Predstavljanje

Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Makić ned 21.1.2024 13:57

Bok ljudi, pitanjce za ove koji imaju logitech g502 x lightspeed..

jel vam scroll vraća u nazad?

ne znam jesam ja retardiran i onda pazim priliko scrolla i mičem prst ili je taj scroll toliko osjetljiv da nije za mene seljaka?

Najbrži uto 23.1.2024 14:31
Srce Isusovo kaže... 

 To i mene čeka, ali mi je muka kad vidim miševe po 100€ a nakon isteka garancije istima počinju dvoklik sranja....

 Problem su im tipkovnice, imao sam G910 koja je nakon par godina počela s dvoklikima, sada imam G915 i isti problem. G502 već 7 godina bez problema funkcionira.

Srce Isusovo sri 24.1.2024 10:27
Najbrži kaže...
Srce Isusovo kaže... 

 To i mene čeka, ali mi je muka kad vidim miševe po 100€ a nakon isteka garancije istima počinju dvoklik sranja....

 Problem su im tipkovnice, imao sam G910 koja je nakon par godina počela s dvoklikima, sada imam G915 i isti problem. G502 već 7 godina bez problema funkcionira.

 Mene miš g603 jebe i tipkovnica g200 nešto... miš ima dvokli na lijevoj tipki i na bočnoj za funkciju back.. Ovaj dvoklik na lijevoj tipki riješim propuhivanjem pa bude bude ok neko vrijeme, ali ovaj na back ne mogu riješit... Je, da ga imam 3-4 godine ali niti sam toliki gejmer niti je toliko u funkciji da bi mu tipke već trebale prdnut. Tipkovnica isto tako jebe kad poušavam koristiti kombinacije tipki... Ali za nju me nije briga jer je jeftikaner. 

Najbrži ned 31.3.2024 14:47
picajzla0707 kaže...
_itsmoriarty kaže...

jos jedan old-timer u kolekciji. 

 

Nokia 5800d ExpressMusic. 

 

nema smisla drkat po temi hardvera, kad imaš temu za mobitele

 Imao sam ga tamo negdje 2010/2011 kad sam bio na IT faksu, tko zna zna - taj ga je i imao. Ne voli temperature ispod 10°C, iz iskustva. Ta tema je umrla odavno, a rijetke zanimaju najnoviji "premium" uređaji kupljeni na pretplatu