Razni softverski problemi

Problem sa gubitkom slova u Facebooku

robertini pet 28.2.2020 20:10
Posmatrač kaže...
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 U ovome....

 Za ostale siteove radi Ok. Imao sam Firefox pa je pobrao virus, s Operom nisam bio najsretniji. Brat na istom kompu koristi Chrome i ima sličan problem

Posmatrač pet 28.2.2020 20:12
robertini kaže...
Posmatrač kaže...
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 U ovome....

 Za ostale siteove radi Ok. Imao sam Firefox pa je pobrao virus, s Operom nisam bio najsretniji. Brat na istom kompu koristi Chrome i ima sličan problem

 Nijedan browser te nece zastiti od virusa... Koristi onaj koji ti radi najbolje a instaliraj antivirus ako s bojis virusa.....

ddarknessfairyy pet 28.2.2020 20:56
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 Nema veze s tobom nego sa Facebookom. Odkad su počeli prelaziti na novi izgled korisnici se žale da im nestaju slova i da pola teksta nedostaje. Isto tako problemi su sa messengerom na desktop verziji gdje zbog buga nestaju slova A,S,U najčešće a nekima ne radi ni enter. Za sad nije objavljeno definitivno rješenje tj odgovor je "riješit ćemo". Nekima pomaže restart browsera, nekima čišćenje cachea a nekima ništa osim virtualne tipkovnice.  Nije direktno vezano za ni jedan browser. Uglavnom probaj sa čišćenjem, ako ne pomaže onda restart dok oni to ne riješe.