Periferija

Slušalice za glazbu - tema za izbor

AmonZero pon 22.4.2024 19:32

Budem. Prije kupovine sam trazio vamo na forumu jel neko nest komentiro, al nitko ih nije ni spomenio.

Neki dan iskocio video za nove Nothing Ear i gledo neki review i lik izlista kao njegovih top 10-20 modela ikad i spomene te Oneplus buds 3 kao da su to jedine sluske na listi koje kostaju 100$ i manje, a bile u top 5 medju ovim koje dodu po 250$.

Zaintigriralo me pa reko idemo mal detaljnije, kad ono best buy za tu lovu i vise. Reko idemo uzet. Sad sam nedavno probao Redmi buds 5 (zato mi je i jubito recommendo ovaj video za nove Nothing Ear) i full su mi se svidjele i reko sta se moze za malo vise love uzet i ovaj Oneplus mi je sjelo ko budali samar.

Sad cemo vidit kakve ce bit.

191x7 čet 25.4.2024 11:48
Armor kaže...
Moje Anker Soundcore Spirit Pro došle kraju, strgala se plastika iznad kontrola za paljenje i pauzu, pa se više nema smisla s njima natezati...

Koje biste bežične in-ear BT sluške za nekih +/- 50€ preporučili?

Da ih po mogućnosti ima u Linksu ali nije uvjet.


Bi se isplatilo potegnuti do ovih?

https://www.links.hr/hr/slusalice-anker-soundcore-liberty-4-nc-in-ear-bezicne-bluetooth-bijele-020204328

 Moondrop Space Travel.

 

Ako se hoćeš protezati, Galaxy Buds FE.

DaNiTo čet 25.4.2024 14:48
Armor kaže...
Moje Anker Soundcore Spirit Pro došle kraju, strgala se plastika iznad kontrola za paljenje i pauzu, pa se više nema smisla s njima natezati...

Koje biste bežične in-ear BT sluške za nekih +/- 50€ preporučili?

Da ih po mogućnosti ima u Linksu ali nije uvjet.


Bi se isplatilo potegnuti do ovih?

https://www.links.hr/hr/slusalice-anker-soundcore-liberty-4-nc-in-ear-bezicne-bluetooth-bijele-020204328

 pa eto i ja pitao za njih stranicu prije,ili buds 5 pro od redmija...

 

ali izgleda da cu kao kolega iznad uzet oneplus 3 buds,dosta pozitivnih recenzija,je malo skuplje 

 

BTW koliko godina si koristio dok se nisu raspale?

AmonZero čet 25.4.2024 15:09

Ja sam svoje OnePlus Buds narucio za 77eur btw (aliexpress store od OnePlus + kupon neki) 

U sluzbenom storeu su 89 eur, a free shipping je 100 eur tak da ubacite jos nest za 10 ak hocete da vam dode za x dana sa DHL.

Armor čet 25.4.2024 17:39

Trajale su 4.5-5.5 godina, mislim da sam kupil 2018. za nekih 320kn.
Odradile su svoje, i raspale se :)

Gledam sad to kaj ste preporučili i nekaj budem moral uzeti, kaj će mi inače Spotify - jedino ga ponekad palim uz GT7.

CyberDemonVZ pon 29.4.2024 20:04
SmallGuy kaže...

sennheiser hd560s 119E na akciji u mall.hr

 

apsolutni bang for buck - u bilo kojem cjenovnom razredu, zapravo 

 Pozdrav ljudi!

Ima li nešto ovakvo (tanko, oko uha, otvoreno, dobar zvuk, OK cijena) a da je Bluetooth?

DaNiTo sri 1.5.2024 14:16
AmonZero kaže...

Ja sam svoje OnePlus Buds narucio za 77eur btw (aliexpress store od OnePlus + kupon neki) 

U sluzbenom storeu su 89 eur, a free shipping je 100 eur tak da ubacite jos nest za 10 ak hocete da vam dode za x dana sa DHL.

 uzeo i ja danas s aliex,malo skuplje okok 78 e 

trebalo bi doc drugi tjedan pa cemo vidjeti

Armor sri 1.5.2024 16:38

Hvala, vidim da ih prodaje i Neutrino mobile, jesu oni legit firma?
I piše da dolaze tek 10.5. k njima.
I nemaju one lijepe plave...

Na Oneplus stranici ne znam kak najlakše doći do 100€ i besplatne dostave.
Kad uzmem one jeftine žičane za 10€, dođem na 99 i fali još taj jedan euro.
Silikonske folije za mobove su out of stock, ne znam kaj drugo jeftino naći...