marinn95 sri 21.7.2010 17:12
josip2608 kaže...

e probaj sa ovim programom... http://www.bitspirit.cc/en/

 

meni je tako isto bilo dok ga nisam skino, sad ide se bez problema,... 

 

josip2608 kaže...

inace ni ja nisam port otvorio a skida mi maximum, 1 mb/s... tako da mislim da sa portom nije neki problem

 

josip2608 kaže...

kod mene je upload na 40 kb/s, brzina uploada /768

Hoces li Molim Te, iduci put koristiti gumb " Uredi " ?

nixass sri 21.7.2010 17:17
josip2608 kaže...

inace ni ja nisam port otvorio a skida mi maximum, 1 mb/s... tako da mislim da sa portom nije neki problem

to ti sve ovisi kolko su peer-ovi odvrnuli pipu. čak ni veliki broj peer-ova ne garantira veliku brzinu

win32 sri 21.7.2010 19:51
josip2608 kaže...

inace ni ja nisam port otvorio a skida mi maximum, 1 mb/s... tako da mislim da sa portom nije neki problem

 

Nisi otvorio port i mislis da je to ok. Ti skidas od drugih dok oni bas i ne mogu tako od tebe. 

Reci...kada odes recimo na THR...ili TevTT..ili neki treci tracker na kojem vidis tu opciju, dali ti pise jesi "Dostupan" tj. "Connectable"? 

josip2608 sri 21.7.2010 22:03

ne skidam sa tih, inace prije kad sam sa privatnih skido,otvorio sam ga radi seeda, a kako nisam dugo zaboravio sam ga otvorit,pa onda mi tako stoji, samo hocu rec da tipu nema veze jel mu otvoren port sa tim sta mu se gubi konekcija. a ti seronjo ocito se oces samo svadjat,naucio si port otvorit i sad mi tu mudruješ...

win32 čet 22.7.2010 15:57
josip2608 kaže...
ne skidam sa tih, inace prije kad sam sa privatnih skido,otvorio sam ga radi seeda, a kako nisam dugo zaboravio sam ga otvorit,pa onda mi tako stoji, samo hocu rec da tipu nema veze jel mu otvoren port sa tim sta mu se gubi konekcija. a ti seronjo ocito se oces samo svadjat,naucio si port otvorit i sad mi tu mudruješ...

 

Ako je ovo upuceno meni, onda malo pripazi na svoj jezik i kako se izrazavas.

Onda za domacu zadacu procitaj sve jos jednom i da, vazno je dali je otvoren port kako treba. Nema veze sa pucanjem veze 100%, ali prema solidarnosti koju imas sa p2p zajednicom trebao bi otvorit port da i drugi imaju "neku korist" od tebe. Da mu je sve iskonfigururano kako treba, nebi mu torrent klijent svijetio crveno. Neka bar proba napraviti test i vdijeti dali je sve ok sa konfiguracijom.....i odvojit 5 minuta da sve poslozi kako treba.

U prethodnome posti sam naveo da t-com nema veze sa torrentima te je ocito greska negdje drugdje. No ako mislis da je ok sto ti skidas max brzinom dok netko drugi od tebe ne moze dobiti nista onda ok.....ulazis na popis ljudi kojima ne idu nikakve pozivnice od strane cijeloga foruma kada vide tvoj post.

 

EOD.

 

P.S.

 

Posto je sve postalo tesko spamanje i vrijedanje te dovlacenje lokalnih trolova, bolje neka se tema locka jer ionako nitko nista pametno ne govori vec dolazi do totalno nepotrebnog vrijedanja.

josip2608 čet 22.7.2010 18:34

spamanje je postalo sigurno, samo covjeku koji ima isti problem koji sam ja imao zelim pomoc, na nacin koji sam i sebi, a ti koji nikad nisi imao problema ova vrste u 10 postova govoris kako treba port otvorit. mislim da je covjek to shvatio. a sto se tice privatnih trackera imam svoj ratio pa mi ne trebaju, a sa portovima cu se zajehavat kako sam reko u prijasnjem postu. ps, za tipa koji ima problem, u firewall postavkama na routeru probaj iskljucit packet filtering, tako je bar na mom routeru