU*AC! pogotovo ako misliš poslje na nešto vezano uz informatiku.

gledaj osnova svakog inženjera,pa tako i inženjera elektrotehnike je matematika i fizika, a sve se ostalo da nadoknaditi... a matematika se najbolje nauči u matematičkim gimnazijama.. Istina je da se uči masu glupih predmeta koje ti nikada neće trebati al hebiga takav ti je život... naravno da je lakši put otiči u elektrotehničku, al oni te neće spremiti za faks kao  što će to napraviti gimnazija ( govorim iz vlastitog iskustva ).. ne znam kako je u drugim tehničkim školama ali moja je da izvineš za k*urac... što je najgore ljudi se zaje*avaju jer misle da neće nikad nakon srednje, a onda im u 4. razredu dođe iz guzice u glavu... naravno da se može upasti na faks sa tehničkom ali treba jako puno samostalno raditi matematiku.. 

@autorici : odi u neku gimnaziju koja te najviše privlači i o kojoj si čula sve najbolje i uzmi opći smijer. S obzirom da imaš 61 bod sanse su ti 99,9 % da ćeš upasti.  

strgani ned 5.6.2011 16:27
gjurki kaže...

Ja šta je najgore ne stignem učit predmete koji me zanimaju jer moram crtat glupe mejoze učit napamet endogene i egzogene reljefe i ostala sra*a

to si si sam kriv jer ocito nisi upiso ono sto si trebo, a sad patis zbog svojeg nepromisljanja...prije si trebo mislit..

djdomi čet 9.6.2011 21:36

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

FiCoO čet 9.6.2011 21:47
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

nemoj da se igras stim....nemoj me izdat rodjo..nee!!

strgani čet 9.6.2011 22:14
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

nece ti dobro znanje matematike skodit ni na kojem faksu...

KKristijan pet 10.6.2011 00:26
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

Kad nebi iso na fer,di bi iso?

 

 

djdomi pet 10.6.2011 11:31
nailer kaže...
ako volis matematiku, idi u matematicku, ako ju nevolis nemoj ici.

ne volim je baš, al kažu da će mi s njom bit bolje ako bi išo na fer..

KKristijan kaže...
djdomi kaže...

jao, ja se sad dvoumim. da idem u matematičku ili opću? sad nisam ni siguran hoću li na fer na kraju. a ovog trena nisam ni siguran u koju ću uopće.. :D

ne znam još šta ću radit, a jedino bi išo u matematičku zbog fera, a on je sad upitan.

Kad nebi iso na fer,di bi iso?

 

 

ni sam ne znam :D

nailer pet 10.6.2011 17:37

Na skoro svakom faksu bi ti bilo bolje s matematickom, ali ako ti nevolis matematiku nemoj ici u matematicku jer ces 4 godine ici u skolu gdje ti je glavni predmet predmet koji nevolis. A i u srednjoj ti je dosta teza matematika nego u osnovnoj.

logik čet 13.12.2012 10:31
CutiePie kaže...
Okej, zelim studirat pravo ili politicke znanosti, a poogu, mislim da to nema veze s tehnickim skolama!

Kasnim. Ali za sve buduće koji se ovdje nađu za ove smjerove ili bilo što slično je najbolja opća gimnazija - II. gimnazija.

Matej0098 ned 12.5.2019 16:00

Na kraju sam osmog razreda. Nisam siguran sto cu dalje u zivotu pa planiram u gimnaziju. Nemam sve razrede 5.0. Zelim odabrati opci smjer pa me zanima u koju bi skolu bilo dobro otici. Ako znate neke informacije o skolama(kakvi su profesori, drustvo itd.) puno bi mi pomoglo. Imat cu oko 76 bodova, mozda i malo vise.