Prodaja - Komponente

[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Volume uto 19.3.2024 17:52

Tražia sam za kolegu rtx 3070 i naša jednu koju sad stavljam na prodaju. Razlog? Blesav...

Naime kolega ima matx kućište u koje ne stanu kartice duže od 300mm, a ja sam mu naša model dužine 305mm i kupia. Gleda san specifikacije na stranici di je bilo navedeno krivo umisto na službenoj. Jbg bože...

 

Tako da ide na prodaju po istoj cijeni po kojoj je kupljena, odnosno 300e.

 

Dolazi s kutijom i svim šta već ide uz nju. Garancije više nema al dobit ćete moju dok se ne uvjerite u ispravnost.

 

Kontakt pp ili wapp 091 518 7149, preuzimanje u Šibeniku 

hummer0 čet 21.3.2024 17:17
Volume kaže...
Kako se zove kum?

 Volume

Poslati ću ti na P.M. ma bump-am prodaju nije mi sad vrijeme za kupovinu imam druge izdatke.

Grupirao sam dječije rođendane 3 i 4. mjesec. 3 kom. krizma 5 mj. itd pa će grafička za sina pričekati. 

Volume pet 22.3.2024 10:11

Tako mi se maloprije javi jedan s njuškala nisan normalan koliko tražin, da je on naša na njuškalu 3080ti s pun k garancije za 200 i nešto sitno eura, da mu spustim cijenu i da će doć po nju...
Valjda momak naiša na neke od onih prevaranata s retardiranim cijenama... Još šalje slike kako se dogovara s njim, a ovaj nzn sastavit dvi riči hrvatskog :)

Mirkopoter pet 22.3.2024 10:17
Volume kaže...
Tako mi se maloprije javi jedan s njuškala nisan normalan koliko tražin, da je on naša na njuškalu 3080ti s pun k garancije za 200 i nešto sitno eura, da mu spustim cijenu i da će doć po nju...
Valjda momak naiša na neke od onih prevaranata s retardiranim cijenama... Još šalje slike kako se dogovara s njim, a ovaj nzn sastavit dvi riči hrvatskog :)

 

Ahahahaha kakva budaletina.

OnTime pet 22.3.2024 11:56
Volume kaže...
Tako mi se maloprije javi jedan s njuškala nisan normalan koliko tražin, da je on naša na njuškalu 3080ti s pun k garancije za 200 i nešto sitno eura, da mu spustim cijenu i da će doć po nju...
Valjda momak naiša na neke od onih prevaranata s retardiranim cijenama... Još šalje slike kako se dogovara s njim, a ovaj nzn sastavit dvi riči hrvatskog :)

 Bilo kako bilo al još je nisi prodo . Uglavnom sretno, lp.

 

 

 

Wiz3m4n sri 27.3.2024 14:59
sinkee kaže...

tak je, isto i 8gb ddr4 memorije ti je isto kak i 16 ddr3.

 Nažalost ovo nema veze sa vezom 

 

No točno je da ukupna veličina Vrama nema nikakve veze sa brzinom same grafičke karetice te da su proizvođaći prije nekoliko godina  bili skloni stavljati velike količine rama na grafičke kartice kao marketinški trik i prodavanje muda pod bubrege laicima.

 

Naravno da je 8gb brzog rama bolje nego i duplo više sporog u situaciji dok je sama količina onog dostupnog brzog dovoljna za glatko izvođenje aplikacije/igre

Ima i par primjera/igara gdje se prilikom korištenja max postavki na Dgpu od 8gb kao primjerice RTX 3070 pokazalo padom performansi odnosno zaštucavanjima u igrivosti i izostankom fluidnosti zbog premale količine istog što kod možda starije GTX 1080ti nebi bilo osjetno zbog dovoljne količine Vrama.

 

To su bili primjerice igre tipa Hogwarts L. i Last of us i sl. doduše loše i neoptimizirane i još u 4k rezoluciji pri max detaljima.

Ta RTX 3070 je još dan danas poželjna kartica za imati te je u svakom slučaju napredak naspram 1080ti mada se deda drži još uvijek i nakon 7g. pokazuje da može ugrist

Alfredo nr.2 sri 27.3.2024 16:00

Meni se 8GB rama pokazalo nedovoljno kad sam igrao Far Cry 6  sa max teksturama na 2K rezoluciji. Igra je bila neigriva dok nisam smanjio detalje tekstura. Nakon toga je radila savršeno.

Wiz3m4n sri 27.3.2024 21:10

Sarkazam na sarkazam :=))

 

Ma nisam ni gledao tko piše ni šta, bez hrane i pića od većeri do 13h drugi dan i tako to biva gospodo....malo san maka....bitno da su zalihe jaja u frižideru ima da kuvam i da pucam iz dupeta ko veliki

 

 

Ti wizz nemaš pojma... Svaka kartica se može klokat i iz nje izvuče 3-4gb više

 

 

Znam za to...isto ko i krunica na retrovizoru, 10 konja daje gore 

 

 

Pokušat ću da se iskupim sa videom ;)

 

HowYesN0 čet 28.3.2024 10:09
Wiz3m4n kaže...
sinkee kaže...

tak je, isto i 8gb ddr4 memorije ti je isto kak i 16 ddr3.

 Nažalost ovo nema veze sa vezom 

 

No točno je da ukupna veličina Vrama nema nikakve veze sa brzinom same grafičke karetice te da su proizvođaći prije nekoliko godina  bili skloni stavljati velike količine rama na grafičke kartice kao marketinški trik i prodavanje muda pod bubrege laicima.

 

Naravno da je 8gb brzog rama bolje nego i duplo više sporog u situaciji dok je sama količina onog dostupnog brzog dovoljna za glatko izvođenje aplikacije/igre

Ima i par primjera/igara gdje se prilikom korištenja max postavki na Dgpu od 8gb kao primjerice RTX 3070 pokazalo padom performansi odnosno zaštucavanjima u igrivosti i izostankom fluidnosti zbog premale količine istog što kod možda starije GTX 1080ti nebi bilo osjetno zbog dovoljne količine Vrama.

 

To su bili primjerice igre tipa Hogwarts L. i Last of us i sl. doduše loše i neoptimizirane i još u 4k rezoluciji pri max detaljima.

Ta RTX 3070 je još dan danas poželjna kartica za imati te je u svakom slučaju napredak naspram 1080ti mada se deda drži još uvijek i nakon 7g. pokazuje da može ugrist

 nego što nego može ugrist. i to još na 1440p sve gejmam. sad ide horizon forbiden west, vjerovatno sve na low, al ima da gazi.